Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

cześc dziewczyny jutro mam wolne to po południu cos napisze więcej o tym co zakupiłam w ikei i co jest modne chyba najlepiej będe mogła się wypowiedziec w temacie --torebki--:D:D:D:D:D:D jutro spędzam dzień z moją małą prawie dwa dni jej nie widziałam tyle co rano zanim ją odwioze. moja babcia ma urodzinki więc umówiłam się z mama,że wpadniemy razem na kawke napewno się ucieszy a potem wiecie obiad pranie itd....... no ale sie narobiło mąż Moniczki naszej kochanej się pokazał hahahaha no prosze,że to niby my ją namawiamy do złych rzeczy kochany ---to nie dawaj jej powodów żeby musiała robic takie rzeczy człowieku popatrz na nią ia zastanów się czy chcesz to wszystko co przeszliście i zbudowaliście razem --zniszczyć--powodzenia Monia--❤️ trzymam kciuki.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dziewczynki spadam napisze jutro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dzionka u mnie gdzies pomiedzy chmurkami slonko wychodzi mo.ze bedzie tak pieknie jak wczoraj :)oby ija73 ---remont fajnie ,bo troche zmian jest potrzebne zawsze ,ale to sprzatanie ,ten kurz ....ups,nic mileg.Ale pomysl jak skonczycie remont i siadziesz na kawke w fotelu a w kolo tak cudownie ,czysto i pachnaco nowoscia Ja bardzo lubie zmieniac cos w domku ,meblowac i kazda nowa rzecz nawet drobnostka cieszy mnie Coreczke mam chora jakis wirus ,wczoraj z przedszkola dzwonili aby ja odebrac bo lezy z goraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) złośnica1----jak to dobrze,ze chociaz ty jesteś:) Co dziewczyny macie dzis w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) złośnica1----jak to dobrze,ze chociaz ty jesteś:) Co dziewczyny macie dzis w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale chyba dostane czegos....... slonko swieci a ja w domku z chora corcia i marudna,wolalabym zebym to ja byla chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :-) Cale rano ogladalam jakies bzdury na TV. Nudy. Wczoraj wieczorkiem moj maz oczywiscie tu zajrzal. Znow byla mala klotnia. \"Czego ja od niego chce?! czemu ja robie takiego tyrana z niego? przeciez on jest ok! to ja jestem nudna i glupia!\" Bardzo sie wyciszyl po tej ostrej rozmowie. Dzis juz jest lepiej. Z nowym dniem - nowe nadzieje. ;-) Nawet powoli planujemy najblizszy weekend - tu w najblizsza sobote bedzie Dzien Sw. Patryka, 4 dni wolnego. Chyba wyjedziemy gdzies na 2-3 dni. oolka --> Och, jak marza mi sie rolki! Coraz powazniej o tym mysle. Chcialabym z synusiem pojezdzic, tak jak olinek z corcia. :-) Meza pewnie nie namowie nigdy. :-( ija --> Uwielbiam remonty! Baw sie dobrze! ;-) zlosnica --> Zycze wytrwalosci. Choroba dziecka to jedna z najgorszych rzeczy jaka moze sie przytrafic. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki... ledwo tu siedze .przylazla @ i boli mnie brzuch jak jasna cholera...zreszta co bede gadac...same wiecie:( Moniu--> moj M w sprawie rolek tez jest niereformowalny:D...ale to dlatego ze jak raz ubral i rymsnal w sklepie to stwierdzil ze wystarczy:D....ale dzielnie nam towarzyszyl ostatnio.My jezdzilysmy a On sobie spacerowal;) Pozdrawiam Meza Moni .. ...skoro nas poczytuje.... Panowie .Jestesci naprawde cudowni i zycie bez Was nie mialoby sensu....Tylko nasze glowy pracuja nieco inaczej i.....my chyba wymagamy wiekszej uwagi...jakis malutkich dowodow na to ze Wam jeszcze zalezy.......a umiemy sie odwdzieczac:P Oolciu--> patelnia kupiona...zobaczymy jak bedzie sie sprowalala... Teraz jakas zupke ide poczarowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i mamy tu faceta taaaak????????? no to pięknie --myslicie że mój lepszy znowu dzisiaj zaczynał ........ byłam z małą u mojej babci do południa na urodzinkach babcia się mało nie popłakała tak się ucieszyła kupiłam marti kwiatek żeby babci dała ale było fajnie. porobiłam porządki prania itd tylko prasowanko na wieczór. właśnie mój M wierci dziury w płytkach na relingi które sobie zakupiłam w ikei więc zakupiłam dwa relingi jeden na koszyk z przyprawnikami a drugi na ręczniki papierowe i listwe magnetyczną na pojemniki z magnesem i noże ozdobne słoje na półke do kuchni którą mam nad zlewozmywakiem i półke do prysznica jutro do pracki a w piatek bedzie u mnie koleżanka w odwiedzinki ma być na obiad wiec trzeba będzie upitrasić coś moze jakiegoś dorsza. oolciu ostatni jest szał na czerwony kolor wszyscy łażą i pytaja o czerwień,czerwień,czerwień torebki buty dodatki a bluzek w sklepie w tym kolorze że hohohoho niestety mi osobiście nie pasuje ten kolor więc nie bede modna w tym sezonie buty to i owszem ale bluzka nie bardzo,tak samo brązy wszyscy w brązach a ja niestety nie wygladm w nich okropnie trzeba będzie poszukać czegoś w zastępstwie. ewka--kiedy do nas wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie Tomku może my tu jakąś terapie zrobimy ja mojego M tez tu przyprowadze --może coś z tego wyjdzie Moniu--wierze że bedzie wszystko ok.🌼 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to ja narazie spadam jak bede miała chwile to wpadne jeszcze wieczorem narazie jest bajeczka i kąpiel i układanie do snu mojej marti to lece papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZIEWCZYNY tęskniłam za Wami.:(:(Nie miałam chwili wolnego czasu.W piątek przyjechala do nas rodzinka z pomorza.śniadanka ,obiadki,kolacyjki i nocne pogaduchy do bladego świtu.Lubię takie naloty,ale kiedyś urlop się kończy no i wyjechali poniedziałkowym popołudniem. życie jednak nie pozwala mi na chwilę nudy...W poniedzialek do lekarza poraz trzeci wybrał się mój M i starsza córcia.We wtoreczek młodsza i synuś.Wszyscy padli od jakiejś mykoplazmy.Podobno bardzo zaraźliwa bakteria.Tym sposobem mam całą rodzinkę w komplecie.Lekarz mówił,że pewno też ,,padnę\" ha ha...nie dam się:):) Aha.Byłam na TESTOSTERONIE :):):).Jak dla mnie film super.Całe kino ryczało ze śmiechu.Po filmie naszła mnie refleksja taka,że właściwie to mi tych facetów żal.... Hm hm hm--- PANIE TOMKU---pozwolę sobie zacytować mojego mężusia ,,najpierw daj radę SWOJEJ ,a póżniej zadawalaj inne\" i proszę mi wierzyć nie jest to mowa tylko o sprawach łóżkowych,chociaż o tych także:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Monia---> mam nadzieję,że się nie obrazisz na mnie.?🌻 ---oolka---> fajnie,że jesteś pełna optymizmu.W końcu jesteś naszą promotorką.Hmm...myślę,że po miesiącu (nawet dłużej)mogę się z Wami utożsamiać??❤️ Kończę i idę utulić M do snu:).Niech cłopina czuje,że jestem jak matka,żona i kochanka hi hi hi Pozdrawiam Was cieplutko i przesyłam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ale mam ostatnio ubaw z lektury tego topiku. ;-) Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie raz jeszcze. 😍 🌻 ;-) batlan --> Ja ostatnio tez uwielbiam czerwien! Mam potrzebe zakupu jakiejs czadowej czerwonej bielizny. Musze polazic po sklepach i poszukac czegos ciekawego. A Twoj maz czytuje forum? Wie w ogole, ze sie tu udzielasz? Muska --> Nio to trzymaj sie z daleka od mykoplazm! Albo one od Ciebie. ;-) 🌻 Twoj maz ma niezle teksty. Mojemu to chyba gdzies to napisze jako mysl przewodnia. ;-) Mamy zaplanowany weekendowy wyjazd na zachod. Pojedziemy w sobote wczesnie rano, na 2 dni. Wlasnie przed godzina zarezerwowalismy sobie nocleg w pensjonacie niedaleko Galway. Mam nadzieje, ze bedzie fajnie. Moj `wspanialy` ;-) nie chce byc tulony do snu wiec zmykam do lozka jako samotna ksiezniczka. :-P Kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej :):) batlanku---powiem Ci,ze tryskasza energią.Przyznaj sie korzystnie wpływa na Ciebie ta praca?prawda?i więcej w domciu zrobisz:):) Aż u mnie czuc od Ciebie radościa :D:D:D:D:D:D Trzymam kciuki abys z czsem awansowała na kierowniczkę!!!!!!!!!! Co do mody,hmm znowu czerwień ja pamietam jak ze 2lata temu tez dominowała czerwień,i wtedy kupiłam sobie co nie co:)w tym kolorze.Bardzo dobrze sie czułam w tym kolorze!!!!i musze sie przyznac ,ze nadal podoba mi się czerwień ale tu niestety żółty pistacja i róż,róz jest na pierwszym miejscu!!!tu nawet faceci nosza różowe adidasy i paski--tak,tak tu chodza oszołomy!!!!nie moge się nadziwic -do dnia dzisiejszego jeszcze!!moze z czasem....sie przyzwyczje!! Torebki również w kolorowych barwach a najbardziej wycekinowane ale całe!!!!! koszmar.No cóz co kraj to-inny obyczaj:D Moncia----bielizna czerwona bardzo korzystnie wpływa na mojego męzusia:P:P nawet tu kupiłam sobie małego pleyboyka:):) Ja osobiście wolę czarna bielizne.:) Wyślij zdjecia z \"wyprawy\" chociaz popatrze......:):)sobie:( hmmm,zapytałam się dzisiaj mojego M czy czyta nasz topik???a on na to,że nie:) ...szkoda:D:D:D:D muśka----witaj słoneczko.No cóż miejmy tylko nadzieje,że szybciutko wszyscy stana do pionu:) ależ oczywiście,że Ty jestes jedna z nas!!!!!! Bardzo siue ciesze ,ze nas jest wiecej❤️ Ewka----czy wszystko jest w pozadku????odezwij sie prosze. Dziewczyny mam do Was prosbę,czy mozecie mi podac swoje gg-np na maila,bo z powodu awarii kompa wszystkich Was potraciłam:(:(:( ...ale miałam dzis przygode,ja pierdziele!!!!! otórz przyjechałam autobusem z centrum o godzinie 20.20 i pomyslałam sobie,ze zaczekam na M-a zobacze czy sam wraca .....:):)i aby nie stac w miejscu zaczełam bardzo wolniutko krok za kroczkiem-kroczyć:) ku nadejsciu M.W pewnym momencie zatrzymuje sie koło mnie super auto a w nim 2 kolesi(ale przystojniacy)pomyslałm sobie ,ze chca zapytac się o droge,ulice i cos tam trajkocza ,wiec grzecznie odpowiedziałm im ,ze nie rozmawiam po angielsku(i co z tego ,że ucze sie 2 razy wtygodniu,jak i tak nie rozumie!!!!) a jeden z nich wyciaga plakietke i mi pokazuje:)nie wiem o co chodzi wiec ide dalej a oni cos gadaja i te plakietkę cały czas mi pokazują!!!! czytam i patrze i nie wierze własnym oczom pisze\"police\" mysle sobie o w morde!!!co ja zrobiłam o co oni sie pytają,moze pokazac im dowód!!! i właśnie w owej chwili nadchodzi mój Pan ,rycerz!!!!!!!i mój M był bardzo nie miły bo myślał ze kolesie podrywaja mnie:D wiec pan policjant ukazuje mu plakietke,byli nie oznakowanym samochodem oraz ubrani po cywilnemu.Okazało sie ,że zatrzymali sie bo myśleli ,ze ta dobrz \"ubrana pani\"(tak określili,hihi)zgubiła sie i szuka pomocy.Poniewaz ta dzielnica nie nalezy do \"grzecznych\" dzielnic do spokojnych dzielnic.A była godzina 20.30.Więc m wyjasnił ze spacerwałam tak czekajac na niego:):) alez się wystraszyłam.....spakowali by mnie do paki i po oli:D:D:D:D:D:D:D:D:D.Szkoda,ze w Polsce nie interesuja się ludzmi którzy spaceruja po nie najlepszej dzielnicy babababa nie interesuja sie gówniarzami którzy grasuja po nocy!!!!!! no to tyle,powinnam pójśc spać .Dobrranoc WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Widze oolciu ze wracasz do formy;) Twoje posciki jak zwykle sa nie do pobicia....:D Ale mialas przygode:) Napewno byl leki stresik... ja raz tez mialam taka przygode ze wrocilam do domku z zakupow .Wjechalam do garazu-wychodze a tu nagle z jakiegos auta wyskoczylo łysych karkow i do mnie ...myslalam ze sie zesram w gacie:D..Nic tylko w łeb dostane a Oni wsiada w auto i tyle--to moja pierwsza mysl. ale bylam daleka od prawdy.Bo goscie kulturalnie ( zujac gume) sie przywitali....\"dobry\"....;) i pokazali odznaki....maglowali mnie troche..jak sie potem okazlo to w sprawie jakis złodzieji ktorzy wynajmowali mieszkanie obok w bloku....Ale sytuacji nie zycze nikomu.Jakies takie nieswoje uczucie jednak:D Co do czerwonego jako hitu.... mnie jakos specjalnie w oczy na ulicach nic sie takiego nie rzucilo...ale to tylko potwierdza to ze my polki jednak jessi chodzi o kolryustyke wybieramy bezpieczniejsze kolorki:P Ja czerwien bardzo lubie....Ale nie na sobie.Owszem-bucik,torba...czasem cos tam od wielkiego dzwonu...ale raczej ostroznie:) Muska--> boze gdzie Oni takiego wreda złapali... ja o tych wredach dowiedzialam sie przy ostatnim wymazie u ginka ktory mnie oswiecil ze bardzo duzo ludzi ma takie bakterie...a najczesciej nie daja zadnych objawow....:O Nie daj sie!!! Moniś--> to Wam sie szykuje romantyczny wyjazd:DSuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, panienki! ;-) oolka --> A to mialas przygode! :-) Zalujesz, ze Twoj maz nie czyta naszego topiku? Chcialabys, by wywiazala sie z tego burza tak jak u mnie? ;-) Chociaz Tomek mi powiedzial, ze moze tutaj duzo sie dowiedziec na moj temat. Odpowiedzialam mu, ze wiedzialby to samo, a moze i wiecej, gdyby normalnie ze mna rozmawial i spedzal czas. Postaram sie wyslac pare zdjec z wycieczki, jesli wyjda jakies fajne. Apropo`s - olinek nie wyslala nic z ostatniej swojej sesji u kuzyna. 😠 olinek --> A Ty mialas przygode \"po polsku\", choc tez straszna! ;-) (hehe... \"dobry\") Moj wyjazd nie bedzie romantyczny, bo synus bedzie z nami, to jednak nas troche ogranicza. To bedzie raczej wycieczka krajoznawcza. ;-) Ale i tak powinno byc sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, ze deszczyk u mnie dzis sobie pada i niezbyt przyjemnie jest na zewnatrz zdecydowalam nie wychodzic na zakupy. Popijam goraca czekolade i bede ogladac \"romansidlo\". O! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakas chandre......:(:( i płakać mi sie chce! Myślałm ,ze znajde jakas dodatkowa prace a tu ....mój maż ma tylko 1 dzien wolny wtygodniu i to ogranicza mnie wposzukiwaniu pracy!! Bo sama sobie nie poradzę:( A po zatym zastanawiam sie jaki ma sens dalsze uczenie sie anglika jak ja wczoraj nie mogłam nic zrozumiec co mówi ado mnie Ci policjanci.Ci szkoci maj atki akcent jak u nas prawdziwi górale!!!! :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....popłakałam i przeszło:D----ciekawa jestem jak na długo???:(:( :D:D a wy gdzie sie podziewacie-dziewuszki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ooluś--->no co to znowu za minki?Zaraz mi tu proszę rogala na buźce umieścić:) Nie rezygnuj z anglika.Napewno się zestresowałaś tymi policjantami.Mnie jakby tak zatrzymali to pewnie nie wiedziałabym jak się nazywam. ---Moncia--->wypad z dala od domku to wspaniała rzecz.Synuś nie musi ograniczać- poprzytulać się zawsze można.Czasem dotyk rąk więcej znaczy niż cała reszta...wiesz o czym mowa :) ---olinku---> nie daje się chorobie.Bo co by te moje ludki beze mnie zrobili jak by mnie rozłożyło? Ranek zaczynam szklanką ciepłej wody z plastrem cytryny i łyżką miodu(podobno uodparnia taka glukoza). --Ewcia co z Tobą? Ziomalko moja czy wiosna dział na Ciebie i wolisz kwiatki ,pszczółki niż rzeczy martwe(komputerek)??🌻 Tymczasem pozdrawiam zapracowanego Batlanka i resztę Kobietek i pana TOMKA coby się nie czuł RODZYNEK pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam Wam laseczki chyba ze ewcia nie ma neta!!!!! Skrobla tylko meila z kafejki.. Oolciu --> a co to za łezki???hmmm??? a moze teskno Ci??? Dopiki sie nie pojedzie i nie srawdzi na własnej skorce to sie zawsze nam wydaje ze jakos to bedzie a to niestety roznie jest...:( Ale glowka sliczna w gore!!! napewno wszystko sie pouklada!!!!! Uciekem za chwile na anglika....jak bedzie znow jaki test to sie pozygam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie test był... łaaaaaa... szkoda gadac.. zmykam sie myc Rano pobudka .Mała do szkoly i potem do roboty musze skoczyc bo mam tam letnie opony do auta....wymiecic trzeba bo zimy juz chyba nie bedzie nie?:P Dobraej nocki dla nocnych Markow buziaki.....;);) i dla meza Moni tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannna
Witam Was Wszystkie. Z zainteresowaniem i przyjemnością zapoznałam sie z Waszymi wpisami. Fajne z Was babeczki:)Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Mam 32 lata, nie pracuję zawodowo, wychowuję 2 letnią córcię. Od kilku lat mieszkam jednak poza Polską. Tutaj będę oryginalna i powiem, że wyemigrowałam na Wschód. Fajnie jest wiedzieć, ze są inne dziewczyny, które borykają się z podobnymi problemami życia codziennego, fajnie jest móc poplotkować na babskie tematy. Mnie, jako emigrantce bardzo brakuje bratniej żeńskiej duszy. Będę tu do Was zaglądać. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) jak wiedze to nie tylko ja wczoraj mialam jakis dolek ,poplakalam sobie i jestem witam nowa kolezanke Aannna,ja podobnie tesknie za bratnia duszyczka (tez na emigracji) pozdrowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki:) Witaj aniu... milutko ze chcesz do nas dolaczyc..i faktycznie jestes oryginalna bo u nas wszystkie emigrantki z Zachodu:P Ja teraz juz w pracy siedzie i tak sobie do Was lookłam na chwilke:) Złosniczko--> a coz to znowu?? o co te łezki?? hmmm??? zobacz dzis juz nowy dzien ..sliczny..] rozne te dni i roznie sie uklada..ale trzeba miec nadzieje na lepsze jutro...zawsze.... moze dziewczyny nie chcecie pisac o swoich problemach..ale my tu własnie sie zalimy sobie.. Ja ,Oolcia,Moncia,Batlanek ,Ewcia...jestesmy od poczatku i rozne juz tu smutki wylewalysmy.. uwierzcie czesto to naprawde pomaga:)..jak sie czlowiek podzieli;)... Sprobujcie.My tu tez choc pociecha albo rada słuzymy sobie.. Buziaki Dal Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was takiego posta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mi pozarło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:( napisze w takim razie wieczorkiem. Chciałam tylko przywitać 🌻Aannnne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :-) Kurczaki, chyba zle spalam, bo mnie dzis cale ramie i lopatka bola. Moj brzdac dzis siedzi w domku. Wybieramy sie na male zakupy - trzeba sie przygotowac na wyprawe. ;-) Jutro zamierzamy wyjechac o 7 rano. oolka --> Skad te lzy? Cieszyc sie trzeba! Masz dobrego meza, prace... Z czasem reszta tez bedzie ok. ;-) Sciskam Cie bardzo mocno! 🌻 I nie przejmuj sie angielskim! Jestes tam na razie bardzo krotko. Ja juz tyle czasu i tez niewiele umiem. Zwyczajnie brak mi kontaktu z ludzmi. Po dwoch latach ludzie raczej juz umieja sie porozumiec, a ja sie czuje jakbym tu byla dopiero 3 miesiace. Najwazniesze - zachowac spokoj. ;-) No i nie denerwuj sie, tylko pisz jeszcze raz tego dluuugasnego posta! ;-) zlosnica --> Ty tez jakos za czesto miewasz te \"dolki\". Glowa do gory! Wiosna idzie! 🌻 Muska --> No wycieczkowe przytulanko z pewnoscia bedzie. ;-) Z reszta musze przyznac, ze synus, mimo, ze czasem zazdrosny to rozumie, ze mamusia z tatusiem musza sie czasem poprzytulac i daje nam troche spokoju. olinek --> Hehe... Moze ten test nie wyszedl najgorzej? Kiedy wyniki? Opony zmienione? Aannna --> Witamy chlebem i sola! ;-) 🌻 A gdziez to Cie tam wywialo? Bardzo daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam kumpeleczki moje kochane:):)Jak ten czas leci szybko...Też tak macie?Dopiero był poniedziałek a już weekendzik przed nami.Hmm...co niektóre to nawet w miłą podróż się wybierają prawda Monciu ;) ---zlosniczko---> co Tobie?Tak mnie rozbroiłaś tą szczerością, że gdyby nie odległość napewno mocno przytuliłabym Cię i pogłaskała po pleckach. 👄Nie martw się jutro będzie lepiej...no uśmiechnij się :) ---olinek--> zimy nie będzie już.Zmieniaj opony ja już od tygodnia jeżdżę na letnich. ---olcia--> nie irytuj się.Wieczorkiem czytamy długaśnego posta od Ciebie...prawda?:) ---Aanna---> witam Cię po przyjacielsku❤️.Chociaż mój staż tutaj jest o wiele krótszy niż Oolci,Olinka,Batlanka,Zlosniczki,Ewci,Monci ale wciągnęłam się bo lubię kliknąć do dziewczyn na pogaduchy-poczytuchy. Narazie pozdrawiam was cieplutko pa pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×