Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Moja przyszła chrześnica

Polecane posty

Gość karianna
CB no już przestań się nadymać, bo naprawdę niedobrze się robi - patrzcie jak jestem popularna i zajebista - wiedzą, że jestem ateistką a i tak mnie proszą na chrzestną; i co ja teraz mam z tą "zajebistością" począć, no ale taka jest cena, gdy jest taką super babką jak ja paw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinna, to Ty powiedziałaś że jestem zajebista :P. Ja tak nie uważam i nie myslę też ,że bycie ateista do powód do dumy.:O Jestem i juz i tylko swoje poglądy pod własnym nickiem wyrażam. Lepiej by było pewnie na pomarańczowo:O. Ja się swoich poglądów nie wstydzę i mogę to robić w miarę jawnie , nawet jeśli mnie od zboków i nadętych krów wyzywaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carrie-naprawdę śliczna dziewczynka...jak oglądam takie zdjęcia to się we mnie budzi instynkt macierzyński.....ale dzieciaki odchowane-znów w pieluchach się babrać-nie teges....wole popatrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cała dyskusja jest żałosna. Jak tak zaczniemy rozumowac, to może napiszemy, że dziecku nie powinno sie nadawać imienia ani nazwiska, bo przeciez samo powinno o tym zdecydować. Pozimo co poniektórych osób jest żenujący. Carrie ma rację - chrzesna zobowiązuje sie podczas chrztu, że w razie smierci rodziców wychowa je po katolicku. Dla ateisty takie zobowiązanie jest fikcją. Jeżeli ktoś szanuje wiarę innych i sakramenty, to słusznie powinnien miec opory przed przed podjęciem takiego zobowiązania. i nie chodzi tu o żadne pieniądze i prezenty. tylko, że wciąż funkcjonuje pogląd, że w takiej sytuacji sie nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donicea
pijana lisica jest pusta jak pustak. Upiera się ze ma rację, a nie ma. No ale tak widocznie jest wychowana ze zawsze musi miec rację nawet jak jej niema.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jescze 3 miesięcy(chyba bedę musiała zaczekać :P:O). Myslisz ,że jako matce chrzestnej należą mi się jakieś profity z reklam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pytam jakim prawem te kobiety uzurpują sobie prawo do decydowania co jest moralne a co nie. Zaraz tu powklejam zdjęcia całej mojej rodziny ,nawet sąsiada dorzucę. Żałosne i smutne to co piszecie. P.S Również jestem ateistką ,a chrzestną jak najbardziej też. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest moralność Pani Dulskiej. Tutaj właśnie wychodzi prwdziwe oblicze ludzi, gdzie moga kogoś zbluzgać anonimowo i na jakże piękny pomarańczowy kolor :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elojza
Śliczne dzieciątko. Tyle mam do powiedzenia. A bycie chrzestną to zaszczyt, moja chrześnica musiała na mnie poczekać aż dostałam bierzmowanie tz tydzień. Teraz czasami chodzę do kościoła, co nie znaczy że się nie modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elojza
Jeszcze jedno - myślicie że czarne niki są super? Mam pomarańczowy a jeszcze nikogo nie obraziłam. Więcej nic tu nie napiszę bo czarne niki są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie, że ktoś tędziewczynkę rozpozna po tym zdjęciu i będzie potem szantażował? E, tam, za ładna :D Coż, proszenie \"w kumy\" to dowód zaufania.A funkcja w naszych czasach jest honorowa wyłącznie. W większości przypadków. Kogoś rodzice chrzestni wychowywali, kształtowali jego postawę religijną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie najważniejsze, ale bardziej rozpoznawalne. Jesli np.Myrevin na mnie bluzga, i się jako on podpisuje to wiem kto to.Miałabym wtedy więcej szacunku do niego bo przynajmniej nie boi się swojego zdania wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Carrie :) nioonia superek;) moja chrześnica nie była taka ładniutka i gdybym zamieściła tutaj fotkę pewnie by krzyczeli że sie z niej naśmiewam :p pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×