Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na głodzie

26.04-28.04 Głodówka. Kto się dołaczy na trzy dni głodu?

Polecane posty

Gość na głodzie

Nie zamierzam nic jeść. Pić można wodę , herbatę , soki niesłodzone. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevira
spadłas mi z nieba :) akurat tutaj weszłam aby poszukac topiku na 3 dniową głodówkę a tutaj Twój topik :) od jutra start i ja jeszcze pije wode smakową zywcz 1,5l na dzień i rosół chudy na obiadek pije :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na głodzie
Super. W miarę jak ci czas pozwoli to pisz tutaj , bo zwykle trudno mi przeżyć pierwszy dzień. Ja ze swojej strony obiecuję to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna173
hej ja tez zaczynam od jutra mam nadzieje ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka to głupota :( U przeciętnego Kowalskiego i Kowalskiej paliwem dla mózgu jest glukoza, która \"powstaje\" z węglowodanów. Jeśli odcinasz dopływ węglowodanów to odcinasz dopływ paliwa do mózgu. Organizm będzie jednak dążył do tego, żeby te paliwo skądś wziąć (póżniej to będą ketony, ale adaptacja trwa dłużej niż 3 dni). Białko może zostać zamienione na glukozę (paliwo dla mózgu), zatem organizm sięgnie po białko, które znajduje się w mięśniach. Na głodówce nie zjadasz jedzenia tylko zjadasz samą siebie, zjadasz swoje mięśnie. Kanibale ;) P.S. jak już coś robicie, to róbcie to z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie przyłaczam
bez przesady, żeby ludzi którzy chca przeprowadzic głodówke nazywac kanibalami, głodówki przeprowadzałam nie raz i jakoś nie czuje sie kanibalem:p Od jutra startuje z wami, pierwszy dzien najgorszy ale damy rade, z tym że ja chyba pokusze się o troche dłuzszą głodówke, wiec mam nadzieje, że topic nie upadnie i bedziecie wpadac nawet po zakończeniu głodówki, bo ja na pewno będę:) No to zycze powodzenia zarówno sobie jak i wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkavege
ja też od jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevira
to od jutra dajemy czadu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevira
i jak wasze nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie przyłączam
no to zaczynamy od dzisiaj, nastawienie mam nawet nawet, mam nadzieje że się nie złamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
i co dajetaka glodowka?faktycznie spadek wagi, jesli tak to jak duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na glodzie
Ja się trzymam. Rano wypilam trochę soczku rozcieńczonego z wodą. Postanowilam też nie pić kawy , ale to raczej niewykonalne, więc się nie zarzekam. I pewnie zaraz sobie zrobię. Dziewczyny jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×