Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieuswiadomiona

herbatki odchudzające???

Polecane posty

Gość laaast
No własnie nie wiem co z tymi herbatkami, o co tu chodzi? Mają nawadniać? Przeczyszczać? To nie odchudzanie ;) Lepiej już naprawdę kupić dobrą wodę i pić regularnie. Ja ostatnio nawet z kawy i energetyków zrezygnowałam, bo mają dużo kalorii, a veroni energy z kofeiną tak samo pobudza, a nie ma w składzie ani grama cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to herbatki Big Activ są liderem na rynku herbat funkcjonalnych każdy znajdzie coś dla siebie mają duży wybór smaków jak i zastosowania ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamawiałaś te herbatki ze strony internetowej Big -Active ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, dokładamy wszelkich starań, by zadbać o wysoką dostępność Big-Active. Nasze herbaty funkcjonalne zakupisz w sklepach spożywczych, zielarskich oraz aptekach. Jeżeli interesuje Cię zakup online, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu w Sklepie online na naszej stronie internetowej. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaast, herbaty funkcjonalne Big-Active nie mają działania przeczyszczającego. W zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napisz z jakimi problemami się zmagasz, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Według mnie herbaty nie działają zbyt wiele.Mogą jedynie zahamować głód w jakimś stopniu ,ja zwykłą herbatę zastępuję zieloną i czerwoną .Stosuję tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam już 10 kg w ciągu 2 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprzeczam wszystkim mitom na temat herbat odchudzających. zaczełam pic teekanne slim fit i schudlam 2 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka polecała mi herbatki teekanne, podobno schudła z nimi już 2 kilo i pije je od jakiegoś czasu, również planuję je kupić, wiem na pewno, że owocowe mają pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona herbata z Teekanne i taka specjalna od nich na odchudzanie ! Świetne smakowo a metabolizm przyspieszony :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×