Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Czesc :) Oho..ale nawał wpisow:D cos znow u nas cisza... Ja włsnie dotaralam do domku... postanowilismy sobie z M ze idziemy na nogach do Rynku do Mariackiego na msze potem na obiadek i spowrotem tez tupu tup na nunach przyszlismy...Alez mi tylek wymarzl;) tak sie wydawalo ze sloneczko swieci....a jednak po tylu godzinach na zewnatrz czuc szczypanie po tylku:D:D Normalnie nie ma co pisac bo specjalnie nic sie nie dzieje....:) A moze cos.... Przez te moja siostre to sie kwasu narobilo ...i juz tym tematem troche mi sie zygac chce... Az sie opowiadac nie chce... Dobrze wie ze sami sobie narobili klopotu a wkurza mnie bo jakby mogla to by wszystkich obwinila za wszystko.. Ja tez jestem be...bo wyrazilam swoje zdanie ze sie nieodpowiedzialnie zachowali... trudno takie mam i moge miec. A Ona moze je miec gdzies....Bo to moje zdanie a jej życie . Unikam i jej i tematu jak ognia... Ale gdziezby..jeszce nie dalej jak wczoraj u moich rodzicow tez temat musial wyplynac:O Moja mama w skowronkach...a niech sie cieszy w koncu babcia bedzie:)-tylko jak ja tak gloryfikuje to szlag mnie trafia bo mnie nigdy na bledy i nieodpowiedzialnosc niepozwalano...Ani wybaczano wszystko i tak jest po dzis dzien... Tak ze temat omijam jak moge:) A za chwile po Mała wlasnie sie wybieram bo zostala u nich juz od piatku rezyduje:) Mielismy dzis skoczyc na narty ale jakos nas odeszla ochota.Moze w nastepna niedziele.WaWa juz zjedzie z ferii to bedzie troszke luzniej... Wieczor ma wpasc druga siostra na drineczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek--:):):):):):):):) usmiechnij się Moncia--już wiesz o co biega :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ewka-- oolka--śpisz ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. :-) U mnie tez dzis nie bylo rewelacji. Rano tylko posprzeczalam sie z hasbendem, bo okazalo sie, ze jestem \"tlusta, wielka swinia\". :-O :-( Pozniej, po delikatnym zalagodzeniu sprawy pojechalismy na przejazdzke i obiad. No i popoludniu spedzalismy czas w domowym zaciszu. Obejrzelismy durny film, poczytalam troche synowi i juz jest wieczor. Znow jutro zacznie sie kolejny tydzien. Syrop zakupiony w sklepie pomaga mi na gardziolko, prawie juz jest ok, ale katar mi cholernie dokucza, prawie caly czas mam zatkany nos. olinek --> Temat ciazy Twojej siostry bedzie krazyl jeszcze dlugo. Ale za jakis czas to sie zmieni na temat pt. \"jaki piekny bobas\".. ;-) Tez pewnie bedzie Cie draznilo, tylko w inny sposob. Trzeba przez to przebrnac. Takie jest zycie. A na te narty zdecydowanie mialas sie wybrac! Och! No zmarnowalas niedziele! Ile masz tych siostr? Myslalam, ze tylko jedna. batlan --> ;-) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,cos mi sie wydaje ze swini dawno nie widzial...........bo brak skali porownawczej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia --> :-D No nie wiem czy widzial swinie, ale porownal mnie do niej. A w krzakach chyba wiecej ich siedzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):) a ja mam dzisiaj wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Oj Monia...te chlopy to normalnie brak słow..... moj tez mnie wczoraj wnerwiqal.... Jakis byl opryskliwy i wogole...moze mial zly dzien .Nie wiem. W kazdym razie az sie w nocy poryczalam w poduche..nie wiem tak sie jakos poczulam..samotna...:(Nawet nie przytulil... No ale nic..nowy dzien dzis mamy:) I to jaki? Slonko tak \"daje\" i ptaszki cwierkaja...az sobie posciel wynioslam na balkonik zeby wywietrzyc:D Monia ja uwielbiam narty ale powiem Ci ze przez ta zime a raczej jej brak to wogole mi sie jakos jechac nie chce -to raz.. A dwa po zeszlorocznej szynie na miesiac tez jakos cykor mi sie zalacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :-) Zimno u mnie jak cholera! Tylko 1 st. C! batlan --> Skoro wolny dzien to klikaj ile mozesz! Bo kiedy sie pracuje to nie zawsze jest czas. olinek --> Widzisz, my nie mozemy miec zlego nastroju, bo to jest bardzo niewlasciwe, zwyczajnie nie mamy do tego prawa. Ale jak ONI maja zly dzien to wszystko jest ok i jeszcze nalezy im nadskakiwac. :-O Powiedz mi - skad bierze sie w nas tyle sily, by to przetrwac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niespodziewana wizyte. Odezwe sie pozniej. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wasnie rzecz w tym ze ..nie wiem.. Mamy w sobie mniej agresji,odpuszczamy,przymykamy oczy... tylko ze..kazdy ma jakies granice.....:( A nas chyba duzo mocniej mozna zranic.Własnie dlatego ze taki ktos przeciaga wciaz granice ...tylko ze ona tez moze kiedys peknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! u mnie pieknie świeci słońce umyłam sobie dwa okna wyprałam firanki i już wisza wyprasowane w oknach. zaraz ma przyjść do mnie koleżanka z synkiem na kawe a później pójdziemy razem na spacer na rynek. wieczorem ok.18 idziemy na kolejne urodziny ale to tak na chwilke a jutro czeka mnie 12 godzin w pracy. widze dziewczyny ,że jakies niekorzystne wibracje wczoraj były??? co z tymi facetami???? trzeba im coś podać na otrzeźwienie,u mnie narazie spokój,mam nadzieje,że przez powrót do pracy bedzie mniej zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze żadna nowa koleżanka nie zaglądneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciaa
Mam 31 i siedze w domu . A tak chcialabym do pracy .Mam syna ale musze do szkoły go wyprawiac i nie wiem jeszcze jak długo posiedze w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka! patrze kto byl,kogo nie bylo,mnie zaraz tez nie bedzie-kolejna wyprawa do komornika:D to juz sie robi smieszne.........olinek nalogowo po bankach lata,a ja do komornika;) oolka,a Ty sie odezwij bo pomyslimy ze padlas na tym szkockim jedzonku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowiannka !swieci sloneczko na niebi i trzeba sie nim delektowac puki jest bo kto wie kiedy zas \"zgasnie \"na dlugie tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zlosnica! u mnie tez sloneczko przez okno widac,tylko nie wiem jak za tym oknem,wyjde to sie przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANCIAA JA TAKZE SIEDZE W DOMKU I TAKZE CHCE DO PRCY!ale w glebi serca mysle ze jeszcze zatesknimi za tymi porankami z dziecmi ,spacerkami do szkoly .Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA U mnie jest pieknie cudownie ,brak slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA U mnie jest pieknie cudownie ,brak slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_ważny
Czy jest tu ktoś kto zdawał egzaminy eksternistyczne z zakresu LO?? Chcę się dowiedzieć...czy są "do przejścia"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdawalam pracowalam i chodzilam do liceum 2 razy w tyg. sa do przejscia:) ale ciazko bylo łaczyc prace i szkole... Ale jak sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_ważny
olinek dzięki za szybką odp. widzisz ja nie chodzę do szkoły..ja się sama uczę...a za chwilkę sesja i muszę zdać te egzaminy...cholernie się boję że sobie nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm:( no to tym bardziej moj szacunek . Wiem ze i tak zaliczali u nas ale to jeszce bylo trudniejsze.A belfrowie jakby na zlosc jeszce wiecej wymagali od takich ludzi. I nie dziekuj bo nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,co tak pusciutko?:( co porabiacie sloneczka? no coz,zerkne jeszcze pozna noca;) moze sie ktoras objawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×