Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZEKOLADKA_86

jak to jest ?

Polecane posty

czy istnieje taki facet ktory nigdy by nie zdradzil swojej ukochanej nawet gyby byl gdzies sam a tam jakas laska krecila by mu dupa przed nosem?? czy sa takie zwiazki gdzie sie nie zdradza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
ile tematow jeszcze bedziesz zakładac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją. Na przykład ja :) To dużo zależy od charakteru i od wartości jakie człowiek w życiu ceni najbardziej. Ja kocham i zawsze będe kochał jedną osobę w moim życiu. Wierz albo nie ale nie skusi mnie żadna. To głownie kwestia charakteru i zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
jeśli kocha to nie zdradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
są są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak jak mowi Hipno, nie chodzi tu o uczucia, ale o wartosci i charakter czlowieka.Sa zwizaki w ktorych sie nie zdradza. Jednego jestem pewna na 100%, trwa juz 2o kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
23:14 Czekoladka_86 mam dzisiaj doła... ,chcialabym sie teraz przejsc nocą, brzegiem morza patrzac na jego tajemnicza taflę usiaść naprzeciw i myslec o niczym.... mam kochanego mezczyzne ktorego strasznie mocno darze takim uczuciem ze wydaje mi sie ze nikt tak jeszcze nie miał. Boje sie jednak ze ten czas ktory tak szybko mija zmieni kiedys nas i ze taka piekna milosc prysnie... boje sie ze on moze kiedys mnie zdradzic nawet jak bedzie mnie nadal tak mocno kochal... bylabym najszczesliwa osoba jesli by to przetrwało az do grobowej deski... czas tak szybko mija... Take me on, I could just die up in your arms tonight! 23:17 OFFCA_83 Czas tak szybko mija...fakt. Kochasz i jestes kochana - kozystaj z kazdej minuty ktora spedzasz przy jego boku a nie marnoj czasu na mysleniu co by bylo gdyby on mnie zdradzil i temu podobne... 00:58 rada na dzis bardzo dobra rada niemysl o tym!! takie mysli moga tyklo źle wplynac na twoje realcje z mezem, uwierz wiem co mowie...to twoja wyobraźnia kobiety przez cale zycie sie martiwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj są...tylko muszą trafić na odpowiednią dla siebie dziewczynę...nigdy nie wiadomo czy się nią jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×