Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

Moje male/duze smutki

Polecane posty

za pare dni wyjezdzam zagranice do pracy :( Sama podjelam taka decyzje, jak najbardziej sama tego chcialam...Tylko nie wiem czemu jakos tak mi przykro?? Jeszcze nie pojechalam a juz zaczynam tesknic :( Zaczyna mi brakowac tych miejsc, ktorych nie cierpialam,zaczynam myslec ze to juz koniec wszystkiego :(Moje zycie przewroci sie teraz do gory nogami ... bede tam zupelnie sama, zdana na wlasny los .... boje sie, ze sobie nie poradze, ze tesknota mnie zabije... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greif111
nie pekaj, szybko sobie tam znajdziesz pocieszyciela z dużą pytą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greif111
wystarczy tylko rozchylic uda, a w tym chyba masz już niemałą wprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaa*
a dokad sie wybierasz? ja tez jade do szkocji i tez sie bardzo boje, pomomo ze mam wszystko zalatwione...teraz jestm w holandii, ale nie moge tu juz dluzej wytrzymac, a poza tym zyje od 1 do 1 i nic z tego nie ma, wiec chce tam sprobowac...zostawiam tu chlopaka, jestesmy razem 12 lat!!jakos bedzie musial sobie radzic, choc z raca wcale nie ma lekko...dooki nie bedzie mogl do mnie dojechac, a stane tam na glowie zeby tak bylo ;) i tez jeszcze nie wyjchalam al juz tesknie, mam dosc emigracji, no ale coz czasem trzeba sie przemeczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorium
ale w burdelach nieźle płacą!!! nie masz co sie martwić dasz se rady tylko nogi na boki i juz kasa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaa*
No i gdzie sie odziala autorka tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×