Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKARBEKK

PECH.........TO JA

Polecane posty

powtarzaj sobie co ci wychodzi a nie to c ci nie wychodz! napisz co ci wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
oki co mi wychodzi hmm.........................................no to by było na tyle niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok skoro uważasz, że puste sŁowa, to tera na chwilę stanę sie nie mila. Nie szkoda Ci czasu na użalanie sie nad sobą, nie szkoda Ci chwil, które mijają, a potem siedzisz w kącie i cierpisz. Jeżeli nie otworzysz oczu i nie zaczniesz walczyć nikt Ci nie pomoże! Wiem , ze to cholernie trudne ale rusz się i nie rozpamietuj jak Ci źle, bo jest wiele osob ktorym jest znacznie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
hmm tak ładnie tańcze i kocham taniec ale co z tego odkąd mam problemy z kolanem mogę zapomnieć o tańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to jest jakas jasna strona .....napewno sie cos jeszzce znajdzie...a jak nie to zostan wonotariuszka w domu stracow czy z chorymi dziecmi otworz sie na swiat spojrz ja oni maja ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
nie to odpada pod tym względem mam słabą psychikę i się do tego nie nadaje jeszcze bardziej bym się pogrążyła jakbym zobaczyła cierpiące dziecko czy jakiegoś staruszka niee to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbekk - Wybacz, bedzie ostro.Wydaje mi się, że nalezysz do osób, które uwielbiają się nad sobą użalać : \".........to mi nie wychodzi, tamto sie nie udało, boli mnie brzuch, rzęsa mi wypadła, fryzjer żle mi obciął włosy .... \" litania bez poczatku i końca ..Czy Ci się wydaje że jestes przez to bardziej interesujaca czy może chcesz zwrócić na siebie uwagę ? Biedna i nieszczęsliwa ... Ech .. wiesz... aż mnie noga świrzbi aby dać Ci kopa w ... I co ciekawsze, wszyscy będa od Ciebie uciekać bo ile można wysłuchiwać takiego użalania się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
ruda sory nie chciałam nikomu zawracać dupy swoją osobą nie o to mi chodzilo masz racje po co ja wogóle komuś o tym mówie sory ludzie ide nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem dobrze piszecie, ale wtedy byście mogli poprzeć teze, że Skarbekk należy do wiecznych malkontetntów, gdyby mimo waszej pomocy, a może i z Wasza pomocą na chwilę odzyskala pozytywy życia, a mimo to dalej się zarzekała, że nie jest db ;) Skarbeekk, więc spróboój się zająć tymi \"codziennymi\" sprawami z przymróżeniem oka, a zacznij brać sie za nowe działania, zależne TYLKO od Ciebie...coś nowego, wystqarczy jedna zmiana na db, a zobaczysz , że się wszystko odmieni :) Powodzenia 🌻 p.s. każdy z nas miewa takie chwile w zyciu,zakręty, zza których nijak nie widać prostej drogi...ale ona jest, trzeba tylko iść dalej przed siebie, ponieważ nic co nas spotyka w życiu nie jest bez znaczenia, chocby miało nas tylko wzmocnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszenila mogę ps.\" każdy z nas miewa takie chwile w zyciu,zakręty, zza których nijak nie widać prostej drogi...ale ona jest, trzeba tylko iść dalej przed siebie, ponieważ nic co nas spotyka w życiu nie jest bez znaczenia, chocby miało nas tylko wzmocnić....\" umieścić sobie w stopce? ....Niesamowicie mnie to dotyczy.... Jesli będe powtarzać sobie to zdanie bedzie mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
nie chce mi się już żyć............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkarlatyna
zyj swym zyciem, a tak ono nie ma sesnu, bo wszytsko masz zalatwiane. zli ludzie tacy zlorzeczacy komus, moze to kolano to taki odzew tych zlorzeczen, wrocily do ciebie:) zli ludzie nie maja pieknego wnetrza, zzera ich zolc, a z sie postarzeli na twarzy...br:) a skarbekk to moj skarbek, tobie nie pasuje taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBEKK
czemu nie pasuje taki opis?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa z buziolami*
bo skarbekk to moj niuniek:) czasem sie chmurzy, czasem w chmurkach, idzie do mnie:) skarb to ktos z sercem:) a woman z nienawiscia i zloscia, zlorzeczaca komus, zycaca mu zla, jest dupa nie skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyren ...no jasen:D 🌻 i niech Ci służy ta myśl na dobre i na lepsze, bo złego już nie będzie :) berdzo sie cieszę, że komuś moje myśli, tu jedynie jako słowa, mogą pomóc, skoro mnie już nie raz pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj skarbekk
ja go tak nazwałam, szcescie to drugi czlowiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn, przepraszam :( i pamietaj, że sporo zależy od nas, lecz musi najpierw zaistnieć w naszych głowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj skarbekk
od nas, caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
wiesz.. ja uważam, że nic sie nie dzieje bez przyczyny.. Spójrz na to z innej strony... może to właśnie aniołek Cię chroni... nie zdałaś kilka razy sama, to znaczy, że słabo jeździsz... gdyby Ci załatwili to prawko i zdarzyłby się wypadek??? Może właśnie Twój aniołek chce Ci to powiedzieć. Powiem Ci mój przykład. Kiedys w komisie upatrzyłam se autko. Było super. Już nawet dałam zaliczke na to autko, ale jak niogdy miałam problemy z załatwieniem kredytu. borykałam się z bankiem ok 2 tyg. i w tym czasie dowiedziałam się, że gdybym załatwiła ten kredyt, po pół roku miałabym napęd.. w nogach, jak flinstonowie.. mam jeszcze kilka takich przypadków z życia i dzięki nim nauczyłam się, że jeśli cos mi nie wychodzi, to może być znak, żebym w to nie wchodziło, bo szykują się tarapaty. Czasami warto poobserwować świat i siebie. Człowiek to niesamowite stworzenie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×