Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Moja przyszła chrześnica

Polecane posty

Mam podobno zostać matką chrzestną:O. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, bo do tej pory takiej funkcji nie sprawowałam. Do instytucji zwanej kościołem nie chadzam, a tu nagle takie \"wyróżnienie\":O. W każdym razie pochwalę się przyszłą córką... http://i32.photobucket.com/albums/d41/cb323/Picture846.jpg http://i32.photobucket.com/albums/d41/cb323/Picture842.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby ktos wkleił zdjecie
mojego dziecka tak jak ty TO zrobiłas. przysiegam jak tu siedze przed tym kompem, dostałabys w RYJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na ziarnku kaszy
jestem oburzona. Tak sie nie robi.Masz zgodę matki? a moze porozklejej po przystankach fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda zolza
Powtarzasz sie Carrie, juz raz wklejalas tu te fotki, mowiac, ze to Twoja corka. Nudzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededede
Jeżeli nie chodzisz do kościoła to jaki sens ma tu bycie matką chrzestną.Tylko skrzywdzisz swoją fikcyjną rolą to śliczne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby ktos wkleił zdjecie
własnie o tym mowie, wkleiłas zdjecie dziecka bez zgody jego matki:O i jeszcze wielkie zniesmaczenie z twojej stron:O bo ktos poprosił cie abys trzymała dziecko do chrztu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebaczka
i ma dzieci czekoladkowe jak to nazwała. śmieje się z murzynków i mówi ze się puszcza a z nimi.szurnieta jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebaczka
ateistke na chrzesnicę? bozeszty mój. ta szwagierka chyba nie ma kogo innego dac to daje ateistke. fuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że ona moje zdjęcia wysyłała do różnych ludzi bez moje zgody.Jakoś nic z tego nie robiłam .Nie przesadzajcie.:O Sama jej wczoraj zakładałam album w internecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebaczka
pojebało cie kobieto. jak małe dziecko ma wkleic swoje zdjęcie kiedy nawet palcem nie umie taki noworodek ruszyć. matka odpowiada ze dziecko do 18 roku zycia, jednak dziecko jak juz mówi i jest swiadome pewnych rzeczy moze samo zdecydowac czy chce by wklejono zdjęcie czy nie. Póki dziecko nie mówi i nie pisze i nie czyta to jak ma decydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebaczka
pojebało ciebie jednak. dziecko własna matka moze dawac na plakat na reklamy i nawet tu wklejac. matka moze. nie bądz szurnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszek slodki :) Nie odmawiaj jej, bedziesz kiedys cieszyla sie, ze masz taka fajna chrzesnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na ziarnku kaszy
Matka moze robic co uwaza ze zdjęciem dziecka , gdyż sama decyduje w imieniu dziecka , które jest malutkie i nie moze nic powiedzieć. Mozna zapytac 3 latka o zdanie, ale nie takiego bobaska . To oczywiste przeciez. Poco ten spór. Tutaj obca osoba - nie matka wystawiła fotki i chyba nie jest to fer.....Chybaze matka o tym wie i wyraziła zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durne_baby
Nie rozumiem tego calego szumu :O A co to za roznica czy dzieciak bedzie do obejrzenia w internetowym albumie na jakiejs stronie, na ktora notabene kazdy moze wejsc, czy w topiku na kafeterii. Nie uwazam, zeby zamieszczenie fotki bylo jakims przestepstwem :O Jestescie durne i tyle :O A swoja droga ladna ta Twoja chrzesnica, Carrie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie, gratuluję. Fajne dzieciątko, a bycie mamą chrzestną to zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest , tylko tak jak mówię ja nie jestem wierząca i tak nie bardzo się z tym czuję. Żeby było smieszniej ona sie urodziła w moje urodziny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na ziarnku kaszy
Lisico dlaczego tak wyzywasz innych? nie masz racji. Sama piszesz ze mama ciebie pytała o zdanie bo byłas większa, to jest tutaj maluszek i nie jest w stanie nic powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na ziarnku kaszy
Nie ma znaczenia czy w kafeteri czy na stronie internetowej wklei sie fotki maluszka, musi byc tylko zgoda mamy(a nie wiemy czy była). Druga sprawa ze maluszek nie moze nic powiedziec, natomiast dziecko kilkuletnie moze i tu jest róznica. Nie róbcie dymu. A wyzwiska tu sa żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może maluszek wcale nie życzyłby sobie być fotografowany. Czy to znaczy ,że rodzina ma zdjęć nie robić bo dziecko zgody nie podpisało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianna
juz nie o te zdjęcia chodzi, ale te pieprzoną łaskę, jaką CB robi całemu światu, że zostanie matka chrzestną :o nie chcesz, to odmów - "W każdym razie pochwalę się przyszłą córką..." - skoro to dla ciebie taki ból, takie "wyróznienie", to sobie odpuść, dziecko potrzebuje normalnej chrzestnej a nie nadętej krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×