Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

cześć oolka jak byłam w anglii to jedyne co kupowałam bo było w miarę zjadliwe i do przerobienia to kurczak chociaz i tak czasem śmierdział nie mam pojęcia co Ci ludzie tam jedzą. nie mówiąc o chlebie przez 2 tygodnie jadłam tosty bo chleb tam to albo glina albo guma ziemniaki tak samo a ceny w polskich sklepach dokładnie tak samo oolciu pomyślałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 za to owoce i jarzyny w dobrych cenach chociaz tyle nie wiem jak u was jak mój M jechał to pakował pełna torbę jedzenia głównie wędliny puszki jakieś pasztety itp.bo nie mógł tego jeść a kłopoty z żołądkiem miała takie że szkoda gadać i jak wrócił to jeszcze przez pół roku go trzymało teraz już jest dobrze ale naprawde jedzenie paskudne. byłam u krawca widziałam materiał na spodnie ładny nie jest najgorszy a na bluzke całkiem sympatyczny jest w kolorze kremowym i co 1,5 cm leci cienki prążek tez grafitowy więc z tymi spodniami to myśle całkiem nieźle rękaw do łokcia z mankietem zapinana z przodu i kołnierzyk czyli sweterek w szpic czy rozpinany czarny czy kremowy bedzie super.trochę się uspokoiłam jak poogladałam. na wieczór planujemy winko i sobie posiedzimy czy \"poleżymy\" dostałam 1,5 metrowa róże no całkiem całkiem. mój M też się cieszy że wracam do pracy zobaczymy jutro się przekonam jak to będzie wyglądać więc napisze co nieco. ale sie popisałyście dziewczynki fajnie was poczytać oby tak dalej. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ciepła trzymam kciuki za mamę --jesteśmy z tobą❤️ a gdzie ewk jeszcze sie nie zameldowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku już nie moge sie doczekać kiedy pójde z moja marti na takie zakupy ale masz fajnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolantusek❤️ głowa do góry gdybyś nas poczytała od początku to dopiero byś zobaczyła co tam się działo,trzeba wierzyć,że będzie lepiej chociaż jest to cholernie trudne --sama o tym najlepiej wiem. raz na wozie raz pod wozem --a jeszcze jak jeden i drugi jest uparty i nie chce odpuścic to .....................wiadomo ,ciche dni to ja bardzo dobrze znam życze Ci żeby sie wszystko ułożyło --wszystkim wam życze i sobie też ,i tak życie jest ciężkie po co jeszcze problemy z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku jak byla mlodsza to za nic...nie bralam ja wogole ze soba.Bo raz ze mierzyc nic w sklepie niechciala a dwa ze jeszcze zgrzedzila i przeszkadzala. ale jak widac ze wszystkiego sie wyrasta i do wszystkiego z drugiej strony dorasta;) batlanku...nawet sie nieogladaniesz jak tak bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jOlu batlanek dobrze pisze...jakby ci sie nudzilo to poczytaj sobie poczatki naszego topiku .Jak sie na nim pojawilysmy po koleii...;) Włosy ci stana deba na glowie. I sama staniesz przed lustrem i stwierdzisz...\"nie tylko ja mam problemy\" \"nie jest ze mna tak zle\" \" inni maja czasem jeszcze gorzej..\".... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki ja sie zmywam zaraz bajka na dobranoc dla małej kapiel jedzenie i do spania jak będe miała chwile to odezwe się jutro zobaczymy co tam sie bedzie działo. napewno popiszecie to będzie co czytać . papa pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana oolka no pewnie ze ty tez mnie wspierasz jaze moglam o tobie zapom,niec sorki ,za to teraz bardzo serdecznie Cie cieplutko pozdrawiam ,reszte dziewczynek rowniez ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam wszystkim🖐️ ja dzis pozno bo znow sie nalatalam,cigle szukam moich alimentow:D,ustalilam ,ze pracodawca faktycznie wyslal juz 9,PKO przeslalo dalej jutro z tych 2 miejsc dostane ksera i pojde do komornika,bo to u nich taki burdel,ze nie wiadomo gdzie zaksiegowali,szlag mnie trafi......... oolka--------> tak czytam i sie zastanawiam co oni tam maja normalnego do jedzenia,dziewczyno padniesz nam z glodu :D:D:D i nie bedziesz miala sily dluuugich postow pisac;) Batlanek---------->wszystkiego naj,naj,naj lepszego z okazji rocznicy,zycze Wam samych szczesliwych dni,abyscie zawsze byli tak radosni jak na foto z dnia slubu :):):):):):):):):):) Malwinka------------>moze z Ciebie przyklad wezme i zaczne tez sie odchudzac,troche sadelka przydaloby sie zrzucic,a jakos nie moge sie zmobilizowac:D:D Kasia----------> witam Cie cieplutko:) olinek---------->siostra widze wszystkim zrobila niespodzianke,ale z tego co piszesz to powinniscie juz sie przyzwyczaic ze potrafi ludzi zaskakiwac:D:D rynia-------->oj,znam ten bol,do czego zdolni sa tacy chlopcy,sama mam 4 synow,wiec niejedno juz przezylam;) jolantusek---------->czasem jest tak ,ze czlowiekowi wydaje sie ze wszystkie problemy spadaja na niego naraz i ze nie jest w stanie poradzic sobie sam ze soba nie mowiac juz o innych,a otoczenie cie wogole nie rozumie-kazda z nas tak ma ,poczytaj nasz topik tak jak ktoras z dziewczyn radzila i zobaczysz ze kazda z nas dotykaly rozne problemy,niektore sie rozwiazywaly ,niektore ciagna sie do dzis,ale nie ma tak zeby caly czas bylo zle,sprobuj dojrzec te lepsze strony zycia,albo odpocznij w miare mozliwosci od wszystkich domownikow zrob \"dzien dla siebie\"-leniuchowanie,odprezajaca kapiel,ciekawa ksiazka ,albo idz na spacer czy na kawe do kogos kogo lubisz,nie przejmuj sie mezem-my juz doszlysmy tu do wniosku ze niektore fochy naszych panow najlepiej zignorowac,a oni juz tak maja ,takie napady ,ze im wszystko nie pasuje. W kazdym razie wiecej optymizmu i wiary w siebie:):):):):) jeju,ale sie napisalam,mam nadzieje ze nie zniknie mi to gdzies w eterze.;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolantusek------i tu się mylisz i nie tylkow jednym po 1-ja jeszcze zagladam:):):) i uwaznie Ciebie czytam:) po2-dlaczego sadzisz,ze nie pasujesz do nas---poprosze o 3 punkty!!!!i podpunkty!!!!! ...no cóz my to kury domowe:D juz jedna osoba nam poisała,ze i mało ambitne jesteśmy,a Ty jestes kobietą pracujacą ,wiec moze dlatego uwazasz ,ze nie pasujesz do nas:(:( olinku----no to masz małą kobietkę:)niedługo bedziecie sie ciuszkami wymieniały --rynia pewnie,już to robi z córką:) batlanku----żarcie jest tu okropne dzis np.obierałam pietruszkę(wszystkie ważywa wygladaja idealnie) i jak ja obrałam to powachałm,i przykro mi ale pietruszka???była bez jakiegokolwiek zapachu,sztuczna!!!!! tu wszystko jest sztuczne ale nie ukrywam wyglada to wszystko przepieknie tak jak truskawki sprowadzane z zagranicy w P{olsce. To wszystko jest nafaszerowane chemią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlatego pewnie te szkotki sa bardzo ale to bardzo grube,bez róznicy na wiek!!!!!!! koleżanka kupiła w polskim sklepie wczoraj ogórki kiszone wiecie ile zapłaciła???????(hermetycznie pakowane)5 F(30 zł!!!!) i nikt mi nie powie że to jest tanio nawet tutaj!!!!!!!a chleb tostowy,to juz mi bokami wychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!! a i drób już mi sie przejadł bo naokragło kurczak!!!! tu nie maczegos takiego aby kupić sztuke miesa i coś z tym zrobić tu wszystko jest na porcje,!!!!i popakowane w pudełaeczka tu miesa nie ma nawagę!!!! nie wiem,mo0ze w Angli jest inaczej ale w szkocjii zarcie jest beznadziejne ,wszystko chemia!!!!! Trzeba przyznać ,ze Polska pod tym zgledem jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!! ewka---i co w końcu dostaniesz na Świeta pieniażki???? batlanek---pewnie sie raczy winem i miłoscia \"francuska\"hihihi:P:P:P Dobranoc .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jaką francuską???????????????oolka ty ty. było wino świece i piękna atmosfera dawno tak nie było................poprostu pięknie i namiętnie ❤️ lece do pracy papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Slonka:) oj slonka to by sie juz przydalo....a tu jeszcze.... Oolciu...martwie sie ze Ty tam popadniesz w jakies chorobska z niedozywienia...:( Oj syfiaste tam zarcie-fakt.Wszyscy to potwierdzaja.Dlatego zabieraja z tad co sie tylko da . Moja przyjaciolka raz jak przyleciala na 3 dni to z tak ogromna waliza ze bylam w szoku.... okazalo sie ze to na kielbase:D...tyle miala zamowien.Nawet od Anglikow. To samo mam z inna koleazanka. Mama jej tu robi weki a Ona zabiera. Zupki w torebkach.Chleb -mrozi.Bo tez twierdzi ze tamtego sie jesc nie da.... Do tego sie chyba jednak nie mozna przyzwyczaisc.Bo czl;owiek ma w pamieci te wszystkie smaki i jak tylko pomysli..... Jola--> tu kazda na poczatku takie miala odczucie...ze sie wtrynia:D A przecierz my wszyscy obcy ludzie;) Batlanku-->no to trzymaj sie .Milej pracki.Wpadnij wieczor i skrobnij jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wyobrazcie sobie, ze mnie dzis tez zaczyna brac chorobsko. :-( Pewnie od syna lapie bakterie. Synus pije syropek i jest w miare normalnie, a mnie dzis gardlo wysiada. oolka --> No u mnie tez nie sa tanie polskie produkty. Ale coz zrobic? Trza sie cieszyc, ze w ogole jakis dostep jest do nich. Te ogorki kiszone to faktycznie kosmicznie kosztuja! U mnie okolo 2 euro. Gdy sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma. ;-) Musimy jesc chemie, chyba, ze zdecydujemy sie glodowac. :-P batlan --> Koniecznie Twoje zdjecie w tym uniformie chce zobaczyc! ;-) Czekam na maila! No i zycze milego pierwszego dnia pracy! 🌻 olinek --> Och! Jak ja marze o corce, by moc pojsc z nia na zakupy tak jak Ty ze swoja. To musi byc swietne uczucie. ciepla --> Odzywaj sie czesciej! 🌻 jola --> Ale smieszna babka z Ciebie! ;-) Czemu tak myslisz? Co to znaczy - nie pasujesz do nas? Kazda z nas kiedy tu pojawiala sie pierwszy raz byla niesmiala i musiala sie \"wtopic\" w towarzystwo. Bedzie dobrze. Pisz czesciej i badz cierpliwa. ewka --> No i jak z ta forsa? Udalo Ci sie do niej w koncu \"dotrzec\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej🖐️ Monia,lepiej nie pytaj:( kasa zginela u komornika,normalnie parodia.......pracodawca wyslal ,PKO wyslalo a u komornika NI MA!! czekam za kserami bo bez tego nie mam sie co udzielac,ta ich ksiegowa to zagryze jak tam wpadne:D batlan-------->wlasnie,fotka w mundurku bylaby wskazana;) jola------------>Ty sie nie przejmuj tym jak piszesz,ja jak zaczynalam pisac to myslalam gdzie jest jaka literka i 5 min.najkrotsze zdania pisalam:D,tu nie konkurs literacki i nie chodzi o to czy ktos \"ladnie \"pisze,tylko liczy sie ze pisze to co mysli,to co go cieszy i co boli:) ide wymyslec cos na zab..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pustawo:(:(:( batlanku---POWODZENIA!!!!! a francuski był???:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolantusek--------->Monia nie napisala tego zlosliwie to mozesz byc pewna,chodzilo jej na pewno o to ze smiesznie to wizualnie wygladalo:) mordki trenuj ,na pewno wyjda,trzeba dokladnie przepisywac,uwazac zeby zbednych spachi nie robic zw nawiasach i idzie,trening czyni mistrza:D ja dorabiam potrawke do wczorajszego rosolu...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacji a nie spachi:D:D:D taki ryjak to np.dwukropek i duze D..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola --> Jejku! Przeciez nie chcialam powiedziec nic przykrego. Probuje Cie wesprzec, pomoc, czasem obrocic cos w zart. Ale absolutnie daleka jestem od tego, by komus dogryzc, upokorzyc czy chrzanic zycie. Nie jestem zlosliwa, bezwzgledna, wredna suka, ktorej radosc sprawia robienie innym na zlosc. Z reszta te dziewczyny, ktore sa tu dluzej wiedza o tym doskonale. Przykro mi, ze zle mnie odczytalas. Wprawilas mnie troche w zaklopotanie. Naprawde nie chcialam, bys zle sie poczula z powodu moich slow. Jesli faktycznie urazilam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Wlasnie! Wszystkie jestesmy super! ;-) A ja teraz ide sie polozyc, bo czuje sie slabo. Chyba przeziebionko sie rozwija. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,super babole,mnie tez jakis wirusik zaczyna gnebic,cos mi zimno i byle jak,maly poszedl spac,az dziw ze tak wnet,tez ide do wyrka z ciepla herbatka z cytrynka-tak co do jutra,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieuwierzycie:D Znow musialam dzis do tego banku...no zesz ku....... Juz nie wiem smiac sie czy plakac??:D:D:D No co wy laseczki:) Niechorowac!!!!! nu nu Monia,Ewunia...... ale taki czas teraz do bani.... Ja tez juz chce wiosenki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja też jestem super hihihihihihi 🌼 a co --nie?????????????????????? pierwszy dzień w pracy minął mi całkiem nieźle dałam taki popis,że szef sie nieźle zdziwił jak zobaczył jaki jest utarg--poprostu był w lekkim szoku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a to znaczy,że nie wyszłam z wprawy :D:D:D:D:D:D:D sprzedałam 2 torebki które mu leżały od 3 lat!!!!!!!!!(z wittchena) nawet mi ten dzień przeleciał jak wróciłam to mój M już był z małą w domu przygotowałam dzień wcześniej cały obiad więc zaraz powłanczał jak przyjechał więc było raz--dwa gotowe. jutro po pracy jedziemy jeszcze na urodziny do mojej kuzynki,jest w ciązy,więc nie będziemy siedzieć za długo. dobrze,żę w sobote mam tylko 4,5 godziny a potem wolne. sama jestem ciekawa jak ten uniformik wyjdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×