Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witaj cieplutka:) jak milo ze skrobiesz czasem do nas!!!:) Ryniu.. Mozemy cie tylko pocieszac.Ciezko komus cos radzic nie znajac jego sytuacji ani jego samego... My sie juz tutaj przez kilka miesiecy dosc znamy.I swoje relacje i z rodzina i facetami:) wiec nam łatwiej albo siebie pocieszyc albo wrecz opitolic;) Ja zawsze powtarzam ze z najgorszegop dna mozna sie odbic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę w domku. Szukam pracy...już mi sie kończy wychowawczy urlop. Muszę jakąś znaleźć bo wiecie mało pieniążków itp...A w takim małym mieście na podkarpaciu gdzie mieszkam jest cieżko. Ale co tam powiem wam że gdyby mi płacili to mogłabym siedzieć sobie w domu rodzić dzieci i je wychowywać. Do szukania pracy zmusza mnie jedynie sytuacja finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olinek.Jakos to bedzie.Moze uda mi sie przyblizyc wam moja o sobe.Musze tylko nabrac odwagi. Witaj Malwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my naprawde niegryziemy:) jeste nas tu kilka tak \"od poczatku\" Oolcia--> jest z okolic Wawy ale tez za lepszym zyciem teraz w styczniu wyjechala z M do Szkocji...ale pisze do nas jak tylko moze...A potrafi posta wysmolic oj potrafi:D Moncia--> skrobie z Irlandii.Mezatka .Ma slicnego Synunia..zreszta sama est sliczna...i bardzo bardzo madra..Potrafi suer podniesc na duchu,doradzic.....jak jej sie chce pisac:D Batlanek--> tez zaobraczkowana i sliczna Marti do mamy podobna to jej oczko w glowie. własnie wraca do pracy i ciekawe czy bedzie pisala coskolwiek bo naprawde na nia mozna bylo zawsze liczyc ze cos tu codzien napisze... ewcia--> to dopiero super babeczka.. Potrafi wszystko.ZAinstalowac oprogramowanie,powymieniac zarowki,naprawic pralke i pewnie jakby bylo trzeba to i zbudowac rakiete dalekiego zasiegu;) Ma wspanialych synkow ktorzy nie daja jej zapomniec ze jest mama:PI wspanialego kochajacego meza...w koncu... Bo jak sama mowi do 3 razy sztuka:) Ciepla-->pisze do nas az z Hamburga. Smuteczki ja ostatnio nekaja w zpowodu choroby mamy:( Ale mamy tu nadzieje ze jakos to wszystko sie dobrze ulozy...i bedzie mogla odetchnac w koncu...👄 Izao--> ten len sie nieodzywa juz hohohoho...a szkoda bo switena dziewczyna.Razem M otwarli sobie agroturystyke...a moze ma tyle gosci???? pepper--> to dopiero szatan ..ale tez nieobecna z powodu przeprowadzki do swojego faceta gdzie nie ma niecika...Pepperku czekamy!!! I ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtka M zadzwonil zebym sie zbierala.Bo z banku mial telefon ze dokumenty kredytowe sa do podpisu wiec ..trzeba w droge:) Oj mowie Wam jeszce daleko ale juz sie niemoge doczekac tego nowego mieszkanka.... Teraz bym sobie tak poprojetowala ,pourzadzala...to nie ma co.. a jak bedzie to pewnie własnie wtedy moze zdazy sie niespodzianka od losu w postaci dzidzka i nie bedzie zywcem jak to robic w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ alez Was sie pomnozyło:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D ....ale będzie wesoło. Witam Was wszystkie bardzo,bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolaantusek----alez porywcza jesteś:P spokojnie,dziewczyno!!!!!!! kazda sie pewnie rozlazła bo to pora obiadowa a dziecuiom jesc trza dać:D:D:D:D:D ja tez własnie jem od kilku dni to samo:) frytki z kurczakiem +sałata lodowa:) zaaraz napisze posta:)ale jak mi ze żre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) Olinek opowiedziała Wam o wszystkich tylko siebie omineła:):)---ona jest skromna i wrażliwa osobą dlatego nie napisała nic o sobie,wiec moze ja ja obsmaruje:P:P:Pco????:):):) Dziewczyny---nie bawem zorientujecie sie ,że olinek jest tu nasza przewodniczaca:)u nas róznie bywało oj róznie:)czesto jesli ktos nie miał ochoty pisywac badz złapała go chandra to nie było danej osoby na topiku,a olinek zawsze bywała,i bywało równiez tak,ze pisywała sama ze sobą,To raczej dzięki niej ten topik jeszcze nie zdechł:D:D:D:D:D:Dona pilnuje go jak oka w głowie:)i dzieki jej za to❤️ ja kiedys do niej się wybiore,oj wybiore:) i naciagne ja różne pysznosci,wypad do knajpki --no i na same dobrocie:) a co??!!!niech pozna w końcu oolkę:) a ja jak kupię mieszkanie to zrobie dla nas wszystkich parapetówę:):)batlanek ma pyszne ciasta przygotować:):) pomimo,ze rozpocznie juz nie bawem prace,ale ciesze sie ,że pójdzie-rozerwie się troszeczkę ochłonie od chłopa:P:P:P ....no i my rabaty bedziemy miały:):) rynia---(musze Ci powiedzieć ,że pierwsze 3 litery Twojego nicka to moje rodzinne miasto) :D:D:D:D Przykro mi z powodu męża,ale potrzebujesz czasu.....czas nie leczy rany(tak jak kazdy myśli)czas jedynie pozwala powolutku zapominać o rzeczach których nie chcemy rozpamietywać.Nie wiem co dla Ciebie dobre,ale powinnas dać sobie czas...czas na przemyslenia czas na ......siebie.Ja miałam w swoim zyciu epizod który zranił moje serce......i wtedy byłam sama,nie chciałam z nikim sie wiazać,przez długi czas......nie ufałam,nie wierzyłam juz w nic...az w końcu nadszedł człoiek ,który nadał memu zyciu-sens!!!! W tej chwili jest moim Meżem,kochanym mezaem❤️ Wierze mocno,ze nadejdzie nie długo czas na Ciebie,ze i Tobie słoneczko zaswieci.Życze Ci tego z całego serca.Bądz z nami w tych trunych czsach....bedzie Ci łatwiej.Obiecuje,ze zrobie wszystko abys zadomowiła sie tutaj.❤️❤️ Dziewczyny,,,czas mnie goni,musze zmykac,napisze do was póżnym wieczorkiem:) malwina,złosnica1,jolaantusek---witam was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rynia --> Coz moge napisac? Po pierwsze - bardzo mi przykro. Po drugie - glowa do gory! Bedzie dobrze. Wszystko sie ulozy tylko trzeba na to czasu. Takie juz jest zycie, ze nie kazdego rozpieszcza. Uwazam, ze czasem jednak lepiej byc samej niz meczyc sie w jakims pochrzanionym zwiazku, ktory nie wnosi nic do naszego zycia, a jeszcze w dodatku wyniszcza. Pewnie rozstanie zabolalo, bo przeciez nie bylas z tym kims z byle powodu, tylko kiedys cos tam do niego czulas. Ale nie przejmuj sie. Jestes mloda kobieta, na pewno spotkasz jeszcze wielu wartosciowych ludzi. 🤗 🌻 batlan --> Hehe... Niekoniecznie bedziesz wygladac jak papuga. Tutaj, gdzie jestem zazwyczaj w sklepach kobiety maja mundurki/uniformy, ktore skaladaja sie przewaznie z czarnych prostych \"w kant\" spodni i jakiejs czarnej bluzki. Wyglada to calkiem przyzwoicie. Moze szef wiec nie bedzie taki okrutny, by zrobic z Was posmiewisko. ;-) ciepla --> Milo, ze znow sie zjawilas! :-) Trwaj przy mamie. Ona Cie potrzebuje, Twojego wsparcia i opieki. Wszystkie modlimy sie, by bylo lepiej. Trzeba wierzyc. Jestesmy z Toba. Malwina --> Znow witamy nowa! :-) 🌻 jolaantusek --> Ciebie tez witam serdecznie! :-) 🌻 Nie zrazaj sie tak szybko! ;-) Czasem sa momenty, ze nie ma tu nikogo. Mimo, ze nie pracujemy to czasem musimy cos ugotowac, posprzatac, wyjsc na zakupy czy spotkanie z kolezanka... To zabiera troche czasu. Klikaj wiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Oolka ales mi posłodzila hahahahah:D:D:D..ale to milutkie bylo;) Jolu....no nie bierz tak do siebie ze cie tu kto niechce czy cos.... Poprostu sa takie godziny ze nie ma nas bo wiecznie cos tam na glowie... Ale najczesciej przed poludniem albo z wieczorka zawsze ktos wpada.. Ale zadko tak jest ze wszystkie naraz siedzimy przy kompie.. To nie jest czat... Wiec tym sie rozni forum od czata ze na czacie ludze siedza i psza do siebie jak na komunikatorku a na forum wpada sie wtedy kiedy ma sie ochote:) No....chyba dobrze to wyjasnilam...:D Oj Mychy Dzis malo z siebie nie wyszlam i niestanelam obok bylismy w banku popodpisywac ten kredyt ...a tu oczywsicie wyskoczylo ze cos tam nie jest tak jak obiecywali...No jak M zrobił tam zadyme to sie tak ludziska patrzyly ze szok... Ale niewyklocaj sie o swoje to by cie z torbami puscili... A M w tych sprawach nie da sobie w kasze dmuchac.Mamy wlasny interes wiec juz niejeden leasing czy kredyt podpisywalismy i o ile ja to tam malo w tym siedze to On juz caliek dobrze sie orientuje wiec tym bardziej musieli sie gimnastykowac i tlumaczyc jak wyszlo ze to taki \" w temacie\" klient.. Final jest taki ze jest klepniety ten kredyt ale oczywiscie wrunki sie zmienily...i to na nasza niekorzysc.... Normalnie brak slow:O No i ja znow musze sie za chwile zmywac na angielski....:( i tak sobie czlowiek posiedzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu jak jak minol wtorek.Bo u mnie troche nerwowo ,ale swiecilo sloneczko i humorek mi sie poprawil.milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌼 pojechałam sobie do mamy na kawusie wiecie i siostra był to sobie pogadałysmy ,ale Marti chyba zaraz do spania..... dzwoniłam do mojego szefa dzisiaj i zaczynam od 2 lutego ale co do szczegółów to jeszcze do mnie zadzwoni. jutro musze pojechac do krawca który szyje te śmieszne uniformy żeby mnie pomierzył..........o boże ale mi się przytytło od siedzenia w domu ze 3 kg jak nic. Monia --zobaczymy jak to będzie wyglądać ale szare spodnie i beżowa bluzka w paski hmmmm chyba na góre założe czarny sweterek w szpic albo żakiet i tak tam jest chłodno. Ile tu nowych dziewczyn cześć cześć 🌼 pewnie jak tu będe zaglądała od czasu do czasu to mnie stąd wywalicie bo taki tłok będzie......... oolka --oczywiście że specjalnie urlop wezme żeby do Ciebie na parapetówke przyjechać masz to jak w banku i ciasto jak obiecałam to przywioze i może gulasik z knedelkami co?????? zjadłaśby?????????musze zrobić w przyszłym tygodniu. a co z ewką milczy dzisiaj olinku--tak to już jest strzeżonego pan bóg strzeże niestety takie czasy trzeba wszystko 3 razy czytać żeby czegoś nie wciseli. piszcie dziewczynki ja uciekam jutro posiedze dłużej mam nadzieje nigdzie się nie wybieram a mój M jedzie na jakąś rozmowe o 12 musze się nacieszyć zostały mi 2 dni leniuchowania a potem do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! 🖐️-a to lapka dla nowych dziewczyn:) ja dzis jak zwykle zalatany dzien,szukam moich alimentow,okazuje sie ze zginely gdzies w eterze,skoro komornikowi to ciezko idzie to ja skontaktowalam sie z pracodawca mojego ex,ksiegowosc prowadzi jego zona,bardzo mila pani i okazuje sie ze wyslala kase juz 9 stycznia ,ma potwierdzenie i albo OKO zawalilo sprawe ,albo panuje burdel w ksiegowosci komornika,jutro ta pani bedzie atakowala PKO,no ja tradycyjnie musze miec jakies przeboje z czyms ,bo chyba spokojne zycie grozi mi naglym zgonem:D olinek -codo wylaczania obrazkow to niestety ,w naturze nie ma nic za darmo i jak wylacze te reklamki to nie moge tez wejsc w poczte ,ale tam co godzine nie grzebie ,wiec jak trzeba to sobie wlaczam,jak chcesz to moge napisac jak to robie sa inne metody ale albo nie mam posciaganych odpowiednich wtyczek ,albo czegos tam nie umiem........ na razie uciekam bo M chce zebym mu jakiegos maila wyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie
zapraszam na www.idealne.info cos dla kobiet i o kobietach (chcociaz moze nie tylko) naprawde warto sprawdzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ewka u mnie dalej goni nivea co zaczyna sie robić powoli wściekle denerwujące chętnie bym to wyłączyła musze zapytać mojego M on też tam zna rózne takie nasza biurokracja --nobla im za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto laseczki??????????????????? a co do maila dziewczynki to zapchałyście mi skrzynke ale poszło do więcej niż 11 osób zobaczymy może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide stąd precz jak nie ma nikogo dziewczynki wesołej i namietnej nocki wam życze do jutra mam nadzieje,że wstaniecie z wesołymi humorkami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Tyle nowych sie pojawia, ale wszystkie tylko na moment. :-( Kochane, spijcie dobrze. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej nikogo nie ma:(:(:(:( a ja sobie popracowałam sumiennie wtej pracy,kurcze chciałabym jeszcze coś dodatkowo dorwać!!!!wiem,wiem-musze byc cierpliwa:) ta kolezanka-która poznałam jest tu od 3 m-c i nie pracuje,no cóz ponoć gł.....ma szczęście:):):):)ale zawsze miałam pod górkę!!!!!! batlanku---tak,tak zapomnimy o Tobie!!!!!!! ...alez głupoty ygadujesz ,ale dajesz nowym kolezankom przykład:P:P Fajnie,ze masza tę pracę:D:D olinku---to kredycik zaklepany??? a powiedz jak ci ida dyktanda z anglika???przyjechałabys do mnie.to podszlifowałabys troszke:)serdecznie zapraszam. a jak garczki sie sprawują? moncia----miło jak jestes,ale dlaczego tak zadko:( czy u Ciebie tez nie ma normalnego chlebka w sklepach,bo ten tostowy juz mi sie pomału przejada:(:( Jak twój synek w szkole sobie radzi:)maja jakies ferie??? Ewka---Ty kobieto nie zginiesz:D:D:D:D:D:D:D:D byłabys dobrym prawnikiem!!!!!rzecznikiem,informatykiem i .... a ja dziewczyny...wczoraj poszłam sobie do sklepu i tu sa takie przeceny!!!!nie to co w kraju.Kupiłam sobie sexi koszulkę z figami za 1 funta(czyli 6 zł) parasolk e automatycznie rozkładana i składana za 4 F. HMMM---nie dostałam jeszcze zadnej wypłaty a juz wydaję ,ale wieczór był miły:)i M powiedział,ze jest zaskoczony takim ubrankiem,hihihihi Monia tak blisko masz do mnie---przyjedz na wekeend-pliss!!!!!! Podoba mi sie tu,ze wszyscy chodza w wyprostowanych włosach:) obiecałam sobie,że kupie sobie solidną prostownice,elektroniczną,nie wiem po co ja wlekłam tu swoja!!! Monia--jak solarium:):) rynia----jak minał Ci wieczorek??? napisz cos nam,jak Twoje dzieciaczki-napisz coś o nich i osobie-moze masz pasję???co lubisz???jakie programy w telewizji ogladasz-moze zanetkę????..nie wiem co sie u niej dzieje:(:( olinku----ładnie opisałam Ciebie:):) no cóz pozostało mi powiedziec DOBRANOC wszystkim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku zapomniałm ci napisać,ze nadal masza pisac długie posty!!!! takie jak ja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wszystkie śpicie????:P a ty ewka---nawet nie pozamiatałas dzisiaj!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Czy jeszcze śpicie??? DZIEWCZYNY WSTAWAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja już nie spię nie nie nie i to od dawna ale trzeba w pierwszej kolejności dziecku sniadanko ubranko cos posprzatac itd dzisiaj mamy rocznice slubu z moim M ciekawe czy zapomni czy nie będe tu później narazie lece cos zrobić jeszcze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki troche was poczytalam ,dzieki kochane za wsparcie ,z reszta jak zwykle od was dostaje,olinek ,moncia dajecie mi jeszcze wieksza wiare w to ze bedzie dobrze,mimo ze mama ma slabe serduszko i narazie chemi nie bedzie,niby serce sie leczy a raczysko sie rozmnaza.Ale naprawde wierze ze bedzie jeszcze dobrze ,od czasu do czasu chadzam do swojej sasiadki, ma male dzidzi mowie Wam kochane bardzo ,robi super minki i troche u niej zapominam o klopotach ,chociaz na chwile,pogoda u mnie taka nijaka,zapraszam was na kawke i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku to gratulacje z okazji rocznicy ,super milego dnia 🌼 i wiary ze M nie zapomni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wziełam za siebie .Od jutra odchudzanie a i znalazłam fajne ogłoszenie o pracę już wyslałam CV . Ja jużchce zarabiać swoje pieniażki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×