Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość a ja sie nudze
Ewcia co tam slychać:D kacuś jakiś czy cuś...:Dale mosialo byc to winko dobre mmmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
haha...ale kwiot mi sie zrobil...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Dzieciaki dostają witaminy.Wydaje mi sie że to przez tą psią pogodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC nie napisałam wam ze to nie lek na recepte tylko suplemeny diety ,który mozna zamówic albo przez internet albo od osoby która sie tym zajmuje,wpisz w wyszukiwarke FOREVER LIVING-ALOES tam jest wszystko,ja zajmuje sie tym 6 lat i naprawde moi "pacjenci"są zadowoleni ,mozna go przyjmowac profilaktycznie ale i leczniczo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Mam tylko nadzieje że nie bede miala szpitala w domu.Od przyszłego tygodnia zaczynaja sie u nas rekolekcje .wypadaloby aby dzieciaki pojawily sie w kosciele ,przynajmniej maly ,nawet ze względu na komunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dziewczynki ,no nie wierze że śpicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Gagusie ...dobrze ze dopisalas reszte ( artykulu ),bo bym dala [ ciala ] jakbym u lekarza pytala,haha... ale by pitrzyla pewnie w szoku by byla .bo pewnie nie świadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma to spadam.... ciezki dzien dzis byl...nie dosc ze zimne wietrzysko wialo to sie nalazilam,kuroniowka z na jednym koncu miasta ,skarbowy na drugim w dodatku utknelam w tej skarbowce na prawie 2 godziny:P mlody dodatkowo z tym zebem,byl u dentysty ,rozwiercil mu,wpakowal lekarstwo,jutro ma isc do szkolnego na zmiane opatrunku musze z nim isc ,bo jak znam zycie sam nie pojdzie za to jutro obaj synkowie jada do babci,wroca dopiero w niedziele wieczorem,calu weekend bede sama z m,jak swiezo po slubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nuze
Hej 🖐️ Ewka:D o faktydzni ialas co robic i zmrzla napewno ,ale na drogi raz to stawia grzane wino ,pychota ,n i przedewszystkim rozgrzewa:D... a co do urzedow to wiem cos o tym j juz nie jedne butyzdarlam i sie zdazalo ze i korzenie zapuscilam :D 👄 teraz sie poegnam i DOBREJ NOCY ZYCZE PAIUSIE DROGIE hehehe.."D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼 :DD:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
👄🌻wstawac spiochy i na poranna kawkę.widze że zawitałam tu pierwsza.A tak wogole córcia mi wymiotowala całą noc,makabra:(, najprawdopodobniej ma grype żołądkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! oj,cholerstwo ta grypa zoladkowa,wymeczy czlowieka strasznie i w zasadzie nawet lekarstwa nie ma na to ,mozna tylko zlagodzic skutki,ale lekarstwem jest czas w ubieglym roku wszystkich moich chlopow polozyla,dzieciakom to lekarz zapisal glownie srodki przeciwwymiotne i kazal czekac az minie bo innych dolegliwosci nie mieli,ani goraczki,ani kaszlu,nic,tylko wymioty ,mdlosci i bol brzucha a ja moje dziecie dzis zaholowalam juz do szkolnego dentysty,w poniedzialek powtorka z rozrywki teraz sie wybieram do burmistrza bo mu zawracam gitare o wieksze mieszkanie a jak cie nie widza to o tobie nie pamietaja,czyli trzeba regularnie sie przypominac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cześć dziewczynki !!! ale miałam wczoraj dzień wiało jak cholera apotem zabrali nam światło o siudmej poszliśmy przymusowo spać.dobrze żę dzisiaj jest świało ( niewiadomo na jak długo) wiecie jak się zdenerwowałam dzisiaj w szkole -dyrektorka wymyśliła ze dzieci mają chodzić po szkole w laczkach - mało jej fartuszków to jeszcze laczki .połowa dzieci chodzi na boso bo gubią kapcie a mój patryk ma skolioze i problemy ortopedyczne a ta wariatka wystawia dzieci na apelu na środek bo nie noszą laczków - mało9tego kazała mi przynięść zaświadczenie od lekarza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
ajeks podawaj malutkiej smekte tylko po troszeczke bo może zwymiotować i niech dużo pije żeby się nie odwodniła. biedne dzieciątko te wymioty są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kurcze co to za wariatka każe dzieciom chodzic w laczkach w szkole?Co ja gadam waratka?,wariatką to ona chcialaby być.Sama niech je wloży.Niech no tylko ,ktoreś sie przewroci to dopiero draka bedzie,i jak zlamie nogę lub ręke ,to dopiero pojdzie po rozum do glowy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
daj spokuj odbija jej całkiem od 2 lat jest dyrektorką i sama niewie co ma jeszcze wymyśleć dzieci nawet te małe mie mają prawa wyjść do łazienki na lekcji do tak rozkazała ostatnio mój mały posikał bo już nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cholercia znowu migają światłem -zapowiada się ciekawy dzięń jeszcze jak zabiorą wodę to całkiem będzie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc kochane ,moze wy mi powiecie jakim dokumentem sie okazac w skarbowym ,ze w zeszłym roku wychowywałam swoje dzieci ,wezwali mnie na srode ,zebym im to udowodniła to zart jakis czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
wiecie co ci biurokraci przekraczają wszelkie normy !!!!!zanieś im swiadectwa urodzenia i jakieś zaświadczenie że pobierałaś rodzinne na dzieci -warjaci moze jeszcze niedługo zażądają zaświadczenia czy żyłyśmy rok wcześniej !!!!to przekracza ludzkie pojęcie!!!!! niech ci dadzą takie wezwanie pisemne i wyślij je do telekspresu to zasługuje na złotą trzczcionkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ale masakra :( z ta skarbówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
prawie jak u mnie w szkole nawet przebili naszą dyrektorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
niewiem co się dzieje w tym kraju !!!!dziewczyny zakładamy -fundację idiotów -mamy już dwóch kandydatów..jeszcze trochę iwszyscu uciekną z tego kraju bo niedługo będziemy chodzić tylko w kapciach i zetykietkami;wychowuję własne dzieci;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
OJ dziewczynki chyba was nie pociesze ale ten problem z dziecmi dotyczy wszystkich którzy je mają i odliczają co prawda wzywają tylko niektórych ale moze to byc ktokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a 1150 zł na jedno dziecko piechotą nie chodzi i kazdy sobie bedzie chciał odliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
o 1150 zł bardzo chetnie bym wzięła na drobne wydatki kobiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no co tam babeczki,gary pomyte po obiadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
ja już jestem awy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
zaczyna sie weekend,jakie macie plany?:D.Przecież jutro jest nasze święto,co prawda komunistyczne ,ale jestnie?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
pomyte i zaraz trzeba kolację szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ja juz ma ,salatke gyrosową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×