Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ewcia --> nie smutkuj sie! ;-) wiecej optymizmu! U mnie nie bylo imprezy andrzejkowej, jakos nie mamy tu znajomych Andrzejow, no i reszta znajomych tez nie przywiazuje wagi do tego. Poza tym - nic nowego, wszystko w porzadku, bez wiekszych uniesien. Ale moj synus traci zeby. ;-) Jakos malo klikacie ostatnio... Obejrze jakis film i ide spac. Dobranoc, dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, no co sie dzieje?! Topik zdycha. Ja mam dzis zly dzien. Maz maz poszedl na christmas-party. Swiateczne imprezy organizowane w pracy sa tu tradycja. No i zostalam sama w sobotni wieczor. :-( Juz nie chodzi o to, ze poszedl, ale po przyjsciu z pracy nie chcialo mu sie spedzic ze mna czasu, mial mnie totalnie w nosie. Siedzial przy kompie, a pozniej poszedl spac. Potem wstal, zjadl obiad i bezczelnie mnie poprosil, bym wyprasowala mu koszule. Zrobilam to. :-O Mam zly nastroj rowniez dlatego, ze akurat wtedy, gdy on wyszedl - dwie moje kolezanki tez nie maja dla mnie czasu (ale przeciez nie moge je za to winic, byly umowione wczesniej). Zatem dzisiaj jestem samotna. Chlopa widzialam przelotnie... Ech, pozostal mi wieczor z drinkiem przed telewizorem albo monitorem komputera. Mam nadzieje, ze chociaz Wy macie lepszy weekend. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo Moniu ...ja tez mam wieczor domowy .W sumie weekend domowy bo Ole mamy chora ..wiec siedzimy w chalupie.... Byla moja mama na kawie i niedawno poszla - za oknami szaro i zimno ...nie lubie zimy .... Monia -M jak to chlop -cos na nosie siadlo i juz musi sie na wszystkich poodbijac ...:O U mnie czekanie ... W ubiegla niedziele mialam transfer 1 zarodeczka .Zdecydowalismy sie na podanie 1 zarodeczka( choc najczesciej podaje sie 2)-aby zminimalizowac ryzyko blizniaczkow -a co za tym idzie na wlasna prosbe zminimalizowalismy tez swoja szanse ....cos czuje ze pewnie nic z tego :( Test z krwi mam zrobic w srode -jak do tej pory bede przy zdrowych zmyslach ..... czekanie .Czekanie jest najgorsze w tym wszystkim .M oge od nowa znosic te zastrzyki ,narkoze ,punkcje tylko niech ktos to czekanie zabierze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!! dzisiaj wolny dzień nareszcie troche odpoczne ale nie na długo 13 mam ostatni wolny dzień przed świętami a potem do wigilii w pracy na zmiane raz 12 godzin raz 8 :(:(:(:(:( wigilię spędzamy sami u siebie zaprosili nas moi rodzice a teściowie też sami ale ja postanowiłam że nigdzi nie jade. chce troche posiedzieć u siebie ale chyba w 1 dzien świąt pojedziemy do teściów na 2 dni bo tam nikogo chyba nie będzie ,no zobaczymy. Moja babcia jest w domu od wczoraj ale stan sie nie zmieniła wiecie jak to teraz jest wypiszą ze szpitala i radź sobie sam moim zdanie sytuacja sie powtórzy i za pare dni znowu szpital Moja marti w szoku ile mikołaj miał da niej prezentów więc narazie zajeta nowymi zabawkami. Od męża dostałam pończochy samonośne oczywiście czarne ale zastanawiam się dla kogo to był prezent dla mnie czy raczej dla niego!!!!!! Olinku trzymam kciuki mam nadzieję że Ci się uda ,niestety moja koleżanka miała invitro w warszawie ale niestety nic z tego lekarze rozkładaja ręce.Postanowili adoptowac dziecko 8 lat leczenia i nic od wiosny zaczynaja program dla rodzin adoptycyjnych u mnie dzisiaj słońce świeci za oknem ale wieje wiatr,po południu może się gdzies wybbierzemy zobaczymy. pozdrawiam was serdecznie ❤️myśle o Was jak ęde miała chwile to tutaj zapukam do was trzymajcie sie dziewczyny papapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciezkim sercem ale musze napisac .Nie udalo sie :(...... Czulam od kilku dni -jakims niewytlumaczalnym 6 stym zmyslem ze taki bedzie final.... teraz moge sie w glwoe skrobac ale nie chce........ Moze mozna bylo podac 2 a nie 1?..Tylko co mi to da. Nie chce miec zalu do losu .Bo nie ja jedna i nie pierwsza .W koncu to to mniej niz 50 % przypadkow sie udaje .... Mamy jeszcze 1 podejscie bo sa 2 zamrozone \"eskimoski\" - bede za tydzien u dolktorka to cos ustalimy ..moze koniec stycznia ,moze luty? Tylko co potem? jak sie nie uda? nawet nie wiem.... Moniu mam nadzieje ze u Was wszystko pojdzie gladziutko i zadne problemy sie nie pojawia ..Tego Co kochana zycze z calego No to teraz mam tydzien na gruntowne przedswiateczne porzadki ..nie chcialam sie szarpac wczesniej z wiadomych powodow...Teraz szmaty pojda w ruch ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, panienki! :-) Co slychac? Powinnyscie klikac wiecej, zdecydowanie. olinku --> Och, jak mi przykro. :-( Szkoda. Moze faktycznie powinniscie zapodac 2 zarodki? Jesli wyjda blizniaki to bedzie podwojne szczescie. :-) Ja chyba zaryzykowalabym. Zastanowcie sie nad tym, moze warto? Poznalam kiedys kobiete, ktora tez miala problem z zajsciem w ciaze, kiedy zdecydowali sie na (chyba) in-vitro to urodzila trojaczki! :-) No i tez sie rodzice cieszyli! Natomiast u mnie jakos to w miejscu stoi. :-( Maz chyba stracil zapal... batlanku --> Ty bogata babka bedziesz jak tak dziko pracujesz! ;-) Marti chyba teskni za Toba? A jak maz reaguje na to, ze nie zawsze jestes w domu? Pomaga Ci troche? Ewka --> Gdzie sie podziewasz? Zniknelas. Znow nie daja Ci dojsc do kompa? oolka --> Zjawisz sie tu jeszcze? Moj syn znow dzis idzie na urodziny do kolegi z klasy. Musialam wczesniej wstac, by meza zawiezc do pracy, bo bede potrzebowac samochod popoludniu. Do centrum miasta mam teraz dobre 2 km, albo wiecej. Dobrze, ze maly do szkoly jezdzi busem. Ale na te urodziny nie mam zamiaru zapieprzac pieszo. :-P U mnie tez zaczely sie porzadki przed swietami. Najbardziej przeraza mnie okap w kuchni. :-O Moze zagonie chlopa do roboty... My Wigilie spedzimy tym razem z moja bliska kolezanka i jej facetem-irlandczykiem. :-) Gosc zobaczy, co to polskie zarcie. :-P Oni tu nie obchodza wigilii, wiec bedzie to dla niego pewnie nieco dziwne przezycie. Mysle o prezentach. No i nie mam pomyslu. Co mozna dac w prezencie facetom (32 i 7 lat), ktorzy wszystko maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia... my sobie damy po buziaku heheh..tyle wydatkow ostatnio bylo i jeszcze nie koniec ..W 2 dzien Swiat jestem mama chrzestna u siostry .wiec raz cos trzeba ubrac i dwa cos kupic lub pieniazki dac .. wiec wystopowalismy .Oli M kupil piekna ksiazke o Egipcie -Ona uwielbia te tematy :Faraonow,Piramid yi mumie...a tam i ilustracje i jakis skrytki i jak czytac hieroglify -powinna jej sie spodobac ... No ale jeszcze zostaja prezenty dla mamy,taty ,siostry i szwagra....Chlopow M ma na glowie a kobity ja...pomyslow narazie brak:O... Wigilia u moich rodzicow tym razem z jedna siostra i jej M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułazilam sie dzis z Olka po sklepach ...Ona ma jeszcze zwolnienie do konca tygodnia a czuje sie juz dobrze wiec szkoda siedziec jak tyle załatwien .. Chcialysmy cos kupic na siebie .Na te Chrzciny zwlaszcza .. Mała sie slicznie w smyku wystroila ..;)-musze przyznac ze rosnie mi najlepsza przyjaciolka wypraw shoppingowych hihihihi.... Ja tez kupilam ...sukienke .Ale fajna-klsayka a la Audrey Hepburn..Grafitowa z rekawkiem 3/4 -dopasowana ,mini z dekoltem ...spodola mi sie .w moim stylu... Wiec jeden strup z glowy ... Ale prezenty dalej \" w lesie\" nie mowiac o sylwestrze...:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k... mac! pisalam posta dobre 15 min.! oj, tak! byl dlugi! no i spieprzyl mi gdzies w przestrzen wirtualna! sorry, nie chce mi sie znow pisac teraz, moze jak mi nerw przejdzie to naklikam znow w kazdym razie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... szał ciał przedswiateczny co??? Ja juz brne ku koncowi z porzadkami ..ale akurat przedswiateczny tydzien a u nas wciaz jakies załatwienia i to wcale z tym niezwiazane ....a to ortodonta z Olka a to moj okulista ,ginekolog a to do banku ...i td.Wiec wciaz na biegu .... Ale prezenty juz poustalane -takie tam drobiazgi .Kosmetyki ,ksiazki ... Jeszcze mi cos w nocy w szyje wlazlo ...:O nie moge za bardzo nia krecic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja zagoniona i zapracowana cóż wczoraj był pogrzeb mojaj babci strasznie mi smutno i martwie się o dziadka pozdrawiam was serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku....:( Takie zycie .....i faktycznie smutny los tego co zostaje ..... Duzo sily w te Swieta ..i usmiechu tez-chocby dla Marti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny -wszystko nie tak... Pojechalismy dzis na zakupy i co? i wrocilismy bez niczego ...ani choinki bo same duze albo rozłozyste kopy ...:O ani M zadnych butow ani koszuli...ja tez buty jakies na Sylwestra chcialam i kiszka:O..... A czas sie kurczy ... jak ja to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypia siê zyczenia wokól, wiekszosc zyczy Swiat obfitych i prezentów znakomitych, a ja zycze, moi mile, byscie Swięta te spędzily tak jak kazda sobie marzy. Moze cicho bez halasu isc na spacer gdzies do lasu, moze w gronie swoich bliskich jedzac karpia z jednej miski, moze gdzies tam w cieplym kraju czujac siê jak Adam w raju, albo lepic gdzies balwana, jesli snieg napada z rana Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"JEST TAKI DZIEŃ BARDZO CIEPŁY -CHOĆ GRUDNIOWY DZIEŃ ZWYKŁY DZIEŃ W KTORYM GASNA WSZELKIE SPORY NIEBO-ZIEMI NIEBU-ZIEMIA WSZYSCY-WSZYSTKIM ŚLĄ ZYCZENIA...\" I Wam w ten niezwykly dzien wigilii Bozego Narodzenia składam zyczenia: zdrowia,usmiechu,radosci z codziennych małych osiagnietych celow ,duzo siły do walki z przeciwnosciami oraz aby ten Nowy 2008 rok przyniosł Wam spelnienie marzen skrywanych gdzies na samym dnie duszy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta,swieta i po swietach..... jak Wam minely? i jakie plany sylwestrowe? u mnie bez wiekszych atrakcji,domowo,troche lgosci bylo,troche my u mojej mamy,standard a sylwester kameralnie,w domku spedzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
cześć!jestem grubo po trzydziestce i siedzę w domku. obecnie jestem na wychowawczym na moją2letnią córeczkę hanię mam jeszcze14letniego syna daniela i12letnią córkę martynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--------- witaj :) ostatnio troche tu pustawo,ale to podejrzewam swiateczna bieganina spowodowala brak\"ruchu w interesie\" :D po Nowym Roku wroca cory marnotrawne...........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
ja też jestem po świętach wykończona ale powoli dochodzę do siebie.moja malutka teraz śpi a mąż poszedł do pracy więc mam chwilkę aby pogawędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja witam po ... Tyle bieganiny,krzataniny ,sprzatania i juz po ...heheh jak zawsze . Swieta w tym roku fajne byly .Wigilia u moich rodzicow ..nie obyło sie bez łezki ..wszycy zycza tego samego ...:O Pierwszy dzien u tesciow a w drugi byłam Chrzestna u suistry wiec tez gwarno... Teraz juz do Sylwestruncia przygotowki.. W tym roku jedziemy do znajomych na Slask.Wyjezdzamy w niedziele do Nich a potem na sama zabawe jeszcze do Ustronie trzeba dojechac.Mam nadzieje bawic sie przednio...:P Ulatałam sie dzis jak glupia krowa za zwyklymi ponczochami smonosnymi:O--wiecie co? zeby przed Sylwestrem sklepy sie niezaoptrzyly??? bez sensu .Myslalam ze kupie jakies fajne ,inne a skonczylo sie na zwyklych z koronkowym wykonczeniam . Rajstop nie chce bo jak sie wpija w boczki to bede jak szynka swiateczna sznurkiem obwiazana heheheh:P A nie pisalam wczesniej .Ale twierdza nasza padła i mała przeforsowala nowego domownika ..:D Po Nowym Roku zamieszka z nami Tinka -kotka brytyjska błekina Pj czuje ze bedzie sie działo a my jeszcze tej uloegłosci pozałujemy :D kasia-witaj u nas .Fakt bywało tu gwarno oj bywalo ... No ale coz dobre i to ze choc czasem ktoras wpada i pisze te dwa zdania co słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
ja mam w domu dwa psy pierwszy nazywa się fuks wzięliśmy go ze schroniska w opolu ,drugi to santa mój mąż dostał go w spadku po pierwszej żonie ,miałam też kotki ale zachorowały na koci wirus i nie przeżyły. na sylwestra jestem w domu bo nie mam z kim zostawić dzieciaków w tym dniu mam rocznicę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia------------------wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻 no,no ale masz pamietna date :):):) u mnie Swieta minely spokojniutko,na Wigilii bylismy u mamy,a oba swieta juz w domku,przyszlo paru gosci i tak po swietach juz,za to dzieci sie tak rozpuscily,ze teraz juz nie mozna ich nawet do spania zagnac,nie mowiac o tym ze wszedzie wdeptuje w zolnierzyki,dostali chyba cala armie i na tym moim metrazu przejsc nie idzie,zeby na cos nie nadepnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
u mnie dwoje dzieci jest już starsze ale mała Hania daje czadu wszędzie jej pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
im większe dziecko tym większe kłopoty ja to wiem z własnego doświadczenia. Ze starszym trzeba dużo rozmawiać żeby miał do ciebie zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×