Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

0,0 ochoty na sex!!przez tabletki?????

Polecane posty

ostatnio mam problemy,kocham strasznie swojego chlopaka ale nie moge patrzec jak on sie meczy ze mna..ja osttanio w ogole nie mam ochoty nawet na najmniejsze pieszczoty...biore yasmin pol roku ostatnio dziwnie sie po nim zachowuje,myslicie ze to przejdzie???prosze o powazne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę przejść sie do lekarza i powiedziec o swoich problemach :( może nieprawidłowo dobrał Ci tabletki , spadek libido :/ tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi!! nie mam ochoty nawet na lizanie szyjki,a tak bardzo to kochalam..co sie ze mna dzieje??? ;///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diltheyy
nie bierz tego ja kończe drugie opakowanie i myślę że ostatnie bo mam tak samo jak ty zero ochoty na nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooonnniiiaaa
ja wlasnie rzycam Yasmin...juz nie moge sie doczekac az mi sie skonczy opakowanie...mam to samo,zero ochoty na sex...,hustawki nastrojow i opychanie sie po nocach-dziwie sie,ze moj chlopak jest jeszcze ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to całkiem normalne
to właśnie tabletki niszczą apetyt, sama przez to przechodziłam, nie biore już tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialłam tak samo po tabletach... katastrofa zero jakiegokolwiek zainteresowania... rzuciłam tym i teraz jest cudownie.. jakoś mnie tablety nie cieszyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×