Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witam panie:D mam pytanko:D dlaczego nie moge znalesc naszej stronki na forum kiedy jestem w pracy ,chetnie bym popisala ,ale mam z tym klopot:( w domu mam zapisane w ulubione a w pracy nie moge tak zapisac bo nie mam sfojego kompa:( Pozdrawiam i milego wieczorku zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
jestem nowa wpadłam do Was pogadac a tu cisza hej jest tu ktoś!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Sips:D WITAJ i jesli masz ochote to wpadaj do nas :D🌼:D tak czasem bywa ze nie ma czasu ale w wiekszosci przypadku ktos jest,:dpozdrawiam i zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety:) cos ostatnio nie mam czasu grzebac w kompie,nie wiem,doba sie krotsza zrobila czy co;) rzena,jak wejdziesz na kafe to w wyszukiwarce tematow starczy jak wpiszesz\"dziewczyny po 30\"i zaznaczysz forum\"po 30,zycie dojrzale\" i powinno byc w pierwszych tematach ,ktore sie wyswietla witam nowa osobe:) tu tak bywa,ze kazdy wpada jak mu pasuje ,czasem kilka razy dziennie,a czasem nie ma czasu albo i ochoty:) ale jakos ten topik popychamy do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia:D dzieki juz ma jakies wyobrazenie mam nadzieje ze dam rade,jutro sprawdze ...a doba naprawde za krotka co z tym zrobic? Ajak mama radzi sobie ,czy ma klopoty z testami???? Nie pisalas,temu pytam:D👄na dobranoc i slodkich snow CI zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,mama kuleje z testami na razie,8 maja ma dopiero koniec teorii,a potem jazdy mysle,ze z jazda jej pojdzie lepiej niz z testami,samochodem juz jezdzila(w dawniejszych czasach jak z tata z imienin wracali i tacie zdarzylo sie "pare glebszych" hehe) co prawda juz nie robi w testach po 10 bledow:D i mam nadzieje,ze dojdzie do perfekcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie w taki sliczny dzionek?pewnie wszystkie na spacerkach,ewentualnie jakies pysznosci na niedziele kombinujecie ;)przyznawac sie,co dobrego bedzie podawane do niedzielnej kawki?ja dzis kupilam mikser,bo stary zaczyna zdychac i trzeba by go wyprobowac,mysle co dobrego stworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hej, w tak śliczny dzionek biegałam po mieście i przez dwie godziny szukalam swojego ukochanego pieska,niestety nigdzie go niema ,co ja powiem miom córeczkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips ,piesek sie znalazl? moja suczka kiedys zniknela na 3 dni i sama wrocila,moze Twoj piesek tez sie znajdzie,mam taka nadzieje a jest u was schronisko?moze tam ktos go zaprowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
niestety pieska a ni widu ,schroniska nie ma ale są chętni na przygarnięcie tak ładnego bernardyna jak nasz,już kiedyś w ostatniej chwili udało nam się go odzyskac,jakiś gośc chciał go sobie przywłaszczyc..........ale dzięki za słowa pocieszenia zawsze trzeba miec nadzieje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
no trudno co ma byc to bedzie,a co tam słychac w szerokim swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :(nikt mi nie zyczy ... Ztestami trzeba walczyc do bolu:Di mama da rade ja do poznej nocy siedzialam i na spiocha odpowiadalam bez blednie... Agdzie reszta grona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzenka sorryyyyyyy wszystkiego najlepszego😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a to dlatego,ze nie znam nikogo o tym imieniu.... pozatym przyjelam zwyczaj z kraju mojego meza i huczniej obchodzimy urodziny,imieniny jakos tak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D 👄👄👄 :D:D:D:D:D:D:D:D DZIEKUJE DZIEKUJE :D przeprosiny przyjete:D:D:D zertowalam:D ale wlasnie wyszli goscie...:D ide do MM niech mi zyczy do rana hihi..:D:Da co mi tam dostalam dwa komplety bielizny hihi...papa rybeńki milej nocki hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ja jestem z kujawsko-pomorskiego,moja mieścina też nie jest zbyt wielka ale jak to u nas mówią kościół,sklep,szkoła pod nosem,a i jeszcze dom kultury mamy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas najwiecej to supermarketow,nieraz sie zastanawiam jak one sie utrzymuja,w 20 000 miescie 10 ich,juz nie wiedza co robic zeby klientele przyciagnac,ostatni ruchome schody wybudowal i moj maly jak mamy isc do sklepu to tylko tam chce chodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
to chyba wszędzie te supermarkety wyrastają jak grzyby po deszczu, a te ich promocje szkoda gadac, u nas ostatnio jednak zamiast nowego sklepu wybudowali super plac zabaw i od czasu jego otwarcia bardzo żadko widze swoje dzieci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej dzieciaki maja zajecie,moje starsze dziecie juz raczej wyroslo z placow zabaw,ale mlodszy to bardzo lubi,jak kazde dziecko zreszta,a ze blisko placu na ktory chodzimy jest staw z kaczkami i labedziami to na kazdy taki spacer idziemy z reklamowa chleba:D bo przeciez przy okazji musi nakarmic ptaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobiety,weekend sie skonczyl,dosc leniuchowania,pokazywac sie i opowiadac co ciekawego zdarzylo sie przez ten czas co nie bylo was:D sips,pies sie znalazl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,niestety piesek przepadł bez wiesci.Tak więc ostatnie dni uplynęły na bieganiu i poszukiwaniu zguby,ale jest też plus tej całej sytuacji......poprawiłam swoją kondycje,pozdrawiam życze miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D👄 Witam!!! Cala niedziela w plenerze:D rowery,zawody kajakarskie na slynnej\"Malcie\":D ,potem grilek na dzialeczce u ciociuni...hihi...i morderczy powrot na rowerkach.MMbyl tak zmeczony ze obiecal kolejna wyprawe\"rowerowa\"AUTEM hihi...:D:D:D,ja wpadlam w rytm i dzisiaj do pracy pojechalam na rowerze.Nie mam pojecia ile to km. ale jechalam 40 min.i nie przyznalam sie ze bylam padnieta:D ale pierwsze koty za ploty i jutro tez pojade:D kupie radbula i polete hihi...:D a co u WAS? laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http:www.myvideo.de/watch/4014533/Mark Medlock Summer Love na pocieszenie i mily wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ewka.wlkp
rzena---sliczne,nastrojowe i takie swiateczne:) u mnie w domu ogolnie swiateczny wielkanocny nastroj panuje,co chwile ktos dzwoni,pisze,zyczenia sklada---->my obchodzimy Swieta 2 razy,katolickie i prawoslawne,a na Wschodzie Wielkanoc jest swietem bardziej uroczyscie nawet obchodzonym niz Boze Narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×