Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja osobiscie moglabym juz isc spac,ale co zrobic z takim typem latajacym po chacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
MOJE MAJą FERIE CO TU ROBIć? JESZCZE NA DOMIAR ZłEGO MOJA PANNA CHCE MI JUTRO PRZEDSTAWIć SWOJEGO CHłOPAKA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
KURNA JA ZIELONA JESTEM NIE CHCE BYC TESCIOWA W WIEKU 35 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu...powazna sprawa;) moje najstarsze dziecie juz 2 lata chodzi z ta sama dziewczyna,w ich wieku to rekord :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszym roku przyszlo mi isc z nia do ginekologa po tabletki,tak na 1 raz to wlasnie w temacie babc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
EWCIA TOBIE TO DOBRZE MASZ SAMYCH FACETóW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babc i tesciowych... syn w tym roku szkole konczy i marzy im sie wspolne mieszkanie pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
NIE ZE SIE ZENI TYLKO TO JEJ PIERWSZY CHłOPAK ...WOGóLE .I CHCE Z NIM CHODZIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No kochane coś za długa ta przerwa w plotkowaniu,gdzie jesteście?'):)Pochowaly sie po kątach,no juz wychodzić z robótek domowych i do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
heloł:}:)jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
o której sie umawiamy na ploteczki?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! w moim przypadku trudno umawiac sie na godzine jakas konkretna,bo tu kto pierwszy ten lepszy,i kto sie dopcha ten uzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC DZIEWCZYNKI JA TWEZ WPADłAM NA CHWILUNIE ALE PEWNIE ZADNEJ NIEMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
sorki ale tyle byków w jednym zdaniu to w zyciu nie zrobiłam -analfabetka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Cześc.Ja tez wpadam tu roznie,raz rano ,raz wieczorkiem .Mam nadzieje że sie wkońcu spikniemy:).No babeczki dzis walentynki,zobaczymy czy bedzie miłe zaskoczenie czy rozczarowanie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! \"od rana szampana pija albo arystokraci,albo degeneraci\" skad ten cytat? ano,bo wlasnie pijemy szampana... walentynki to pol okazji,wazniejsze jest to ze dostalismy decyzje odnosnie pobytu mojego m we wrzesniu mu odmowili,pod znakiem zapytania stal jego pobyt w Polsce,nie pisalam o tym bo nie chcialam zapeszyc zrobilismy odwolanie do Warszawy,dzis wlasnie przyszla decyzja POZYTYWNA! uchylono ta pierwszej instancji i jest zgoda na pobyt,na kolejne 2 lata tak co siedzimy i szampana popijamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
gratulacje macie co opijac a mój mezus w pracy biedaczysko i wróci pózno i walentynki mi mina na klikaniu w kompa chyba ale cos za cos odbijemy sobie!A TY ewuś swietuj do rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no Ewcia to graty ,świętuj ile wlezie,tylko nie przesadż z tym szampanem:).Ja kiedyś mieżle chorowałam po szampanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc ALEKSIKU co u ciebie? ja mam cos z siecia nie moge sie łączyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no tak jak mi sie udało połączyc to zadnej nie ma..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:):)jestem,jestem .Hey,hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu! Gratuluje Wam wiec takiego obrotu sprawy bo przypuszczam ,ze to dla Was było niezmiernie wazne!!!! Super !!!!Jest co opijac rzeczywiscie.....:D U nas juz po feriach -wiec wszystko wrocilo do normalnego kiertku-Mała dzis na nartach ze szkoła ,ale pewnie lada moment z M beda.... Niestety zadnej Walentynkowej kolacji dzis nie bedzie gdyz w mojej "cudownej" szkole dzis mam test z anglika .. Juz sobie postanowilam ,ze od nastepnego roku szkolnego zmieniam szkołe....ta mnie denerwuje ....:O Łaze tu juz 3 lata i niby tyle umiem a jak przyjdzie sie wygadac to betonuje mi sie wszystko...Wiec taki Callan bylby pewno zbawienny... Zobaczymy. Moniu-- czy juz kryzysik udalo sie zazegnac ??? Powiem Wam ze wczoraj udalo mi sie w koncu zobaczyc swoje mieszkanko inaczej niz na papierze ..:D Nie macie pojecia jak sie ciesze ... Jeszcze do jesieni trzeba czekac .Ale liczymy w duchu ,ze uda nam sie na Swieta Bozego Narodzenia tam zamieszkac .... Jeju jak tam wczoraj weszlam ...alez dziwnie a zarazem wspaniale:) Witam wszystkie nowe twarze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babeczki jestescie zalogowane na naszej-klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
hej hej Olinek fajnie ze masz nowe mieszkanie wiem jak to cieszy bo ja 3 lata temu wprowadziłam sie do nowego domu który sami projektowalismy i cieszylismy sie z kazdej nowej sciany która była budowana a teraz mam całe 170 metrów do sprzątania!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×