Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskniącaaaaaaaaaaa

co robić?

Polecane posty

Gość tęskniącaaaaaaaaaaa

Jak wznowić znajomość z kimś kto kiedyś był mi bardzo bliski? Ja mu również. Każde z nas ułozyło sobie życie z innym człowiekiem ale ... nie da się nie mysleć...nic od niego nie chce, chcę czasem wymienic się mailem itd...Chcę napisać do niego pierwsza, co mi doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
jak sie tesknii to wiesz, ta osoba jets nam bardzo bliska;) i nie o jeden mail chodzi a o nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniącaaaaaaaaaaa
Liliowa to prawda:) Ale nie mam nic zakazanego na mysli, chcę z nim pogadać choćby korespondencyjnie (mailem)...mam Jego tel on mojego nie ma...i tak niech zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie podobałoby się, gdyby mój facet miał kontakt mailowy z kimś kto był dla niego kiedyś bliską osobą. Nawet jeżeli byłoby to bez podtekstów, lepiej nie wywoływać wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odłóż sentymenty na bok, bo to moze być niebezpieczne! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek*
Ja juz miesiac probuje o kims zapomniec i nie umiem ostatnio coraz czesciej o nim mmysle :( Zaczynam pisac maila i za chwile go kasuje ,bo wiem ,ze nie powinnam... Jest mi ciezko ,bardzo ciezko ...nie wiem jak zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniącaaaaaaaaaaa
ja wysłałam mu jakis czas temu maila ale nie odpisuje...od koleżanki wiem,że prosił ja o mój nr tel i maila, tel nie dostał, maila tak. Wiem,że nadla mysli o mnie ciepło,ale chyba boi sie znowu zaczynać...szczerze mówiąc to jemu swego czasu bardziej zależało...może chce mi dać nauczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety do
do smuteczekbo jak wiesz, ze nie mozesz to taki przekorek sie wlancza i wtedy piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek*
kobiety do -> jak sie rozstawalismy to mowil ,ze zawsze moge do niego napisac,zaszwonic ...on zawsze jest i bedzie...nie radze sobie z tym 😭 Ile mozna plakac ? ja juz nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
Daj spokój. Uwierz. Narobisz kłopotu sobie i jemu. Wiem, bo mam to samo i od lat walczę ze sobą. Pomyśl, czasem piękne wspomnienie jest lepsze od trudnej rzeczywistości .... Wiem, że to niełatwe. Wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek*
znawca-> wiem ,ze powinnam dac sobie spokoj ,ale to jest tak ciezko .Nie umiem ... Dlaczego ludzie ktorzy sie kochaja nie moga byc razem ? Dlaczego to wszystko jest takie skomplikowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topicu----> moim zdaniem jestes cholerna egoistka,skoro facet ma kogos to dlaczego wpitalasz sie w czyjs zwiazek???a jesli Ci nie odpisuje to znaczy,ze nie chce miec z toba nic wspolnego...chyba jasna sprawa... troche szacunku do innych i do siebie dziewczyno...bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
Bo takie jest. Ale Ty go nie zmienisz... Ani ja. A wszystko ma swoją cenę .... Warto się zastanowić, czy trzeba ją płacić. Przedtem, a nie potem. Radzę Ci dobrze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek*
znawca-> dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×