Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

batlan --> Ten Twoj maz to ciekawska dusza, dlatego zaglada Ci przez ramie na monitor. ;-) Pewnie mysli, ze moglby sie dowiedziec czegos ciekawego. Wiec Ty tez , jak olinek - masz symaptyczno-rodzinne przygotowania do swiat. Milo. 🌻 oolka --> Noooo..! :-) Wiec moze to jest TO! Zycze Wam tego z calego serca. Ksiazka. Pare dni temu przeczytalam \"Dziecko Noego\" - Eric-Emmanuel Schmitt (to ten sam co napisal \"Oskara...\"). Tez przepiekna ksiazeczka. Polecam. Teraz czytam e-booka \"Weronika R. - Cichodaja.pl\" ;-) Pierogi. Nie robilam. :-( Nie uwierzysz, ale po prostu boje sie za to zabrac. Salatka. Zajrzyj na stronki kulinarne, masz tam \"od zarabania\" mnostwo przepisow na najrozniejsze salatki. ciepla --> :-) Nadal trzymam kciuki. olinek --> Jak widac - pozory myla. Moze faktycznie Urbanski jest zabawny na tyle za ile mu zaplaca. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu-->:) Takie własnie odnioslam wrazenie.Ale to moja opinia i niekoniecznie musi byc godna z prawda:) Kurcze laseczki lece teraz na anglika:) Oolka Ty zawsze inicjujesz tu małe zamiesznako bo gadula z ciebie...;) Popatrz jak zaraz lawinowo posypalo sie pisu pisu....Mnie to jakos wcale niewychodzi dobrze:)......................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie coraz gorsze teraz to już nawet nie moge siedzieć,chodzić ani leżeć wszystko mnie boli.:(:( zrobie małej kolacje,wskocze pod prysznic i do łóżka a M niech robi co chce z małą Martynką❤️ przecież to też jego dziecko:D:D:D do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku-------zanim pójdziesz spać wymocz stopy w gorącej wodzie,kuracja musi trwać min.15 minuy,potem zalóż skarpetki i idz spać. ja dziś to samo zrobię......:D:D:D:D olinku----właśnie skonsumowaliśmy pizze:):) wszystko byłoby oki tylko ona wyszła nawysokość blaszki):) była jak baba drożdzowa-i przez to nie czuliśmy pieczareczek ani bekonu:(:(:(następnym razem muszę z połowy składników zrobić:):) a twój M ser daje na spód czy na wierzch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolciu-->:D:D:D A cozes Ty zrobila ze tak ci wyrosla??? Tam idzie 2 i poł deko drozdzy tylko.... a moze dalas na za mala blaszke?? Musi byc cienko rozciagniete ciasto .. Moj M ser daje w zaleznosci od dodatkow np. jak z salami to najpierw mozarella a potem salami bo sie fajnie zapieka i jest chrupkie;).... Nastepna wyjdzie Ci napewno juz super:D Batlanku-->zdrowiej a nie choruj Nu nu-ida swieta trzeba byc w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak olinku ja dałam to na blaszkę taką srednia podłużną nie na taką najdłuzszą:):):):) ....ponoć człowiek uczy sie całeeeeeeee życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale boli mnie gardło,tak jakbym nóż miała w przełyku.....znacie jakies sposoby na pozbycie sie tego?????plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Syrop z cebuli. I jeszcze herbata z miodem i cytryna. Czasem te domowe sposoby pomagaja. Ja ostatnio tylko z takich korzystam. batlan --> A Ciebie to chyba grypa lapie. :-( Do lekarza - marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia-----syrop z cebuli pije i nic mi nie pomaga na gardiołko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu... niedobrze! Nio to tez wynocha do lekarza! Jak nie dzialaja domowe sposoby leczenia to nie ma co zwlekac. Trza sie radzic specjalisty. Kobietki, dbajcie o siebie! No. Ale ze mnie siostra... milosierdzia. ;-) Milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey:D Dzien dobry:) Alez słonce ostatnio rozpiszcza nas tu na poludniu:D:D:D Dziewczynki Syrop z cebuli owszem moze pomagac -słyszalam ze bardziej na kaszelek:) Na gardlo napewno nie miod i nie cytryna-oba te skladniki tylko je bardziej podrazniaja.Cytryna ma duzo wit.C ale w przypadku gardla lepiej chyba ja popraostu łyknac w postaci tabsa:) Juz lepszy bedzie malinowy sok,a jeszce lepszy z czarnej pozeczki ma najwiecej wit.C Na gardlo dobrze robi jego plukanko Taki proszek do rozpuszczania Gargarin-przynosi ulge ale trzeba płukac ze 3X dziennie. Mnie najlepiej pomaga Tantum Verde w sprayu-ale jest docc drogi. No i cos do ssania*(mysle oczywiscie o tabsach)np. Cholinex,neo angin,strepsils.... Pocieszajace jest tylko to ze za kilka dni wszystko minie... choc gardlo lubi po sobie jeszce przywlec katarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu->:D A ta blacha na pizze to ma byc to wilekie co masz na wyposazeniu piekarnika.to płaskie!!!!To na taka duza blacha jest ciasto!!!!! Nie na blaszki od ciasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę bardzo sorki,że nie było mnie tyle czasu...................................nie miejcie do mnie żalu........we wtorek cały dzień nie było mnie w domu.......... wybrałam się w końcu zrobić coś z fryzurą i odwiedziłam swoją mamę.Nie mogłyśmy się nagadać.Robi właśnie remont mieszkania.A wiecie ,że co dwie głowy to nie jedna.Ale fachowców trafiła od siedmiu boleści i dziewiątej nędzy.Partacze jak trza...........właśnie ich pogoniła i teraz ma robić inny. U mnie w domciu jeszcze przygotowania trwają zarówno do świąt jak i do otwarcia interesiku.Obydwoje z mężusiem staramy się jakoś sprostać przeciwnością Bardzo nam brakuje drugiego samochodu( niestety części musimy sprowadzać z Anglii a to troszkę czasu minie zanim wyjadę znowu na ulicę. oolcia.........> a jakiej pomocy ty potrzebujesz ?Jeśli tylko będzie w mojej mocy to służę. ........................I nie bądź dla mnie taka surowa ,że ja tylko piszę od wielkiego dzwonu.Ja się poprawię.obiecuję.I na pewno nie nudzi mnie wasze bazgranie-jak to nazwałaś.Lubię was czytać. Witam nową siedzącą ...................magnezytkę......................>rób się na czarno i wskakuj na topik . ciepła.................>pozdrów od nas mamę.Powiedz jej ,że wszystkie (chyba mogę tak powiedzieć dziewczyny-nie pogniewacie się)życzymy jej dużo dużo sił do wyzdrowienia i długich lat szczęścia i miłości. batlanek.......................> widzę ,że małe niedomaganie cię zgarnęło.nic na siłę ,wszystko młotem.hihi .jutro też dzień.Ta pogoda-chyba brak ładnej zimy z puszkiem śniegu tak przygniata człowieka. olinek...........................>co to za gwiazdy co nie świecą?Tacy sami ludzie jak my.i powiem więcej wcale im nie zazdroszczę.Mają przechlapane i zero życia intymnego.Są niby na piedestale ,ale płacą za to dużą cenę.Żeby mieć chwilę dla siebie muszą się wręcz ukrywać. moncia....................>pozdrawiam.Jak tam twoja dusza? ewka..............> co z tobą?Pewnie ogrom pracy przedświątecznej cię przygniótł. pepper.................>jak tam układa się twoje nowe życie?strasznie jesteśmy ciekawe No to idę teraz robić sobie drugą kawusię....................a o reszcie planów opowiem później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) izao----jak miło czytać twoje pościki:D owszem potrzebuje twojej pomocy-i to bardzo:):) a dokładnie potrzebuje przepis na jakąś dobrą,wykwintną(nie kioniecznie)sałatkę na 1 dzien świąt więc moze być miacho:D:D:D:D:D.Bardzo Cie proszę. No to piękniuśka juz jesteś?????--to co wyślesz zdjątko?????:) Ty z pewnoscia juz masz cały dom wysprzątany?????błyszczy się juz cały🌻???bo ja dzis za klosze,klosiki muszę sie wziąć,mój M ma dziś wigilię w pracy to znaczy w restauracjii po pracy:):):):) wiec ja mam dziś duuuużo czasu. Izao---jak twoje psiaczki???wylizały sie juz z chorubska???? Olinku-----ależ oczywiście ,że piekłam pizze w blaszce na ciasto:):):):) O rany----teraz sobie wyobraz jak ona mi wysoko urosła,hihihihi A czy te winko carlo rossi-które jest najlepsze bo są 3 kolorki-białe ,różowe i czerwone.Które tobie najbardziej smakuje??? Batlanku-----a ciebie jeszcze nie ma?????mam nadzieje,że choroba nie pokonuje cię???? ja wczoraj wymoczyłam nogi w goracej wodzie:D:D:D:D:D i dziś aż trudno mi uwierzyć prawie nie boli mnie gardło tylko tak troszeczkę no i nie budziłam się z bólu:) tandum-werde tez uywałam ale nie bardzo mi pomagało i pastylki do ssania też Tandum kosztuje 21zł. ....co wam jeszcze zostało do zrobienia w domku?????musze zobaczyć i porównać swój etap ..:D:D:D:D moncia---wstawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka...................>no dobra to jeśli chodzi o sałatkę to proponowałabym z kalafiora.jest bardzo lekka i miła dla podniebienia 1.kalafior ( może być mrożonka o tej porze roku)ugotować nie całkiem miękko (aby się nie rozpadał ,w trakcie gotowania dolej odrobinę octu) i podzielić na różyczki 2.zielone ogórki 3szt. pokroić w kostkę 3,Pęczek rzodkiewek pokroić w plasterki 4.torebkę ryżu ugotować i wyjąć 5min. wcześniej 5.Pęczek koperku posiekać 6.Dodać majonez,sól i pieprz do smaku (ja dodaję jeszcze odrobinę pieprzy ziołowego ,lubię jego aromacik) i gotowe.....................a jeśli chcesz podać wykwintnie to.............. Liście cykorii skrop odrobiną cytryny,żeby nie ciemniały ułóż w kształcie gwiazdy i wypełnij je sałatką. Na mięcho (karkówkę pod pierzynką)też mam super przepis.który robi furorę tylko teraz gdzie nie pójdę to podawane jest jako przysmak domu . No ale co tam na ogólnym forum nie podam ,ale prześlę ci e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko alez sie znow dzis po chcie olatalam:) Ostatnie okno umyte i kuchnia z plytkami na blysk... ale to jeszce nie koniec Jeszce łazienka cala i duzy pokoj z dywaniem... Ale to juz po niedzieli. Dowiedzialam sie własnie ze jutro czeka mnie pogrzeb w rodzinie..:( Ciotka zmarla....i pasuje w ostatniej drodze towarzyszyc....Kurcze zeby tylko nie w poludnie....bo niewyrobka.a to za Krakowem:( Oolciu->ja winko lubie wogole....ale jednak nie ma jak czerwone..Ale z Carlo rozowe jest delikatniejsze i dla mnie takie jakby ciut babelkowane;) Izka->sałteczka smakowicie brzmi:D Jakbys pisala ten przepisik to ja bardzo bardzo ładnie prosze o przeslanie.Lubie innowace w garach wiec jak zachwalasz to bym sprobowala:D Kurtka .moja Mała dzis znow na kolejne urzodziny...nic tylko latam i prezenty kupuje.....Dobrze ze ich 14 w klasie a nie 30 bo by oszalec szlo...... Lece po Nia do szkoły🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLKA ..............>już ci wysłałam przepisik na mięsko. olinek ...............> tobie też już wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka.............> przesłałam ci sałatkę serową.A robiłaś sałatkę z tuńczykiem? No to się nam robi topik kulinarny.Aż zgłodniałam.Zastanawiam się jakie ciasta popiec na święta.Może coś doradzicie Myślałam o ......kajmak........makowiec.......marchwiak....piegusek ........i......jak będzie mi się chciało to jeszcze ....metrowiec Chyba wystarczy dla całej rodzinki Będą wszyscy grubsi o ładnych kilka kilogramów.hi hi chhhhhhhhhh.........najgorzej,że ja też ( bo łasuch jestem) olinek..................>to teraz jak wszystko lśni to tylko zadbać ,żeby nie nabałaganili. no spadam bo mam jeszcze do usmażenia wątróbkę i przelot na mopie 100m2.to mi się trochę zejdzie. Ale później do was jeszcze wpadnę,żeby oolka na mnie nie krzyczała,że się opieprzam i nie klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao----bardzo Ci dziękuje za przepisy. Poprosze o przepis z tuńczykiem:):):):):):):) Ciesze się ,że wpadniesz:):):) moje słowa nie poszły na marne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tak na chwilke zameldować się niestety jest jeszcze gorzej rano obudziłam się ze skurczem mięśnia szyjnego i teraz to w ogóle nie mogę się ruszać,mówie wam tragedia ani podnieść małej .....kompletnie nic ledwo chodze,każda pozycja zła jak pech to pech:(:(:(:(:(:( dobrze,że mójM w domu. może jutro wpadne na dłużej zobaczymy nasmarowałam się mascią i owinelam szalikiem może pomoże już to kiedyś miałam. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi zniknęło. wrrrrrrrr........... no dobra to jeszcze raz ale tym razem krótko oolka .......................> ty bestyjo .......hi hi Batlanek.................> kuruj się szybciutko.Pewnie skakałaś po oknach spocona i teraz jesteś padaka.Wracaj szybciutko do formy bo święta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma?????????????????????????????????????????????? izao--ty miałas zagladać no i co???:D olinku---a ty znowu balujesz?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mychy:D Iza->dzieki za przepis od razu po niedzieli go bedziemy testowali:D:D:D Oolciu -->imprezka co i owszem ale ..dzisiaj:D Wczoraj byl normalny szry dzien i wieczor bylo spanko:D:D batlanku-->zdrowiej raz dwa bo juz swieta wprost na progu...:D ciepla-->no jak u ciebie? i jak pogoda w hh??? ewuniu-->wrocilas juz??????? Monia-->zyjesz????.) ja dopiero przy sniadaniu:D Odespalismy calutenki tydzien. Njabardziej zaskoczyla nas Ola bo wstala najpozniej.To chyba przez wczorajsze urodzinki na ktorych byla i szlala jak zajac w kapuscie-tez musiala odespac:) Teraz chalupke ogarne i jakis obiadek trzeba poczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ...........................> no już nie krzycz.Miałam wpaść ,ale zapomniałam o tańcach ,no i później znajomi zostali na małą posiadowkę a jak już wyszli to padłam spać.Ale przecież klikałam po 18stej.tylko mi zeżarło sporo. Ale jestem...........................................i zaraz ci prześlę przepisik na sałatkę z tuńczykiem Batlanku..................> jak zdrówko??????Dychasz jeszcze???? Dziewczynki ja jeszcze tylko chwilkę przy kompie i spadam,jadę dzisiaj do mamy i pewnie wrócę późno,ale się z nią nagadam. Całuski dla wszystkich papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja właśnie wróciłam po pracy---ale ruch:):):) w przeciwieństwie do naszego topiku:D:D:D:D:D:D:D kurdę dziewczyny boję się ,ze jak otworze któregos dnia po moim wyjezdzie to nasz topik zaginie......ciekawe czy jakis chociaz ślad pozostawi:(:(:(:( gdzie wy jesteście???????? olinek -imrezuje w poście:) ewka wyjechała bez zadnego pozegnania-nawet nie wiadomo dokad:) ciepła-prawdopodobnie jest u swojej mamy🌻 a reszta?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (no i stało się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×