Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sharoooon

Szukam pomysłu na utwór do striptisu. PILNE pomóżcie

Polecane posty

Gość sharoooon

Nie przychodzi mi do głowy żadna piosenka przy której można zrobić striptis, chodzi o to by byla to zmysłowa melodia. Raz rozbierałam się tańczać przed moim facetem do "Private dancer" Tiny Turner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare zboki
Joe Cocker You can leave your head on - z filmu z mickeym rourke, zapomnialam tytulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe cocker
tytul chyba hedonism

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharoooon
juz sciągam ten utworek... Może jeszcze jakieś propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_niunia
portishead - scorn. pobudza zmysly i jest baaaardzo sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharoooon
na pewno Joe Cocker Hedonism??? Bo jest pełno utworow tego wokalisty ale nie ma takiego tytułu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharoooon
samsara a kto to wykonuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe cocker
napisalam ze chyba probuj cos podobnego do tego albo z wpisu wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe cocker
mam! you can leave your HAT on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Fever\" wykonuje kilku artystów, min. Elvis Presley, Madonna, Michael Buble, ale ja osobiście polecam Ci wersję Evy Cassidy;) Zycze dobrej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullinkaa
portishead - scorn - maksymalnie zmysłowy! Rozpłynełam się! IDEALNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_niunia
no to tak jak pisalam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe C. to z filmu 9 i pół tygodnia ;) Wiesz co jest dobre, coś zmysłowo latynoskiego... ściągnij represent cuba z filmu dirty dancing2 ;) Rumba w niezłym stylu, można biodrami popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka.
bedzie idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko blACK VELVET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
dobra to ja teraz wyskocze :britney spears,,im a slave 4 you'' shakira ,,la torura'' i uwaga tego nie znacie ale jest super bodyrockers ,,i like the way you move''!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw nr.87-772
Proponuję znany hit "MAJTECZKI W KROECZKI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharoooon
dzieki kochani jesteście, świetne są te propozycje, narazie najbardziej pasuje mi Joe Cocker "Tou can leave your hat on". A może coś polskiego? Tylko nie disco polo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
,,you can leave your hat on'' fajne jest tez w wykonaniu garou:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma ktoś tą piosenkę \"fever\" w wykonaniu evy cassidy? jeśli tak to bardzo proszę o przesłanie fraszka82@wp.pl dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
jeszcze "fever"---elvis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty_28
Super C-BLOK (kilka utworkwów ma wsam raz do stiptisu) moja była zrobiła mi show przy tym utworku wyszło jej to super aż doszło do zdrady żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymn młodzieży wszechpolskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczkka
nine inch nails - physical mega zmyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosimy ciąg dalszy propozycji spostrzeżenia do istniejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerosmith - Crazy - II - - I don\'t want to miss a thing Miłej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
ja kiedys dorabialam tanczac dla panów na wieczorach kawalerskich robiac striptiz ale nie tak do konca bo zawsze zostawalam w majtkach :) i moge wam polecic utworek przy ktorym mezczyzni najbardziej sie rozbudzali poniewaz ma takie tempo jak podczas uprawiania sexu to ich najbardziej rajcuje, nie zadne tam smęty .. wiec nr1 to BEAUTIFUL WORLD " IN EXISTENCE" - NIEWIDNNY POKAZ W BIALEJ BIELIZNIE NR 2) ( ALE TO TDLA OSTRYCH STRIPTIZÓW) TO dJ TIESTO "LOVE COMES AGAIN" - SZCZEGOLNIE PO REFERENIE JAK JEST TAKA FAJNA OSTRA MUZYKA MZONA DAC CZADU ALE DO TEGO MUSI BYC FAJNY STROJ NIE JAKEIS TAM FUTERKA TLYKO NA PRZYKLAD LATEX :) 3) TEZ DLA OSTRYCH NUMERKÓW ALE NIE LATEXY TYLKO CZARNA BIELIZNA TO UTWOREK "ONLY YOU " ASHANTY - PRZY TYM NUMEKRU MOZNA ROBIC SEXOWNE ZJAZDY PRZY FACECIE ALE JMU NIE WOLNO DOTYKAC TYLKO PATRZEC 4) BEOYNCE KNOWLES " BABY BOY" UNIWERSALNY UTWOREK W KTORYM JEKI PODNIECJAA FACETOW, MOZNA JECZEC TAK JAK BEOUNCE 5) JAK KTORAS UMIE TRZESC TYLECZKIEM TO POLECAM PIOSENKE ITBULL " BOJANGLES" - TO NIE JEST PIOSENKA NA TRIPTIS TYLKO NA TAKEI POTRZASANIE TYLECZKIEM PRZED FACETEM FACECÓT KRĘCA DZWIEKI ENIGMY wiec jak chcecie zrobic najlepsze wrazenie to tylko enigma MAJA BARDZO EROTYCZNE RYTMY WIEC NAJBARDZIEJ POLECAM PIOSENKI ENIGMY TAKIE JAK : 1) Sarah McLaughlin & Enigma "Silence" - bardzo erotyczne i zmyslowy glos oraz rytm 2)Enigma " mea culpa part 2 " - jak faceic uslysza slowa na samym poczatku " turn off the light take it deep breath and relax... potem cudowny rytm niczym goracy sex w lozku i oddech dziewczyny i jęki... - z moich doswiadczen ta piosenka najbardziej ich kreci polecam wogole zaopatrzyc sie w kolekcje plyt enigmy - uwierzcie mi tej muzyki mozna sluchac nawet podczas uprawiania sexu, bo nadaje tempo i strasznie pobudza wskazówki: zadnej czarnej muzyki , zadnego Rubika , i zadnych smutków, jezeli cchecie rozpalic faceta to musza byc dzikie sexowne piosenki w kotrych slychac nie tlyko dziweki ale i oddech czy jęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×