Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upppppppp

1Najśmieszniejsza komedia jaką oglądaliście2Film,na którym wylaliście mnóstwoŁez

Polecane posty

Gość łączenie
09:02 zwariowana ciupaska obrady sejmu to czarne komedie, nie kazdy preferuje w kreske ci 09:08 mniam_mniam to np 50 pierwszych randek sztuka zrywania dwóch gniewnych ludzi - super!!! jak mi sie przypomni to jeszcze Ci napisze Życie składa się z drobnych przyjemnośći, a szczęście z niewielkich osiągnięć. Wielkie zdarzają się zbyt rzadko i jeśli nie gromadzisz tych drobnych, to w końcu i te wielkie nic już nie znaczą. 09:13 uwwwwwielbiam "Nic śmiesznego" 09:13 mniam_mniam czarna książeczka Życie składa się z drobnych przyjemnośći, a szczęście z niewielkich osiągnięć. Wielkie zdarzają się zbyt rzadko i jeśli nie gromadzisz tych drobnych, to w końcu i te wielkie nic już nie znaczą. 09:19 Mistrz cientej riposty "O czym marzą faceci" podoba mnie sie Tytuł "Dżentelmena Roku" otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa "zupa". 09:20 Myrevin { "O czym marzą faceci" } Nie oglądałem. Poczekam jak będzie za 5 zł na Marszałkowskiej. 09:22 yettti moze nie ma dobrych komedii?są tylko głupawe albo nudne? 09:22 Mistrz cientej riposty ..Myrevin polecam http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=3160 Tytuł "Dżentelmena Roku" otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa "zupa". 11:18 ARRAKIS wczoraj obejrzałam "francuski numer " polecam 11:19 Myrevin "francuski numer " No ale to chyba jakiś erotyk a nie komedia ? 11:20 ARRAKIS to polski film o podróży do paryża eroztyzmu zero -polskiej rzeczywistości pełno 11:21 Artysty polskie eee gawiedz nie śmiac sie z nas. My tu sztukie dla Was robim - aktorki do kariery popychamy a Wy nie placicie abonametu i jeszcze sie smiejecie. dubidu-lubudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenena
ad.1 "Rybka zwana Wandą" ad.2 "Zielona mila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
testosteron Świadek koronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×