Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłosc a wzrost

miłość a wzrost

Polecane posty

Gość miłosc a wzrost

jestem w zwiazku z chlopakiem ktory jest troszeczke nizszy odemnie mi to zupelnie nie przeszkadza i kocham Go takim jaki jest.ale istnieje taki stereotyp ze to facet powinien byc wyzszy od kobiety.chcialbym znac wasze zdanie co Wy o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic
ja też jestem wyższa od swojeo chłopaka i też mnie to nie przeszkadza, więc sie nie przejmuj innymi, jak im się nie podoba to niech nie patrzą, jak ty sie dobrze z tym czujesz to nie powinno to stanowic dla ciebie problem. Głowa do góry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazybaby
ja mialam kiedys faceta ktory byl mniej wiecej tego samego wzrostu co ja...a teraz mam faceta ktory ma prawie 2 m. dodam ze ja mam 160.moze i wygladamy smiesznie ale ja przy takim czuje sie kobieco i bezpiecznie:) ale w milosci to nie odgrywa roli-przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski facet jest ochydny
Robi ochydne dzieci szybko tyje i jest leniwy . Poszukaj sobie kogos wyzszego a kurduple nie sie utopia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście , że moj mężczyzna jest 15 cm ode mnie wyższy :) To bardzo przyjemna różnica. Niby to sprawa mało istotna, ale poprzednio byłam z chłopakiem, ktory był mojego wzrostu, i teraz przyznaję że bardzo fajnie jest podnosić wzrok żeby spojrzeć w oczy, ucałować, czasem się schronić za jego pleckami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebezpieczeństwo polega na tym,że niski facet najczęściej ma kompleksy z powodu swojego wzrostu,choć oczywiście,nie przyzna się do tego,a to odbija się na jego podejściu do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Jakie znaczenie ma wzrost w byciu z kims? Chyba nie jestescie para dla zaspokajania wizualnych standardow tylko dla bycia szczesliwymi ze soba? Tylko dla tych, ktorzy nie wiedza czym powinna byc milosc, takie duperele maja znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
tak czytajac temat stwierdzam ,ze jest prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
ciekawe gdzie sie podział snickers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały chłopak
"Niebezpieczeństwo polega na tym,że niski facet najczęściej ma kompleksy z powodu swojego wzrostu" nie z powodu swojego wzrostu tylko z powodu kobiet, które wymagają żeby ich facet był wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wzrost nie ma znaczenia, liczy sie power of love ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"małego chłopaka\"- ja mam niezbyt wysokiego męża i nie wymagam,żeby nagle \"urósł\" ,ale na pewno oczekuję,żeby zawsze był dla mnie miły i nie warczał bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z factem który jest niewiele wyzszy ode mnie(ja mam 165cm on ok 172) i kompletnie mi to nie przeszkadza, jesli 2 osoby sie kochaja to chocby mezczyzna byl krasnoludkiem ;) nie powinno to stanowic problemu. no i jeszce jedno: nie musze sie wspinac na paluszki zeb dac buziaka mojemu mezczyznie ;))) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdupel zawsze zostanie kurdu
kurduplem i to kurdupienstwo z niego wyjdzie czy predzej czy pozniej . Oni maja kompleksy nie twierdze ,że wysocy ich nie maja . Ochydnie wygladaja w lozku krótkie raczki krótkie nózki :(bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×