Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

jak mam sobie poradzic sama zagranica?

Polecane posty

Gość gość
Tak. Czyli nie warto wyjeżdżać. PL jest bardzo tanim krajem. Ja wróciłem I żyję jak król. Mam kasę i i do końca życia mi starczy. Lubię bardzo obserwować jak ludzie w PL pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jedyne co masz to ochote na kakaowe oko kumpli ty je/bany pedale buehehheheheh udowadniasz to w kazdym poscie cwelu, qrwa jak ja ciebie nienawidze ci/oto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre tez jest to pier/dolenie o polskich cenach i dopasowanych zarobkach. ceny sa wszedzie cwelu takie same ale skad to mozesz cwelu wiedziec :D tylko zarobki sie bardzo roznia piz/do nedzna gnijaca u mamusi na garnudzku, stad to twoje podstawowe niepelne i zerowa wiedza o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ceny są wszędzie takie same? Ja tu widzę że tak tanio jak jest w PL to nigdzie nie ma. W stosunku do zarobków to u nas jest bajkowo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z powodu tych bajkowo niskich cen 2,5 mln ludzi wyjechało tułać się po obcych krajach bo bajkowo wysoko polskie pensje nie wystarczały nawet na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja jestem sama za granica juz 3 lata. Ogolnie nie nastawiaj się na to, że obcy ludzie ukoją Twoja tesknotę. Poznalam tu ludzi, ale oni maja swoje zycie, sa tu z partnerami/przyjechali do partnerow. LIcz tylko i wylacznie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest dużo tańsze więc nie musimy aż tyle zarabiać co na zachodzie. Widzę, że jak turyści zachodni przyjeżdżają do PL to nie mogą się nadziwić jak u nas jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×