Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanko

PREZENT NA KOMUNIĘ

Polecane posty

Gość bandaoioo
ale szal przez ten media expert. sam sie zastanawiam czy swojej konsolki nie podmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, ja juz podmienilam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy1
mi się podobają zegarki Miugo, a teraz są w fajnym zestawie city jungle z lawendą, herbatą i ciasteczkiem i można dostać rabat - 50 zł, moim zdaniem to świetny prezent na komunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tablet lub konsole lub iphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam nad rożnymi prezentami... Gdybym kupiła tablet czy smartfon to siostra by mnie chyba zjadła ze młody ciągle siedzi przed ekranem... W końcu wyszło że wykupiłam obóz z kochamwakacje.pl i pojedzie w lipcu nad morze. aktywnie spędzi czas, zintegruje się z rówieśnikami a nie w domu tylko będzie siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama szukałam prezentu na komunię dla mojej córki. Myślę, że złoty łańcuszek jest świetny prezentem oraz pamiątką :) zawsze można dołączyć jakiś gadżet np. balonik z helem: https://nakazdaokazje.com/balon-rozowy-pierwsza-komunia-27-cm-1-szt-p-6844.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Martyna łańcuszek to bardzo fajny pomysł, szczególnie z matką boską. Możesz do tego dokupić np. Pismo Święte, które również jest doskonałą pamiątką. Tutaj możesz znaleźć tanie pisma święte wydawnictwodr.pl, przyznaję, że sama myślałam, że to droższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zapytałam rodziców co mogę kupić i powiedzieli mi , że chcą posłać młodą na lekcje gry na gitarze i mogę jej gitarę kupić. i tak też zrobiłam, w następnym tygodni ma mi przyjść przesyłka z megasceny. Oglądałam też gitary w stacjonarnych sklepach tylko ich ceny były wyższe niż przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja swojemu chrześniakowi sprawiłem konsolę i Pismo Święte z księgarni Dobre Słowo https://dobreslowo.pl . Szukałem tego typu księgarni internetowej z dużym wyborem i udało się. Wysyłka poszła bardzo sprawnie za co duży plus. Nie musiałem się stresować, że dojdzie po czasie. Ogromny wybór zarówno książek jak i muzyki o tematyce religijnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Kupiłam synowi na komunie zegarek Casio w sklepie Time Trend. Ma już go rok, a nadal wygląda jak nowy. W porównaniu do konkurencji jest naprawdę bardzo dobry.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hulajnoga elektryczna jest właściwym prezentem na pierwszą komunię? Jeżeli tak, to jak wybrać taką hulajnogę, aby była bardzo dobra? Proszę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravenn
Dnia 20.07.2019 o 00:58, pioko49 napisał:

Hulajnoga elektryczna jest właściwym prezentem na pierwszą komunię? Jeżeli tak, to jak wybrać taką hulajnogę, aby była bardzo dobra? Proszę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami.

Na YT masz sporo recencji i właśnie dzięki nim zdecydowałem się na wzięcie w umowie w salonie Play hulajnogi elektrycznych Motus Scooty. Jest świetna, praktyczna, ma dobre opony i mechanizm składania. A cenowo proszę, telefony więcej kosztują ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meow

Kup zegarek. Dzieciaki teraz zwracają uwagę na takie rzeczy. W Time Trend masz duży wybór, więc pewnie coś dobierzesz, a jeśli połączysz prezent z dziadkami to możecie kupić mu coś naprawę konkretnego. Widziałam tam dużo świetnych zegarków ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku mam tą przyjemność, że mój chrześniak ma komunię... Zdecydowałam się na 300 złotych do koperty (zamiast kupić coś nieprzydatnego, wolę żeby sam podjął decyzję). Dodatkowo kupiłam ładną kartkę i napisałam własną dedykację (https://kartkaurodzinowa.pl/i-komunia-swieta,c129.html tu duża oferta, warto zobaczyć :D). Jeżeli ktoś jest pewien, że dziecko chce np. jakiś konkretny zestaw lego, to bym się może zdecydowała, ale mój chrześniak często zmienia zdanie i trudno przewidzieć co będzie mu potrzebne, tym bardziej teraz, gdy komunie są przekładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku mam tą przyjemność, że mój chrześniak ma komunię... Zdecydowałam się na 300 złotych do koperty (zamiast kupić coś nieprzydatnego, wolę żeby sam podjął decyzję). Dodatkowo kupiłam ładną kartkę i napisałam własną dedykację (https://kartkaurodzinowa.pl/i-komunia-swieta,c129.html tu duża oferta, warto zobaczyć :D). Jeżeli ktoś jest pewien, że dziecko chce np. jakiś konkretny zestaw lego, to bym się może zdecydowała, ale mój chrześniak często zmienia zdanie i trudno przewidzieć co będzie mu potrzebne, tym bardziej teraz, gdy komunie są przekładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku kupiłam na prezent komunijny smartwatcha Grett Kids XD i w tym roku zrobię tak samo. Prezent się sprawdził, dziecko ma cały czas i chętnie nosi, nic się nie zepsuło. Poza tym kupuję jeszcze jakąś pamiątkę typowo komunijną. W tamtym roku kupiłam srebrny obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×