Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klapnęłam...

Czy sie spotkać....?

Polecane posty

Gość klapnęłam...
Czytam was kochane i dziekuje ,ze nie zostawiłyscie mnie samej w tej chwili. Dzisiaj juz mu nie odpisze. W kazdym razie poczekam do jutra, rano zobacze. Pomysle. Wszystko to co piszecie to prawda. Ja wiem juz do czego jest zdolny i wiem ,ze nic by juz miedzy nami nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona jedna
nio wlasnie:( trzymaj się i glowa do góry..:) nie ma co sie ludzic, jakby chcialo tro kazda wolną chwilkę by ci poswiecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona jedna
aha i ja jeszcze myślę, że lepiej jakby Cię zobaczyl z jakims przystojniakiem a jak macie byc razem to i tak będziecie wiesz, mi ronzych rzeczy nie mial kto p[owiedziec i robilam błędy, ale serce to takie glupie i tak jest:( oj, juz polnoc minela papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapnęłam...
Oj ja też narobiłam blędów i nie słuchałam nikogo - bo to była moja pierwsza miłosć i nikt nie miał racji ;). Potłukł strasznie moje serce, w każdym razie niech z odpowiedzią poczeka do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona jedna
ja tam nie mialam kogo sluchac wpadlam w te znajomosc m.in dlatego,z e wszycy mnei olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona jedna
zawaliłam wszystko, pracę , studia niewazne, dobranoc:) milych snów i nie myśl o draniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×