Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość MUŚKA
Dobry wieczór.Ja tylko na chwilkę.pragnę dołączyć się do życzeń urodzinowych. --- ewka wlkp.---> życzę Ci aby dni Twoje podobne były do najjaśniejszych promieni słonecznych, uśmiech zawsze gościł na Twej twarzy a życie osobiste przyniosło Ci wiele satyafakcji.Niehh problemy pojawiające się na Twej drodze znikają jak bańki mydlane.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego...:) zadnych ciekawych rzeczy... Dzionek zleciał jak to poniedzialek .... a wiecie ze w srode Swiety Walenty...:P Swiety Walniety jak to sie smiejemy z M......Kupilam mu taki smieszny komplecik recznikow z serduszkami ..:) A On sie juz wygadalal ze nas z Olcia zaprasza na to konto na obiadek:D a najwiekszym prezentem na Walentego bedzie to ze mam dostac w srode @....hahahahhah:P Ale przynajmniej przez to ze wiem ze staran nie bylo ..czekam na nia tak spokojnie jak...niepamietam juz kiedy.... A Monia i Oolka to sie chyba obrazily na nas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewcia i ja sie dolaczam do zyczen duzo duzo zdrowka reszta sie sama pouklada🌼niestety spoznione ale szczere . A poza tym to zapraszam na pierwsza kawke juz prawie przed poludniowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny1
witajcie, a moze jakis pokorny, posłuszny i uległy facet dostarczy Wam troszke rozrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....:) No co tu tak puchami wieje??? Laski hmmmm??? Pokorny....:D witaj... Na brak rozrwywek mimo pracy zawodowej to my chyba nienezekamy..jak widac z ledwoscia jest czas tu cos naskrobac... Ale....nikomu niezabraniamy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
faktycznie wieje puchami- moze dziewczyny przygotowuja niespodzianki na Walentynki dla swoich facetow? dla mnie osobiscie to swieto jest troche na sile, ale sympatyczne i nie mam pomyslu-mam takie pytanko- napiszcie jakie znacie dobre kremy na cellulit i czy ktoras wie jak zdobyc cwiczenia callanetiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moze ktoras ma pomysl na jutrzejsza kolacje chodzi mi o jakies dobre miesko, jak by zrobic zeby sie duzo nie narobic hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja troche spoznie zyczenia sle ale szczere ,duzo zdrowka i slodyczy zlosnica zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła ...ja z miesek to lubie pieczone skrzydelka..poprstu je myje marynuje na noc ..a potem pieke w piekarniku...do tego robie z jogurtu naturalnego taki dip czosnkowy i jest bardzo dobre. Ale lubie tez karczek z ptalni w winie....podobnie jak tamto tne steki ,lekko rozklepuje i marynuje na noc a potem na patelnie i podsmazam na koncu podlewam polslodkim winkiem i czekam az odparuje...mozna serwowac z duszonymi w piekarniczku warzywami albo z sosem hrzybowym i kaszka kus kus....wedle smaczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie skusze olinek na te steki na patelni podsmarzane narobilas mi smaku hihi cos trzeba na jutro upichcic, prezencik juz mam dopiero wlazlam z miasta jestem padnieta, tyle wszystkiego ze mozna dostac oczoplasu od tych serduszek i czerwonego koloru.Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......chciałam tylko...doniesć usprawiedliwienie:) Przykro mi ale musze pozostać jeszcze na zwolnieniu. Sprawy.......zdrowotne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey.. Oolciu a co sie dzieje???? jej ..napisz choc kilka zdan.....nie mysl ze nas nieobchodzi co sie tam z Wami dzieje.....:( Dziewczyny jak tam dzisiejszy Snienty Walenty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Czesc ---olinek-->Dla mnie osobiscie dzien jak codzien.Mąż w pracy dzieci w szkole a ja prychcę obiadek.No oczywiście mały akcent WALENTYNEK był.Nawet dzieciaczki dostały po czekoladzie i lizaczku w ksztalcie serca.Do tego walentynkowe sms-y.Niech wiedz , że zawsze będą moimi promyczkami.A teraz zrobię sobie kawki.A tak wogole to chyba nie ode mnie oczekiwałas odzewu (?) no to spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiu....a dalczego sadzisz ze nie od ciebie???:D pytanko tak ogolem postawilam...:) A ja tez mam takie zdanie ze akurat niepotrzeba Walentynek aby sobie sprawac mile niespodzianki i wogole....ale zawsze to taki mily akcent i oderwanie od codziennosci;)....w radio,tv w sklpach...wszedzie serduszka...:)Gozej napewno tym samottnym,opuszczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ,mam dobra wiadomosc moja mama juz ma wszczepiony rozrusznik,takze mysle ze teraz jakos sie to przyjmie tak jak trzeba,i bedzie mogla pomalu dalej walczyc .A u nas Walentynki chyba przejda w jakiej knajpce na obiadku ,a pozniej sie zobaczy.Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ciepła:)--> jakis promyczek w koncu zaswiecil:).......❤️ U mnie tez dzis M na obiadek zaprosil..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babki!!!!!!!!!!!!!!!!!11 o boże to jest straszne na nic nie mam czasu na dodatek mam chora marti i to tak,że ................rany boskie mój M z nia siedzi w domu z nosa leci kaszel okropny temperatura ma antybiotyki i pół torby innych rzeczy o boże jakos leci pomału od marcz będe miała zmieniony grafik i więcej czasu to bede częsciej pisała mam nadzieje,lece do mojego M bo on tez chory to zamiast winka przy świecach będzie herbatka pod kołderką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam was wszystkie koleżanki pamiętajcie myśle o was❤️ ciepła ciesze sie ,że z mama ok❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Batlanku:(....nie wiesz ze jak nie urok to........ Ale widze ze Ty za to odzylas i lepiej jak jestes w ferworze zdazen niz w takiej stagnacji jak przedtem....ciesze sie:) A herbatka wcale nie musi byc gorsza od winka;) My bylismy na wspolnym obiadku wszyscy i nazarlismy sie jak stadko swiniatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajvie:) Batlanku..moja Olka tez chyba dolaczy do grona chorych dzici.. poki co obudzila sie dzis z katarem..ale do szkoly poszla... nie wiem jak bedzie jutro... Bo maja bal karnawalowy i to w kopalni w Wieliczce....ale jak bedzie sie zle czula to bedzie dupa a nie bal.... Ja za chwile zmykam do firmy bo mam tam troche papierzysk do podpisania... No jak tam? Pączuchy i chruscik na stole u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Witam z raneczka.A dzisiaj mamy tłusty czwartek!Trzeba sobie dziewczynki popączkować.Ja już jestem po kawce i pączusiu. ---ollinku--->czy starczy ci miejsca po wczorajszym sutym obiadku na pączki i faworki? Szczerze mowiąc od walentynek wolę tłusty czwartek.Można wcinać masę pączków bez jakicchkolwiek wyrzutów nadmiaru kalorii.A wszystko na rzecz podtrzymywania tradycji.:):):) ---batlan--->nie ma nic gorszego jak chore dziecko.To chyba ta jesienna zima jest wszystkiemu winna.Przycisnął by mróz i byłoby inaczej.No ale za to miałaś najintymniejsze walentynki hi hi hi :):):) ---ciepla--->jak wiesz klikam do was od niedawna i dlatego nie znam szczegółów z Twoja Mamą ,ale wnioskuję że zabieg sie udał.....i teraz będzie już tylko lepiej.Musi być lepiej.(ja oprócz trzymania kciuków pomodlę się o to). Do wszystkich kobietek-- a może tak kawusia i pączusia ? hi hi hi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_a
To i ja do Was dołącze......też w domu o ludzie chyba od zawsze...tzn od czasu kiedy urodził sie syn Kamil:)))Mam 36 lat.....Raczej już do pracy nie pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_a
No własnie dziś tlusty czwartek a ja na diecie...bo na Walentynki dostalam rafaello i cale zjadlam ,wiec dziś koniec...oczyszczanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,witaj Muska tak zabieg co do wszczepienia eozrusznika sie udal ,ale przed mama druga walka z nowotworem i chemia takze dziekuje Ci za modlitwe napewno bedzie potrzebna i wierze ze pomoze ,wogole dziewczyny dziekuje Wam za slowa otuchy ,batlanku Tobie rowniez w sobote jade do polski na troche do mamy mysle ze da rade sobie z tym dziadostwem.Pozdrawiam Was cieplo rowniez zapraszam na kawke i paczusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! przede wszystkim chcialam Wam podziekowac za zyczenia urodzinowe:):):):) poza tym taki kolowrot u mnie ze nie mam czasu nawet pisac tu:(,najmlodszy i najstarszy-czyli M ,pochorowali sie ,malemu lepiej tylko marudny,duzy lezy jak betka,a ja latam jak nienormalna,na dodatek mlody dostal skierowanie do neurologa dzieciecego,na 27 mamy wizyte,trzeba skombinowac kogos z autem ,bo do Poznania dojechac trzeba,niby tylko 35 km ale dziekuje z dzieciakiem autobusem lub pociagiem... u Was tez widze chorobki nie odpuszczaja,jeszcze ta pogoda tak pokrecona ,u mnie np.2 dni przymrozku,a dzis +5 i pada niemilosiernie,tylko Batlanek na pelnych obrotach:D:D:D a paczkow chyba u mnie nie bedzie ,bo wiekszosc na zoladki narzeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepla,a osobno dla Ciebie i Twojej Mamy zyczenia,aby wszystko szlo ku lepszemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_a
Ciepła ja tez trzymam kciuki, glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiu .... ja za paczkami tam nieprzepadam ale dzis z racji swieta:P wsunelam jak narazie juz 2:D..ale na obiad tylko salatke...wiec oszukuje sie ze bilans na zero mi wychodzi hihihiih..... I tez nielubie Walentynek..jakies przyglupawe pseudo swieto...;) dopiero co wpadlam do domu niedawno ..a tu za chwile na angieslki trzeba lecie...ja nie wiem kiedy mija tydzien czasem:(...a im jestem strsza tym szybciej.. tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu a z malym wspolczuje..taka wycieczka...:( oby tylko wszystko okazalo sie ok...!!! Ciekawe swoja droga co tez u tej oolki ze tak zamilkla.... a Monia tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadzwonila moja mama,ale sie uchachala sama z siebie,dzis w kosciele jak szla do komunii spadla jej spodnica,mamuska z niej wyszla ,schowala do torebki i dalej szla,dobrze ze plaszcz miala...jak opowiadala to tak sie usmialam ze brzuch mnie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie od samego rana malarze bawia sie w malowanie futryn ,dzis dzien wolny a my z M na rowne nogi od 8.00 ,brrrrr ,no coz to zapraszam Was na poranna kawke albo pyszne kakao,do tego pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×