Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanczaca z wiatrem

bio slim

Polecane posty

Gość tanczaca z wiatrem

mma pytanko, stosowal ktoś może bio slim lub bio cla? Jeśli tak, to czy są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja zazywałam bio cla ale nie stosowałam zadnej diety i niestety nie zdało rezultatu a do tego wydałam 70 zł, stosujac bio cla trzeba stosowac diete i uprawiać jakis sport zeby było widać efekty.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie trujcie sie taką chemią !!! Wystarczy nie jesc slodyczy i uprawiac sporty i juz beda efekty. Szkoda waszej kasy i zdrowia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justytutka
> dziewczyny nie trujcie sie taką chemią !!! Wystarczy nie jesc slodyczy > i uprawiac sporty i juz beda efekty. Szkoda waszej kasy i zdrowia !! ja rowniez prosze o opinie. podobno bio-slim zawiera chrom, i wlasnie to pomaga nie jesc slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już to lepiej kupcie sobie chrom organiczny 100 tabletek za ok 24 zł ,preparat który chamuje pociąg do słodyczy i ma się mniejszy głód.Niż kupować chemie i wydawać tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzam się
ja polecam TERM LINE, oczywiscie same tabletki nic nie dadza ale w połączeniu z lekką dietką i umiarkowanym ruchem efekt jest imponujący .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam wlasnie bio slim i na prawde jest do d... mial zmniejszac apetyt na jedzenie... a ja jak to bralam to jeszcze bardziej chcialo mi sie jesc a jak odstawilam to mam mniejszy apetyt... wiec odradzam. wlasnie slyszalam tez ze therm line przynosi skutki przy ćwiczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Soroka
Witam Zajmuje sie sprzedażą BIO Slim lecz nie w tabletkach tylko w saszetkach Nowość prosto z USA.Jednomiesięczna kuracja kosztuje 119 Euro ale Warto,bo to co sprzedaje niema jeszcze w polssce.Jesli jestes zainteresowana kupnem wejdz na strone www.salonaneta.com ja tam niedlugo wstawie informacje na ten temat lub zostaw wiadomosc odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaf
Chrom rzeczywiście powoduje zmniejszenie apwtytu,a le to tylko chwilowe, po kilku tyg wiekszosc organizmow, moze po 2-3 mies sie pzyzwyczaja. apetyt wraca. jak nie ma silnej woli i aktywnosci zadna farmakologia nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Soroka
Nieprawda moja kuracja jedno miesieczna nie powoduje efektu jo jo,uzywalo to juz kilka osob. receptura jest z USA to nie jest tylko na odchudzanie ale i na lepsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Soroka
tutaj Staff ma racje jesli ktos sie odchudza po to zeby pozniej nie miec silnej woli i zrec jak sie patrzy to juz jest tej osoby sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×