Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralka sralka

problem z pralką - bęben się nie kręci

Polecane posty

Gość pralka sralka

Cześć mam problem z pralką nie kręci się bęben w żadnym trybhie prania stoi nieruchomo. Filtr czyściłem , tam gdzie jest filtr "stoi woda" czy to jest przyczyną tego , coś się zapchało czy tez padł silnik czy coś. Tam gdzie jest filt i stoi woda czyściłem jak tylko się da , ale nie jestem w sanie dotrzeć do dna. Czy po rozkręceniu pralki ęde mieć tam lepszy dostep. Pralka to elektrolux w miarę nowy (szmelc niesamowity , głośny itp) pozdrawawiam z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny chłopak
nie kręci się , ale ten odgłos kręcenia jest, jakby się pasek zerwał . Czy dobrze , się orientuje , że programator kosztuje 200-300zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka sralka
szukam tego Pana co od 25 lat naprawia pralki :p albo innego specjalisty /tki znającej się na pralkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomiona wiewiórka
Moim zdaniem to poszły łożyska. Sam lepiej nie naprawiaj , bo jak nie masz wprawy w uszczelnianiu , to sobie mozesz nie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszły piątek miałam to samo - bęben się nie kręcił, zepsuło się w trakcie prania. Wezwany pan mechanik określił chory narząd mianem paska klinowego, kupiłam go w serwisie za 18zł, pan mi wymienił i za całą operację skasował 25zł (mieszka w pobliżu). Tak więc może nie kombinuj bo się nie opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomiona wiewiórka
lozyska dostaniesz z porodowki w miejscowym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja mam pranie
hihihihi, nie używało się kalgonu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe* - jak ugryaie będzie za późno :O:O:O lepiej zapobiegać niż leczyć :P ......ale to chyba nie na temat było ..... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, OK . Moj blad. Mialam zadac pytanie: Czy juz zaczyna sie przesuwac w kierunku wlasciciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe* - chyba się nie przesuwa :O:O:O autor napisał, że cytuję : stoi nieruchomo - cokolwiek to znaczy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze! Ta (sic!) co STOI nieruchomo to sie moze czai. Perfidne sa te pralki czasem ;) Ale Myrevinowi podskakuje... I pozwalasz jej na to?!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatanawiałem się nad wezwaniem psychoterapełty. Sam nie wim jak ja przekonac by tego nie robiła. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że w pralkach z nowym napędem DD takie rzeczy się nie zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralowa22
Ja od momentu gdy zepsuła mi się pralka boscha i miałam jazdy z serwisem, raczej nie wierzę w naprawy pralek.Była pralka na gwarancji a mi powiedzieli, że niestety to moja wina źle używałam i dlatego guma sparciała i się wylało. Bez sensu! Teraz będę kupować pralki w rozsądnych cenach takie jak candy, amica czy tym podobne. Przecież i tak za jakiś czas bedzie trzeba wymienić na nową it yle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja swój problem z serwisami rozwiązałam dzięki serwisko.pl przypadkiem szukając nie drogiego serwisu trafiłam na nich właśnie. Jest tam funkcja "zgłoś usterkę" wypełniłam formularz i w ten sam dzień zgłosiła się do mnie firma która szybko wykonała naprawę. Na prawdę super sprawa Oczko http://www.serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu korzystał ktoś z was może z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pralkę Elektrolux AEG LAVAMAT i nie kręci sie bęben pobiera wodę a po chwili ją wypuszcza nie wiem co sie zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tu link do serwisu www.technikan.pl Sprawdź, czy są w Twoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×