Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
No to dużo zdrówka i kurujcie sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Ewunia nie pytaj.Czuje sie jakbym chodziła jeszcze raz do drugiej klasy:):)dziewczyny faceci to powinni nas codziennie całowac i nosic na rączkach za te nasze poświęcenie:):),a jak nastrój u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Dziewczyny so sie nie odzywacie?co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. u mnie M tez Mała piłuje ..ale system wprowadzil dobry i mała umie wiecej niz powinna bo juz słupek na \"7\" zasowa...a do \"6\" bez zajaknienia:) No ale codzien musi powtirzyc kilka razy ... To samo z czytaniem .Codzien godzina czytania przynosi efekty w postaci pochwały na polrocze . A dla nas starych -radosc:) Jeszcze w nagrode za kaligrafie po feriach moze juz zaczac pisac w duzych liniach ...Mała czuje sie dowartosciowana przez pania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
u mnie jade z tabliczką non stop i czytanie też.Tylko jest jeden szkopuł,mój syn to dyslektyk no i w to trzeba wkładać dużo spokoju i wytrwałości,której czasem mi brakuje:),ale jakoś pchamy ten wózek do pzrodu:).Od czego w końcu jesteśmy ,my silne babki,no nie?po to żeby wspierać te nasze pociechy w tej żmudnej nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki! Przepraszam, ze tak dlugo mnie tu nie bylo. Zycie nie zawsze pozwala na luz i spokojne podejscie do swiata. Przezylam znow maly kryzys w malzenstwie. :-O Ten facet mnie totalnie rozwala, kiedys oszaleje z jego powodu. Fochy jak male dziecko, marudzenie, bo cos nie pasuje, wytykanie moich niedoskonalosci... :-( rece opadaja! Awantury i sprzeczki trwaly ponad tydzien. Ech, dobrze, ze to mam za soba. Tylko ciekawe kiedy on znow planuje jakis \"wyskok\"? Ktoregos dnia nie wytrzymam... Ja tez jestem chora! (to jakas plaga kafeteryjna tego topiku?!) Gardlo mi wysiada, glowa peka i z nosa leci. Juz trzeci dzien leze w lozku. Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej, bo... mam umowione spotkanie w sprawie pracy! :-D Bardzo sie ciesze, moze cos z tego bedzie... Och, zeby nie zapeszyc..! Aha, no i powiem Wam jeszcze cos - przylece do kraju na 3 dni. :-) To wlasciwie jest kaprys mojego meza, zachcialo mu sie jechac do Polski. 3 dni to prawie nic, ale odwiedze chociaz dentyste i przyjaciol. :-) Witam nowe laleczki! 🌻 Musicie bardziej tu sie rozkrecic. ;-) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! cos to rozkrecanie nie bardzo wychodzi :P Monia,jak tam,jestes juz kobieta pracujaca? :D u Was tez tak ladnie,cieplutko sie zrobilo?bo u mnie to dzisiaj normalnie wiosna sie zrobila,az przyjemnie na dwor wyjsc mam nadzieje,ze sezon grypowy juz przeszedl,jakos wszyscy sie wykaraskali,mnie tylko troche kaszel pozostal ale to mysle bardziej papierosiany niz pogrypowy :P szczesliwe te ,ktore nie sa w szponach nalogu :D:D ale jakbym nie palila tobym chyba zadka nie uwlokla.....tak bym sie spasla :( chyba wprowadzimy liste obecnosci ;);) bo cos kiepsko na razie.. POKAZUJCIE SIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No hej dziewczynki.Jak żyjecie?Ja dogorywam po ostatniej ostatkowej Sobocie:):).Bylismy ze znajomymi na dyskotece:)było super,a co u was?nic nie piszecie .Co do listy to jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie do starszych stazem tutaj, a to pamietacie.......:) NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO... .....DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 37........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 29..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........33..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........32 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 ........................................................ ........................... zdeaktualizowalo sie nieco...... prosze o poprawki i dopisywanie sie tych,ktore tam nie figuruja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No więc sie dopisuję.Aleks75,lat 32.Urodziny28.02,imieniny 28.05,miasto Elblag,dzieci 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
mała poprawka,imieninki 18.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisujemy :) NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .. .....DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 37........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 29..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........33..........20.10.........26.07.........Rze szów......(w drodze) Batlan........32 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 Aleks75.......32.........28.02.........18.05.....Elblag.............2............. ........................... i gotowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe..Ewcia -nooo ta lista obecnosci :D:D:D Brzmi straaaaaszno:P No u nas ferie . Drugi tydzien sie zaczal.Tamten mała wysiedziala u moich rodzicow ,te juz w domu .Ale coż Ona juz panna to sie sama soba prawie zajmuje ...;)Ja nie bardzo zaangazowana juz w zabawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie,ladnie...ani prosba ,ani grozba.... pochowaly sie po katach i ani widu ani slychu.... pokazywac sie prosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
cześć ,cześć ,co slychować? u mnie pomalusku .Mąż wyjechal w biznesach i zostałam z dzieciakami?Co u was?ewcia i inne gwiazdeczki żyjecie:)?.Piszmy więcej na naszym forum,bo rzeczywiście je ostatnio zaniedbujemy:).Wczoraj z okazji sledzika urzadzilysmy sobie z sąsiadką mały wieczór babski,a że jej mąż marynarz:),więc na morzu i ona samotna to we dwie było nam razniej.Oczywiscie standartowe tematy to dzieci i męzowie kobiet po 30-dziestce siedzących w domciu:)itp........Wieczór upłynąl nam milusko ,przy śledziku i drinusku.pozdrawiam:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis mialam zwariowany dzien,ruch jak na dworcu glownym,drzwi sie nie zamykaly,tylu gosci w jeden dzien to dawno nie mialam cos mnie leb zaczyna bolec,zaraz wezme psa ,pojdziemy sie przewietrzyc i ide dzis wczesniej spac(a przynajmniej mam taki zamiar) a wogole to czasem mam dosc domownikow :D i zaczynam sie zastanawiac ,czy nie wziac malego i nie pojechac na tydzien do dziadka sie odchamic w koncu juz przeszlo rok nie bylam w Kijowie w dodatku to dziwnie moze zabrzmi,ale dziadek wnuka zna tylko z fotek,filmow video i rozmow przez telefon.... jemu zdrowie za bardzo nie pozwala jezdzic w takie podroze,a my jakos tez nigdy malego nie zawiezlismy tam jeszcze a juz tyle mnie naprosi zebym przyjechala,ze zobacze pod koniec miesiaca jak wyjde z kasa i moze wreszcie mu marzenie spelnie :) pozyjemy,zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Cześć dziewczyny.No co jest z wami ,ani widu ,ani slychu.Wyłazic z tych pieleszy domowych i do kompa.Weekend się zbliza i trochę oddechu od szkoły:).Mąż wrócił do domciu:):)chorujecie czy co?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie krzycz tak ,bo Cie w całym kosmosie bedzie słychać.Ja wczoraj juz naklikałam Ci pozdrowionka i...coś zżarło.Dzisiaj robię to znów bo nie mam sumienia przyglądać się biernie jak topik pada. Kobietki tyle apeli i nic?Gdzie założycielka topiku??? No nic pozdrawiam czytające i klikajacą KOLEŻANKE..:)Aha i nową tez ma sie rozumiec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Muska,krzyk jednak pomogl,bo uslyszalas i sie pojawilas :D reszta chyba za daleko mieszka i nie uslyszaly.... u mnie ferie sie koncza,od poniedzialku do szkoly,mlody niezbyt zachwycony chociaz szczerze mowiac to teferie To \"zimowe\" tylko z nazwy,bo nic zimowych rozrywek nie bylo,skoro sniegu niet no chyba ze jako rozrywke mozna bylo wziac taplanie sie w blocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ DZIEWCZYNKI FAJNY TOPIK a ja na nim nowa jestem też sobie siedze w domku i mnie strasznie korci coby z niego wyjść i firme otworzyć wy tak nie miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kurcze sama jestem ...gdzie są wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a tak sobie pogadać chciałam z jakąś przedsiębiorczą babeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) tu nawet w \"tluste lata\" w weekendy bylo pusto,tak co nie dziw sie ;) a jaka dzialalnosc chcialas otworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
cześć myślałam o handlu ale naczytałam sie na innym topiku o plajtach to mi sie odechciało butików i tym podobnych teraz musze znależć coś innego założyłamtemat POMYSł NA BIZNES \jak dotąd nikt mądry sie nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
acha sorki OGNIK TO GAGUSIA TYLKO SKACZE Z JEDNEGO TOPIKU W DRUGI i nie zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys zajmowalam sie handlem,kosmetyki i ubrania,ale zrezygnowalam,dochody byly nedzne,ja zaszlam w ciaze i juz nieoplacalo sie ,zatrudnienie pracownika nie mialo sensu, na pewno znaczenie ma czy mieszkasz w duzej czy malej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
na pewno większe znaczenie ma zaopatrzenie na naszym rynku a jest chyba [tu zakładam ze niema tego co ja otworze]wszystko i ja to znajde bo jestem uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
z doświadczenia wiem że co sie odwlecze...w ubiegłym roku miałam wszystko prucz lokalu [ wysoki standard w centrum] i dobrze sie stało bo chciałam otworzyć centrum mody męskiej i wyszła bym na tym jak ZABłOCKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×