Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
dobra dziewczynki ide spać ,dobrej nocki 👄🌻,miłych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sa tylko 2 osobki to mozna sobie na gg pogadac,sa tez sprawy nie nadajace sie na publiczne,ale jak sie pare osob zbierze to mozna tu pogadac ide pisac totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
to ja tez znika do jutra ,ale prosze sie podpisac na liscie obecnosci,hihi...i na trzecia nozke hehe..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dziewczynki zapraszam na poranna kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️dziewczynki ,co ja tu widze,miałyscie wczoraj balange,i co dzisiaj kaczorek ?a było tyle nie pic ,tylko ALEKSIK na nózkach a reszta ? Ja wczoraj znowu sobie szyłam i mi tak zeszło do nocy a przeciez podelektowac sie widokiem mojego dzieła tez musiałam.A co u was dzisiaj ? jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no tak popiły to teraz spią..................odezwijcie sie,ALEKSIKU mam do ciebie pytanko ,jak tu wpadniesz to sie drzyj .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
CZESĆJESTEM NOWA NA TYM FORUM ...SIEDZĘSAMA W DOMU I NAWET NIEMAM UST DO KOGO OTWOZYĆ-DZIECI W SZKOLE MĄŻ ZAGRANICĄ ...JAK MACIE OCHOTĘ POGADAĆ TO PISZCIE-BO JAK TAK DALEJ BENDĘ PATRZEĆ W PUSTY EKRAN TO ZACZNĘ MÓWIĆ SAMA DO SIEBIE.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
LENKO fajnie ze sie do nas odezwałas ,u nas sa same fajne babeczki ,które tez siedza w chałupkach ,jak chcesz nas blizej poznac to wróc kilka stron wczesniej,kazda z nas cos o sobie napisała , wpadaj czesto to sobie pogadamy,niestety do południa tu raczej pusto ale wieczorami to dpoiero sie dzieje.....np.wczoraj dziewczyny urzadziły imprezke i jak tu sie nudzic ,a im nas wiecej tym lepiej ,pozdrawiam 🌻 i zapraszam ,acha napisz z jakiej czesci polski jestes😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
LENKA ja bym chetnie z toba pogadała ale moje dzieci mają rekolekcje i siedza w domu ,a to oznacza brak dostępu [dla mnie oczywiscie]do kompa, ale jak tylko sobie pójdą do szkoły to hulaj dusza ..........kompik mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem.gausik masz gg to moze sie wumienimy co?:0i witam w szersgach nowąq kolezanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kurcze ,ale napisałam .Jakis analfabetyzm sie wkradł,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
WITAM WSZYSTKICH -ZAWIESIŁNI SIĘ KOMPUTER ZARAZ MUSZĘ IŚĆ DO SZKOŁY PO MALUCHA ALE POTEM SIĘ ODEDZWE -DZIĘKI ZA MIŁE PRZYJĘCIE POZDRAWIAM PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
MÓJ NUMER GG TO12604951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ok mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
JUŻ JESTEM ..WYBACZCIE AK NAPISZĘ Z BŁĘDAMI ALE JESZCZE NIE MAM WPRAWY W PISANIU -OD NIEDAWNA MAM KOMPUTER.... POCHODZĘ Z PODLASIA ALE UCZYŁAM SIĘ NA ŚLĄSKU TA ZOSTALI WSZYSCY MOI ZNAJOMI TU WYSZŁAM ZA-MĄŻ I KUPILIŚMY DOM (TERAZ ŻAŁUJE) TO STRASZNIE NUDNE MIEJSCE I OKROPNI SĄSIEDZI....CHCIAŁAM MIEĆ SPOKUJ A DOSTAŁAM PATOLOGICZNYCH SĄSIADÓW I SAME STARE PLOTKARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
NAPRAWDĘ PISZĘ JAK ANALFABETKA SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babeczki jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
zapraszam na serniczka,mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w przelocie na moment... zapachnial mi ten sernik,nos lakomczucha nie zawiedzie :D lena🖐️ gagusia i impreza cie ominela :D a ja sie nudze---------------------czyzbuy kac meczyl?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem caly czas:0 ,a sernik wyszedl 1 liga,paluchy lizac .Ewcia bierze kawkę i do kompa:D na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
musiałam nakarmić moje głodomory po ciężkiej pracy w szkole mają wielki apetyt.... podaj ten przepis na sernik to może sama zmuszę się zeby coś upiec -mam ostatnio wielkiego lenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
dziewczyny skąd bierzecie te fajne bużki bo ja nie bardz jeszcze znam sie na tym sprzęcie a syn niechce mi nic pokazać..czuje się jakbym była 100 lat za mużynami...ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
http:?//forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
ja to mam wyczucie pisze jak już nikogo niema ... chalo jesteście tam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
jak uda mi się tam wejść to będzie super dzięki za adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem jestem lenko,o czym chcesz poplotkować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
oczym się da napiszcie mi coś o sobie wasi mężowie pracują macie dzieci .siedzicie w domu z yboru cz przymusu ..? bo ja z przymusu miemoge iść do pracy bo niemam z kim zostawić dzieci,a siedzę w domu od 12 lat z małymi przerwami-koszmar od prawie dwóch lat jestem słomianą wdową mój m przyjeżdza tylko co kilka miesięcy na 2-3 tygodnie . właśnie wniedzielę znowu wyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×