Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirekkk

Levis 501 - klasyka ???

Polecane posty

po linku daje sie enter:o a spodnie,jak spodnie... przynajmniej tak mi sie wydaje... ja tego modelu nie znam;) ale z tego co widze, sa normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekkk
nom wlasnie sa normlane bo to pierwszy model jeansow na swiecie ma ponad 120 lat - i dlatego pytam czy kobiety doceniaja klasyke czy tylko patrza na bajerki nowosci itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriazmc
Co za pytanie :)) Oczywiscie. że kobiety doceniają klasykę . tylko musisz trafić na kobiety z klasą, a nie jakieś pierwsze lepsze, które o modzie nie mają pojęcia i kierują sie tylko znanymi markami itd. Wiadomo ze ten model levis'a jest lepszy niz chocby jeansy armaniego z prostego powodu - model 501 ma swoją historię - jest pierwszym modelem jeansów na świecie i po lekkich retuszach dalej pozostaje jednym z najbardziej popularnych fasonów. a nie mówiac juz o tym jak świetnie leżą na niektórych facetach :) ach te pupcie :)) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusia..
wolę model 505 w Polsce mało dostępny albo wcale, na facecie lepiej leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
501 jest super :) zawsze mi sie podobała i pewnie bedzie podobać :) mój drogi takie nosi i ma najapetycznejszą pupkę na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekówna
Mi osobiście bardzo sie podoba ten model spodni, myślę że większość kobiet woli takie klasyczne krojone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitemark
A mi sie nie podobaja. Jak facet jest przy kosci, to jeszcze ujdzie.Ale jesli jest szczuply, to za bardzo ma te spodnie obszerne w udach - i to za fajnie nie wyglada.Wole facetow w dzinsach albo szerokich na calej dlugosci, takich luzniejszych, albo w leciutko rozszerzonych (bron Boze dzwonach!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdHalski
Tutaj można znaleźć wszystkie modele Levi's http://www.jeansdom.pl/pl/ . 501,505,751. Są modele z węższym krojem np 511 czy 513. Sam mam Levi's 513 i 508. Kobiety zwracają na nie uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy levis y 501 różnią sie damskie od męskich czy to unisex? Zastanawiam sie czy da sie przerobić męskie spodnie na szorty dla kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×