Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KerLLy

Popuściłem w dziewczynie i okłamałem żeby nie popadła w panike

Polecane posty

Gość rafco
ona chce zlapac Cie na dziecko, jest stara -27 lat to najwyzsza pora , chce juz wyjsc za mąż. Wybor nalezy do ciebie albo gunmki albo przysiega malzenska, chyba ze juz sie jej udalo i za 9 miesiecy bedziecie mileli malego krzykacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..onaaa
w obronie Panów---> mój mnei zadziwia ale doskonale wie który mam dzień cyklu, jednak my nie stosujemy takiej antykoncepcji jak stosunek przerywany bo... to żadna antykoncepcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebisty jestes.. ona wybrala bez gumek.. ale Ty przeciez w tym nie uczestniczyles, prawda? zawsze mi się wydawalo ze antykoncepcja to wybor dwoch osob, ze sex to wybor dwoch osob, i odpowiedzialnosc tez ponosza obie osoby... ale widać niektórzy jeszcze nie dorośli.. i w ogole co to za zwyczaj?? nie mowic, zeby po lekarzach nie latała?? nie wiedziec W TYM KURDE WIEKU ze istnieje POSTINOR?? zr to sa dni plodne.. bozesz.. ludzie skad wy sie urwaliscie?? slow mi zabraklo.. no comment.. zycze jej zeby dostala okres na czas i bylo wszystko ok, bo miec dziecko z kims takim jak Ty.. tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOON
no no comment... Aż mi się czytać nie chce... Chyba powinni wprowadzić już w przedszkolu wychowanie seksualne i biologię bo niektórzy powoli się uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na fajke
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiony
czym się przejmujesz, jak coś to zwalisz wszystko na nią, a do tego czasu baw się ile wlezie i na dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ten sam problem
pare dni temu kochalem sie ze swoja dziewczyna.Po stosunku jak ja dotknalem to byla taka klejaca, i chyba troszke sie w niej spuscilem i mam teraz pewne obawy :( Moja kobieta za jakies 5-6 dni powinna dostac okres.Martwie sie teraz,prosze odpowiedzcie mi czy jest jakies prawdopodobienstwo ze moja kobieta zaszla w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten sam problem
pare dni temu kochalem sie ze swoja dziewczyna.Po stosunku jak ja dotknalem to byla taka klejaca, i chyba troszke sie w niej spuscilem i mam teraz pewne obawy Moja kobieta za jakies 5-6 dni powinna dostac okres.Martwie sie teraz,prosze odpowiedzcie mi czy jest jakies prawdopodobienstwo ze moja kobieta zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja mam ten sam problem
Spoko jeżeli jest 5 lub 6 dni przed okresem to nie zaszła w ciąże, także nie martw sie chłopcze i zacznij sie ZABEZPIECZAĆ!!!! PS Okres płodny liczy sie tak: każda kobieta ma ok.28 dniowy cykl (niektóre mają np.30 dniowy, niektóre 25-dniowy, to zależy od organizmu, diety, klimatu itd) Dni płodne występują w samym środku cyklu +/- dwa, trzy dni czyli np.: kobieta dostaje okres dnia 1 maja 2006r okres trwa 3 do 5 dni czyli od 1 maja do 5maja 2006 dzień płodny wypadają jej 14 maja, ale dla bezpieczeństwa przyjmuje sie że może on wypaść między trzy dni plus/minus czyli okres płodny NIEBEZPIECZNY wypada u niej od 11 do 17 maja 2006 i w tych dniach trzeba bardzo uważać czyli LEPIEJ SIE ZABEZPIECZAC cykl kończy sie 28 maja 29 maja pojawia sie kolejny okres i tak to sie toczy..... mam nadzieje że w miare obrazowo to wyjaśniłam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co tutaj wyjasnilas, to metoda kalendarzykowa, ktora zaklada, ze owolucja jest dokladnie w srodku cyklu. NIe powinienes raczej utwierdzac nikogo w przekonaniu, ze cykle sa takie ksiazkowe. Ja np. tez mam cykle 28dniowe, a owolucje, to raz mam w 10dc, a raz w 15dc! Tak wiec u mnie np. by bylo potencjalnych 12 dni plodnych. A jesli doliczymy do tego max. zywotnosc plemnikow 7 dni (w odpowiednich warunkach + dobra jakosc), to wychodzi na moim przykladzie 16 dni plodnych, czyli wiecej nic polowa cyklu! To po prostu oznacza, ze ZAWSZE istnieje ryzyko zajscia w ciaze, bo cykl nieoczekiwanie moze sie skrocic lub wydluzyc! Dlatego zabiezpieczajcie sie zawsze, a nie wyliczajcie po fakcie, czy to byly dni plodne czy nie! Wtedy to juz nic wam to nie da. Wiem, ze mialas dobre checi z tymi wyjasnieniami. Ale takie ksiazkowe infomacje tak naprawde nic nie wyjasniaja, bo cykl kazdej kobiety jest indywidualny. Juz nie wspominajac o zakloceniach cyklu.... Tak wiec nie wiadomo do konca, dla ktorej dziewczyny taki schemat ma wlasciwie zastosowanie... Do tego zmartwionego kolegi: Jesli cykl twojej dziewczyny byl regularny, z owolucja w 14 dniu, bez zadnych przesuniec, to nie masz sie co martwic. Ale czytalam juz tutaj na forum rozne historie- jakas dziewczyna pisala, ze powinna dostac okres, bo miala juz bole w podbrzuszu i w tym czasie wspolzyla ze swoim chlopakiem. Po czasie okazalo sie, ze to byly bole owolucyjne, bo tak jej sie cykl wydluzyl. Efekt byl taki, ze urodzila dziecko. Na drugi raz pomysl o zabezpieczeniu, jesli nie chcesz, zeby ciebie taki los spotkal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiii....
no i jak tam sprawa sie zakonczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnazuzinka
Marna prowokoacja a kupa ludzi sie na to wziela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuukhrainiec
Heno ! jam jest z Ukraina, ja niewiemd jak siem piszem, wteumaczyć może ktosi ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chłopczyku nie wiesz ale to że nie spuszczasz się w niej to nic, pamiętaj że w trakcie stosunku z penisa wypływa tez inna, przezroczysta ciecz, która równiez ma plemniki a nie jest spermą. Poza tym co z Ciebie za facet skoro takie coś przed nią zataiłeś bo co... nie chciało Ci sie z nia iść do lekarza? to jest żałosne. Patrze na date Twojego postu i sie zastanawiam czy już nie jesteś tatusiem w tym momencie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Hehe... po takim czasie jeszcze mój wątek się przewija... Powiem Wam, że tak wpadniecie - nie panikujcie. Początkowo panikowaliśmy, teraz się cieszymy z małej... W tym roku poszła do przedszkola. Ile pociechy z niej, to wiele by gadać. I pomyśleć, że moglibyśmy Jej nie mieć..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
a tak do poprzedników, którzy sądzą, że to małe prawdopodobieństwo - kto zainteresowany niech sobie prześledzi cały ten mój wątek - stosunek przerywany, to najszybszy sposób na pociechę :) Dwa lata temu urodził nam się drugi bobasek - chłopczyk, tylko tym razem w pełni zaplanowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to macie szczęście
niektórzy używają gumek,piguł a i tak zachodzą:(A inni nie stosują NIC i zero dzieci albo tyle ile chcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to macie szczęście
KerLLy---->serio Ty to TY czyli autor tego topiku????????????????Naparwdę macie dziecko z tej wpadki????????????????????????????????????????Jak to to super:)Jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganjabus
Dobrze powiedziane, przerywany to zdecydowanie najszybsza metoda "antykoncepcji" żeby zaciążyć :) Jeśli ktoś tak bardzo upiera się przy niej to radzę mieć w pogotowiu wykupioną pigułkę awaryjną - Escapelle, bo prędzej cyz później przyda się na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Dziewczynke nazwalismy Kunegunda po mojej tesciowej, a chlopczyk nazywa sie Pszemek. Dwa miesiace temu oddalismy swoje dzieci do adopcji w cholere, bo nasz wkurzaly i szkoda nam bylo na nich kasy i teraz jestesmy szczesliwsi niz kiedykolwiek indziej :) mozemy uprawiac seksy bez gumy tak jak za starych mlodzienczych lat, zonka uwielbia figle i fetysze, jest fantastycznie! Najbardziej lubi jak lize jej stopy i dupke, pozdrawiam moi mili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za porażka.. serio szkoda ci na prezerwatywy albo tabletki microgynon za 8zł na 3msc? Ile macie lat, że myślicie że do zapłodnienia dojdzie tylko jak Ty dojdziesz? Moje jednorazowe niezabezpieczenie się ma właśnie 4,5 msc****ije mleko na dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×