Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka_87

Kto mi wyjasni, dlaczego mój chłopak ...

Polecane posty

Gość anulka_87
no i kurde wszyscy musza kończyć studia ? ja już skończyłam edukacje, może nie jestem ainsztajnem ale chyba nie wszyscy muszą być, mam pracę i to najwazniejsze - czy sex uprawiac moigom tylko ci po studiach i z maturom ? kretyn :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
ale bardzo śmieszne :-0 mam 19 lat to chyba wystarczająco na inetersowanie się sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
o w morde znowu 8 godzin na rybnym w Lidlu jak ja nie nawidze tej pracy dobże rze hoc pryżnic majom w wucecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
nie pracuje na rybnym w lidlu tylko pracuje w Biedronce na kasie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 19 lat to wystarczający wiek:D ale tak szczerze to Twoje pytania się na poziomie inteligencji 15 latki....stad się wzięla taka nagonka na Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
nieprawda, nie pracuje w sklepie kiciuss ale jak to odpłynie ? wiem jak się zabespieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
klamie jak najenta pracujem w ZOO myje samcom kozic odbyty a one mnie puxniej kiło szturhaja ozorami po pipusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
znaczy sie co, jakbym maiła 15 lat i chciała zacząć życie sexualne to by było dobrze ? To jest mój pierwszy chłopak, szanuję sie może nie wierrzycie, bo widze ze mnie z błotem mieszacie ale jestem dziewicom i boje sie po prostu, nie wiem nic o tym co mam zrobic żeby facetowi było dobrze, nie moge porozmnawoac o tym z mamom bo ona jest bardzo wierząca i nie ma mowy wogule przed slubem o czyms takim a z kolezankami tez nie bardzo, bo mnie wyśmiejom że jeszcze jestem dziewicom a ja sie po prostu BOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
no teraz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz pojęcia.Ja tam wcale nie napisalam że jakbys była 15 latka to by było dobrze. To ne jest dziwine ze jestes dziewicą.....dziewica w wieku 19 lat...tylko się z tego cieszyc:) Najwazniejsze to jest to czy Ty tego chcesz czy nie.......Chcesz robisz...(bo jak naprawde bedziesz chciala to \"samo\" pojdzie z górki) Nie chcesz....nie robisz....NIC NA SIŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
"dziewicom, mamom,.." co to w ogóle jest? Nie wstyd Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Ty nie masz ani 15 ani 19 lat. Zakrawasz na lysego starego skurwiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
anulka_87 - ja na Twoim miejscu obawialabym sie sprawdzianu z ortografii , nie seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
wtrakcie zawsze jest mi tak dobrze i czuje takie mrowienie ze mysle tylko o tym żeby mi wsadził ale on mnie kocha, wkurza się ale nie robi nic na co nie pozwalam tylko ze mówi że już nie wytrzyma tak dłużej, ja w sumie to mysle że po prostu sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Cie nie mieszamy z błotem
Anulko tylko sie szczerze smiejemy i dobrze bawimy,bo oto tu chodzi Praca w Biedronce to nie ujma na honorze.Ale tam szybciej bys poznała seks partnera :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
ja sie już nie musze bać zadnych sprawdzanów :-P pisze szybko i sie nie zastaniawiam nad ortografią wtedy zresztom to nie jest temat główny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Jestem "M":-) Ok, anulka...seks nie polega tylko na wkładaniu, jak to zrozumiesz to nie będziesz miała takich wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwy
Nie rób nic na siłę. Widocznie nie jesteś jeszcze na to gotowa. A Twój chłopak to chyba Ciebie nie kocha bo gdyby kochał to by poczekał. Chodzi mu tylko o zaspokojenie swoich żądzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Anulka ma na 100% kutasa. Erotoman i koniec... 19-stka nie rozwijala by tak tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Życzliwy....z tego co widzę jemu nawet nie zależy na samym wkładaniu....chciałby pewnie cokolwiek...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
jakby mnie nie kochał to by wykorzystał te sytuacje kiedy jusz prawie prawie ale ja zawsze sie \wtedy odsuwam i mówię zeby jeszcze nie tym razem i on to szanuje ale potem mi wypomina że on się męczy przezemnie i konia walić musi nie rozumiesz mnie dziewczynko - on nie robi nic na co nie wyraze zgody ale wtedy kiedy sie piescimy i ma palce w środku to chce wiecej to takie dziwne uczucie, nie umie tego wytłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×