Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

mam nadzieje,ze juz niedlugo zimowe tematy sie skoncza i bedzie wiosna,u mnie dziecie marudne chcialoby na spacer ,a przez ta chorobke uziemiony:(i on ma dosc i ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na dzis sie zegnam,ide do kolezanki przypilnowac dzieci bo jej tato dostal zawal,ona jedzie do matki i nie wiem czy dzis jeszcze wroce, tak co pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie śniegu zero ale za to wieje jak ie wiem co i do tego taki mróz że lepiej z domu nie wychodzić. mój M siedzi jakiś obuczały nie wiem co go ugryzło gorzej iż małe dziecko .......jutro ma imieniny. a ja do pracy ale dobrze bo tylko na 4 godziny. dziewczyny co sie dzieje,że nie piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oolcia bo rozjade stronke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moncia co z Wami ???????????????????????????????? prawdopodobnie od poniedziałku nowy grafik więc będe miala 2 dni pod rząd 12.mam nadzieję,że mała da rade beze mnie. myślałam,że będe miała zaległości w czytaniu a tu prosze cisza na topiku,ciekawe dlaczego pokasowali ewka?????? własnie tak patrze i jakoś dziwnie!!!! pozdrawiam Was serdecznie uciekam zrobie sobie herbatki a potem prysznic,i pewnie okaże się ,że jest już 24.00 i do spania papapapapapapa❤️ olinek-- nie zameldowałaś się --jako przewodnicząca :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej jest tu ktoś ? Dobry wieczór.Póżno już ,ale pomyślałam ,że kliknę.Chciałam tylko pozdrowić wszystkie KOBIETKI:):):) A propos pogody - u mnie też zima i małe odśnieżanko.Wicher wieje jak u Ciebie---Batlanku 🌼. --- batlan---> nie wiem tylko czy wiatr u ciebie wieje z powodu ,,obuczałego\" M ??? Czy na dworze?:):):) Pewnie dowiem się jutro bo już poszłaś spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki zaraz zmykam do pracy. dzisiaj u mnie - 8 stopni ale chyba już nie wieje jak wczoraj. sąsiedzi wariują na górze od 6.00 więc nie wyspałam się za bardzo co to są za dzieciaki !!!!!!!!! one nie płaczą czy bawią się po prostu się wydzierają!!!!!!!!!!!!!tragedia nawet stukanie kijem od szczotki nic nie dało tragedia co za ludzie. no to dziewczyny życze Wam miłego sprzątanka i gotowanka ja będe w domu ok 13.30 więc zazne dopiero coś robić miłego dnia pozdrawiam pappapapapapapappa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do wpisu zlośnicy1----------------->mój mąż ma dzisiaj imieniny ,a my tak daleko od siebie,smutno mi ,no ale cóż pojadę do marketu to może czymś się pocieszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko posprzątałam, kapuśniaczek ugotowałam, synka z krzesła zrzuciłam i przed komputerkiem się usadziłam.:):):) Dzień doberek Kochane Kobietki.Pozdrawiam cieplutko i weekendowo. ---ija(ijuhna)--->gdybym mogła przesłać Ci trochę RADOŚCI, uwierz,że uśmiech pojawiłby się w tym momencie na Twej buźce❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey:) Ano pustki Batlanku a co z oolka i monia ..ktoz to wie.. chyba juz sobie poszly na dobre...:( Kaffe mialo chyba wlamanie na serwer i jakis skur.....pokasowal wszystkie popularne topiki...tu to nic cale na forum o ciazy to dopiero byl Sajgon.... Ale z tego co wiem to jakos staraja sie opanowac sytuacje.. Cale szcescie ze nas niewypieprzyl gnojek jeden.... U mnie sniego tez nie ma ale mrozik caly czas.... Wiecie co wczoraj zrobila moja mala?:O Malowalam sobie pznokcie wiec Ona zaraz pierwsza przy mnie.... wziela swoj lakier i lalce malowla paznokcie.... ja potem lakiery pozbieralam i niose do lodowki(trzymam bo podobno wolniej schna)....i nagle trach ..lakier w kolorze róż oczoj**ny spadl na ziemie gdyz nie byl zakrecony ....wszystko w lakierze ja i moj ulubiony szlafrok ...podloga w kuchni i lodowka w srodku... Mowie Wam -DRAMAT......zuzylam caly zmywacz do paznokci i poltorej godziny czasu aby to usunac.... Efekt? na podlodze na szczescie sladu nie ma bo z plytek zeszlo...z szafek z kuchni tez bo to laminat.. Ale w lodowce juz nie chce sie doczyscic..a szlafrok jest na ssmietnik ..... Bylam taka wkurzona ze nawet na kaffe juz nie wchodzilam Tak tak moje drogie to tez jedna z przyjemnosci posiadania dzieci ;) No i tak leci... Dzis sie wybieramy niedlugo do siostry na kawke i pogaduszki:) Milej soboty dziewczynki!!!! batlanku--> a z M to juz tak jest:O My przedwczoraj tez.... mialo byc tak milo..a juz w samym łozku sie posprzeczalismy ....i o co? o zupe.....:D aaa szkoda gadac.. w kazdym razie z sexu nici i kazdy pobocony poszedl spac....:P Na szcescie rano juz bylo ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M jest chory wiec miedzy innymi z tąd ten humor ale wieczorem zrobiłam po herbatce i pogadalismy sobie pooglądali tv więc spoko po pracy oczywiście jak pop++++na sprzątałam tyle dobrego że m zrobił zupe i spagetti ale jeszcze pranie prasowanie itd.zrobiłam wszystko teraz żeby miec wolny wieczór. olinku--to niexle się załatwilaś z tym lakierem wiem coś o tym ,może nie miałam aż takich skutków ale podobnie o wylanym oleju na środku kuchni nie wspomne .szlafroka chyba żal co???? w sumie w lodówce nie widać :):):):):):):):):):):):):) pewnie przeklinałaś ????? miłego wypoczynku dziewczyny to narazie może odezwe sie jutro bo potem 2 dni mnie nie bedzie papapapapapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale puchy gdzie jesteście u mnie za oknem piękna pogoda słońce świeci na całego obiad sie gotuje ciacho upieczone a po południu wybieramy się do moich rodziców na kawe dawno tam nie byłam. może wezme małą na spacer co prawda jutro idzie z mama do lekarza do kontroli ale mały spacer napewno jej nie zaszkodzi pozdrawiam papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) dospalam dzis do 11 bo cos w novy spac niemoglam.... chyba udalo mi sie zasnac dopiero o 4 nad ranem..:( Dzis niedziela zleciala sobie leniwie:) kosciol,obiadek a po obiadku spacerek po Rynku ...potem do rodzicow zagladnelismy na kawke... i juz wieczor mamay.. I od jutra znow od nowa tydzien..łaaaa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wyodrazcie sobie ze tak sypie snieg ze ledwo co widac ,jednym slowem zima nas znowu dopadla. dzisiaj pustki na kafe,no coz moze wy tez sie tak kiepsko czujecie jak ja ,ale to tylko z wlasnie glupoty. byla drobna imprezka no i chyba juz rozumiecie pozdrowionka spijcie spokojnie i zycze udanego calego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAantusek
🖐️Hej!..hej!... 🌻POZDRAWIAM WSZYSTKICH🌼 ======co to było z tym włamaniem do serwera i kto to mógł pokasować wszystkie moje posty,,JESTEM TYM BARDZO WKURZONA'' i jak to możliwe? NA INNYCH TEMATACH np.Gruba i nieszczęśliwa też mnie nie ma????? NIE MAM ZIELONEGO POJECIA JAK TO MOGLO SIE STAC ??;( -- Napiszcie mi co o tym myślicie...bo mimo że się nie wpisywałam to uwaznie śledziłam WASZE SRRAWY.........ZYCZE BEZTROSKIEGO TYGODNIA!! Ps.proszę o jak jak najszybszą odpowiedż........JESTESCIE JAK DOPING Yes..Yes..Yes..Yesssssssss........YEEEESSSSSSSSS...............👄........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialek.. cos smutny i deszczowy.. Ale... w koncu 3 dni i mamy marzec :)..wiec i wiosenka do nas juz tupta...a to nastraja optymistycznie raczej:D:D A co do włamu na serwer to tu mozesz sobie poczytac.... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3416759 Normalnie mam jakis slaby dzien:) ledwo cos łaze..nie wiem moze cisnienie spadlo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza Izao...tez zaginela????? nie wiem co sie z tymi dziewczynami podzialo..? :D:D:D:D jak byly \"tematy\" to az huczalo....a teraz spokojniutko i ......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosniczko u nas na szcescie zimy niet!!! i cale szcescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie bo jakbyscie zobaczyli ile tu sniegu to szok murowany.juz mi rrece odpadaja od odsniezania.MIlego dziona A wlasnie rozmawialam ze znajomymi ,byli w gorach na nartach ale sniegu nie mogli znalesc (w Polsce) wiec jezeli ktos ma ochote na narty to zapraszam ,tu sniegu nie trzeba szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) ostatnio nie moge sie dopchac do kompa,a jaj juz jest wolny to tak pozno,ze juz mi sie nie chce:O u mnie tez sniegu nie ma,dzis sie zrobilo +7,normalnuie wiosne byloby czuc,gdyby nie taki zimnawy wiatr...Zlosnica,i naprawde za sniegiem nie tesknie,nie cierpie zimy,jestem zwierze cieplolubne,dla mnmie najlepiej jakby bylo 35 stopni ciepla:D:D powinnam chyba na zime do Afryki sie wynosic,albo gdzies w takie cieple kraje:D:D:D no jutro bede musiala wywlec sie na dwor od samego rana,bo na 9.30 musze byc z mlodym w Poznaniu u lekarza,mam tylko nadzieje ze pogoda sie zlituje i bedzie wzglednie cieplo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.Pozdrawiam cieplutko.Dwa dni toczyliśmy walke z wirusem i dopiero mogłam się tu dostać.U mnie pogoda jesienna, pochmurno i deszczowo.Sama nie wiem czy nie lepszy byłby śnieg? ---ewcia---> życzę Ci jutro słoneczka i miłej podróży do naszej stolicy województwa wlkp. ---zlosnica---> współczuję z odśnieżaniem.Wiem coś na ten temat:):):)można bez siłowni wyrzeżbic muskuły ha ha ha:):):) Dobranoc wsjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja juz od przeszlo godziny na nozkach-na mnie to naprawde rzadkosc:D zycze Wam milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 30 .i teżsiedzę w domku , ale są okropne nudy.A z malcami to dopiero idzie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula_1 siedzenie w domku i mam dwie cory mozna oszalec ale i tez mozna sie niezle ubawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki .Witam nula_1 moja córa dziś kończy 17 lat .Wiele bym dala żeby znów była malcem he he :):)Teraz to ja dopiero warjuję.!! Kurcze kobitki mnie się wydaje,że jeszcze wczoraj chodziłam do liceum!!! ---ewka .wlkp--> wszystko w porządku z małym(mam na myśli wizytę w Poznaniu)??? Wszystkie piszące i czytające DZIEWCZYNY cieplutko pozdrawiam i życzę miłej nocy. pa pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami,że jeszcze tu nikogo nie było dzisiaj mam wolne!!!!!!za to po dwoch 12 jutro też 12 właśnie od poniedziałku chodze do pracy w mundurku !!!!!!! strasznie nie wygodny ale trudno kupilam sobie do tego kremowy sweterek w szpic i wyglada całkiem nieźle. tak w ogóle to mam coś z lewym okiem boli jak diabli,od razu mi się oolka prypomniała ona też coś miała z okiem oolka napisz co słychać 🌼 Monia a czemu ty nic nie piszesz???🌼 olineczek też dzisiaj milczy🌼 ewka jak mały wszystk dobrze???🌼 moja mała była w kontroli u lekarza z moją mamą w poniedziałek i już jest wszystko ok.ciesze sie bardzo i mam nadzieję,że szybko nie złapie kolejnego dziadostwa. własnie wypiłam sobie kaweczke,zrobiłam pyszny obiadek poszłam z małą na spacer i przy okazjii do gabinetu do mojej siostry po henne bo już miałam beznadziejne brwi. dziewczyny jutro 1 marzec!!!!!!! ale fajnie może będzie wiosna. jeszcze musze paznokcie pomalować na jutro do pracy. dostałyśmy w poniedziałek nową kolekcje torebek z lacoste dziewczyny one sa boskie po prostu!!!!!!! a ten malinowy kolor bajer marzy mi sie taka!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie zaglądne wieczorkiem może jeszcze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w zimny sniezny dzien bo taka tu pogode mamy,okropa! A tak ogolnie to nic cieawego sie nie dzieje.NUDY Jedna pociecha uczy sie tabliczki mnozenia ,a druga szaleje ,ale juz ostatkami sil. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! nie pisze ,bo czuje sie strasznie,od 4 do 8 myslalam,ze zdechne tak mnie brzuch bolal,pol nocki we wc:Ocaly dzien mnie mdlilo,a slaba jestem jak niemowle ,teraz tylko zerknelam co tu slychac,i przegryzam skiba suchego chleba... Batlanku,u malego neurolog stwierdzil migrene,czyli moje podejrzenia okazaly sie sluszne:(gdyby mu sie zdarzalo od rana wymiotowac to mam sie znow zglosic,a teraz dawac mu tabletki magnezu z wit B6,i w razie bolu paracetamol. A Wyspy chyba od netu obcieli,ze ani oolki ,ani Mini:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka złapałaś jakiegoś wirusa czy co???????? ale biedny twój syneczek migrena!!!!!! straszne dzieci też to mają??? ten świat zwariował. a co z olinkiem????? tak mi to oko dokucza,że ide pod prysznic i chyba do łóżka bo nie moge już na niego patrzec zamkne oczy i będe leżec bo inaczej nie dam rady jeszcze jutro 12 godz w sztucznym świetle.pewnie to z tego.musze kupić jakieś krople w aptece. papapapa dziewczyny bo tu zaraz orła wywine do piatku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×