Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieuswiadomiona

herbatki odchudzające???

Polecane posty

Gość mademadyka
Same w sobie herbatki cuda nie zdziałają, ale jako suplement czyli dodatek do diety u mnie się sprawdziły. Próbowałam różnych i chyba najlepsze efekty miałam pijąc big-active. Zazwyczaj zamiennie Slim Plus i Burn spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mademadyka, dziękuję za wzmiankę o Big-Active w tak pozytywnym kontekście. Ze swojej strony polecam herbatę 4xSuperSlim, przeznaczoną głównie dla osób, którym zależy na schudnięciu i oczyszczeniu organizmu. Dzięki zawartym w niej składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody i detox. Oczywiście, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty trzeba pamiętać o zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej. Zachęcam do wypróbowania, smak trawy cytrynowej i grejpfruta na pewno przypadnie Ci do gustu. W przypadku pytań bądź wątpliwości - zapraszam, służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMakarena
Ja stosuję Foreverslim i widzę pierwsze pozytywne efekty.Dla mnie najważniejsze jest to aby metoda była skuteczna.Myślę że te trzy miesiące to wystarczający czas aby pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy miesiące to wystarczający czas w jakim przy wszelkich systematycznych działaniach powinny być już widoczne efekty naszej pracy. Jeśli chodzi o herbatki Big-Active zaproponować mogę również herbatkę funkcyjną Slim Plus, która nazywana jest również AntiYoYo. Dzięki zawartym w niej składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej oraz ogranicza wchłanianie węglowodanów i redukcje apetyt. Wszystko to jest bardzo ważne zarówno podczas etapu intensywnej redukcji wagi, jak i po nim. Herbatka Slim Plus swójsmak zawdzięcza soczystemu owocowi grejfpruta. Zachęcam do zadawania pytań- z przyjemnością na nie odpowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarynia
Trzy miesiące z jednej strony długo, z kolejnej może zlecieć bardzo szybko, a my później będziemy cieszyć się figurą:) Ja też jestem wytrwała. I mam nadzieję zobaczyć pierwsze efekty już niedługo. Która z tych herbat funkcjonalnych będzie najlepsza na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście w hamowaniu głodu, jak i w odchudzaniu pomógł preparat Foreverslim, dzięki niemu nie podjadałam po godzinie 18, ogólnie zmniejszył mi się apetyt, biorąc go zmusiłam sie do jakiejś diety i dodałam trochę ruchu do swojego życia, a dzięki temu pozbyłam się po 3 miesięcznej kuracji 12 kilogramów wyszło na to że same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latks
a ja polecam zieloną kawę jako wspomagacz odchudzania. W ciągu miesiąca z kawą bez ćwiczeń poszło mi w dół 2kg. Kawę kupiłam na e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Dobry Dinozaur (2015) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gruba i leniwa ,schudłam dzięki diecie i wspomaganiu się tabletkami Foreverslim,nawet bardzo polubiłam te moje dietetyczne posiłki i sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarynia, Na początek, na ograniczenie apetytu polecam właśnie wspomnianą herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarynia
A czy te Big-active można kupić w marketach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarynio, herbaty funkcjonalne Big-Active bez problemu nabyć można w sklepach spożywczych oraz aptekach w całej Polsce. Dodatkowo, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu przez Sklep online na naszej stronie internetowej http://www.big-active.pl Zachęcam do zadawania pytań - służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Foreverslim u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taretka
Jakoś widzę, że dla większości to raczej te herbaty Herbapolu. W sumie im naturalniej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiriKiriKuKu
Bardzo lubię te herbaty z big active, na prawdę baaardzo mi smakują. Jestem na etapie odchudzania, ale mam takie pytanie, czy jak schudnę to mogę je nadal pić? czy trzeba je pic tylko wówczas gdy się odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszka89
Przyznam szczerze, że próbowałam pić zieloną kawę, no ale nie da się tego paskudztwa pić. Smakuje jak sianko zalane wodą, ohyda jakaś... Ale znalazłam dobrą alternatywę, kupiłam sobie suplement IQgreen i łykam raz dziennie zamiast tej kawki. Składniki i działania to samo, ale bez tego ohydnego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania887
Przyznam rację nie da się tego pić, po prostu sam zapach już odpycha... I mogę powiedzieć,że 2 tygodnie temu zaczęłam stosować African Mango http://szczupla-kobieta.pl ważę się co tydzień i już zgubiłam 4,5 kg a to dopiero początek mojej przygody;) jestem bardzo zadowolona nie myślałam,że przy regularnych posiłkach i suplemencie można tyle schudnąć bez większego wysiłku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po herbatkach się nie za dobrze czułam. Wolę zdecydowanie zdrową diete i cwiczenia a ze po urodzieniu dziecka ciezko mi z domu wyjść to kupiłam sobie stepper na electro.pl i tak śmigam sobie dla niej, plus Ewkę ćwiczę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to najlepszy suplement na jaki trafiłam.U mnie poradził sobie z trzynastoma kilogramami nadwagi i to w bardzo krótkim czasie wystarczyło mi niecałe trzy miesiące.Jakoś o efekcie jo-jo nie myślałam.Ważne że udało mi się schudnąc trwale teraz mija ponad rok od skończenia kuracji a waga się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka446
Ja po herbatkach jakoś nie za specjalnie się czułam ;/ byłam senna a i jeść strasznie mi się chciało,powiedziałam sobie Nie kończymy to nie będziemy marnować czasu i pieniędzy.... I tak zaczęłam szukać alternatywy i znalazłam African Mango w bardzo fajnej cenie za komplet http://szczupla-kobieta.pl zakupiłam i nie żałuję wydanych pieniędzy,bo warto naprawdę 2 miesiące kuracji 16kg mniej jeszcze 2 miesiące i będę miała swoją upragnioną wagę;) a wiecie jak przyjemnie jest patrzeć na siebie w lustro i widzisz całkiem inną osobę taką uśmiechniętą i szczuplejszą;)Już zaczynam podobać się sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Foreverslim, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez diety niskokalorycznej i produktu który przyspiesza materię będzie ciężko schudnąć dlatego ja popijam czerwoną herbatę i uważam na kalorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzyslawa678
Ja po wpisie koleżanek wyżej zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki mają Super Niskie Ceny! ale dzięki niemu co najważniejsze schudłam i teraz mogę ciszyć się swoim wyglądem na moim urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat z suplementów diet stosowałam Foreverslim.Z efektów jestem bardzo zadowolona tylko trzeba pamiętać że same tabletki to nie wszystko do tego dieta,aktywność fizyczna.W ciągu trzech miesięcy dzięki wspomaganiu tymi tabletkami udało mi się schudnąć 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nani293
Ostatnio przeglądałam wiele for na temat właśnie suplementacji i patrzę,że mój wybór był trafny ;) zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl przyjmuję go tydzień i już widzę ubytek na wadzę 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimari85
Zamiast herbatek odchudzających lepiej sięgnąć po jakąś fajną wodę ;). Dzięki temu znacznie bardziej nawodnicie swój organizm. I wiecie będzie to naturalny sposób. Sama przekonałam się do wody Veroni Hydration, która pomaga mi w wyrównaniu mojego pH po treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×