Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaakrętka

MODA NA HOMOSEKSUALIZM

Polecane posty

Uwazam ze homoseksualizm przestal byc zachwianiem psychicznym ale stal sie poprostu modny! to jest obrzydliwe! ludzie traca glowe dziewczyny sie liża a chlopaki uprawiaja ze soba seks...ludzie co sie z wami dzieje coraz wiecej lesbijek gejów niedlugo heteroseksualizm calkowicie zaniknie!! :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zniknie na pewno
nikt by mnie moda nie zmusil do lizania dziewczyny, to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o homoseksualizmie mowa
nie o zoofilii :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam nic przeciwko milosci gejowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zagłady, zaakrętka, do zagłady :O Niektórzy mówią, że homoseksualizm, to normalna sprawa, moim zdaniem to choroba, psychiczna. Przecież Bóg stworzył kobietę i mężczyznę i to oni mieli ze sobą współżyć. Pamiętacie Sodomę i Gomorę? Dlaczego Bóg je zniszczył? Właśnie przez tych zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez..nie ejst to normalne ale cooz.jak sie kochaja to powinni miec prawo do tego...dla niektorych heterosexualnosc tez jest ochydna...poza tym liczy sie to jakim sie ejst czlowiekiem,charakter dobroc a nie orientacja sexualna,ktora powinna byc tylko i wylacznie sprawą jednostki..zarowno o hetero jak i homo:> a nie zeby sie kurwa obsciskiwac na lawkach amcac itd..i ruchac na publicznym widoku :O chodzi mi o 2 grupy(choc to jest rozpowszechnione raczej o hetero :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona do kwadratu
o czym wy kurwa pierdolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie geje i lesbijki to poprostu obrzydzenie. Nigdy ich nie zaakceptuje to jest poprostu chore zboczenie moda ludziom sie poprzewracalo w glowach co bedzie dalej seks z rodzina? to zreszta tez juz jest ale narazie ostro krystykowane kto wie co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naakrętka
ostatni na wyprzedaży w Lidlu sprzedawali modne homoseksualizmy w promocji "3 za cenę dwóch". i dodawali jeszcze długopis żelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homoseksualistów jeszcze mogę zrozumieć, ale biseksualistów, to już nie. O żesz kruca, urozmaicenia potrzebują? We łbach im się poprzewracało. Naczytają się głupot i szukają nowych doznań i wrażeń. Przepraszam, poniosło mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko ludzie troche wiecej tolerancji, homosexualizm istnieje od wieków, jak się nie obnoszą ani nie adoptują dzieci to raczej nikogo nie rażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naakrętka
głupota to twierdzenia i zaburzeniach psychicznych wypisywane przez laików. psychologia pop z seriali TV. spadaj idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdoosia---> nie dla wszystkich isitnieje Bóg, nie jest to wiec argument dla ogólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda>? homoseksualisci sa pewnie rowni wiekiem heteroseksualistom. Wystarczy zajrzec do historii starzoytnej i pierwszych wzmianek o milosci pomiedzy osobami tej samej plci. Wyobrazcie sobie ze im taz sie chce rzygac (gejom na Wasze cipki i cycki i na sama mysl ze mieli by Was dotykac), a lesbijkom na Wasze fallusy Panowie.To dziala w 2 strony. Tepic nalezy przestepstwa, zło, biede i głód na swiecie, a nie innosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego pomieszał języki? Bo zachciało im się wieżę do nieba budować, a potop żeby zgładzić grzeszników :P Zaakrętka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja pozdro 600 :) mnie abrdziej brzydzą heterosexualni zboczency...mordercy,psychole,zlodzieje i 16letnie panienki puszczajace sie i potem lazace z bruzchami...choc juz mlodsze zaczynają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Samo Zło
Moda ? Powiedz to zwierzątkom wśród których zachowania homo i bi są na porządku dziennym. a my niestety jesteśmy zwierzątkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naakrętka
pozdro 🌻 nigdy już nie napiszę o serku feta PS. nie jestem tanią lesbą, tylko cholernie drogim zawodowcem od zaburzeń psychicznych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym nie jestem ani bi ani homo ani kurwa mac hetero..jestem asexualna... po co ja to anpisalam zaraz beda na mnie najezdzac,bo jestem nieprzydatna do spelniania jakiejs tam woli :O:O:O a zresztą ppierdole to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropos wzmianek o Bogu--> kiedys tepil grzesznikow, mieszal im jezyki, sprowadzal potopy itd. Teraz tego nie robi....Czyzby byl zadowolony z ludzi? A moze to po prostu historie wyssane z palca, zby mieszac ludziom w glowach i sprowadzac bojazn na grzesznikow???Dywagacje z mieszaniem Boga do tego topiku, zwlaszcza podpierajac sie Starym Testamentem, ktory jest jedna wielka metafora nie trzymajaca sie kupy w doslownym rozumowaniu nie ma sensu:oAlez ja nakretko uwielbiam teksty o serku feta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu..zboczenie to jest ajk sie robi tym sexem krzywde drugiemu czlowiekowi..jak oni nikomu nie robią(chyba ze są pedofilami) to nie ejst to zboczenie....:P a co ja bede dyskutowac...mam inne zdanie i tyle...ty amsz inne i trza to uszanowac...tylko troche tolerancji i szacunku dla odmiennosci...sex i orientacja nie są najwazniejsze w zyciu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×