Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

Linea Corporis

Polecane posty

Gość gość
Jestem parę dni po korekcji ucha, bardzo polecam klinikę Linea Corporis! Operował mnie dr. Stańczyk , zabieg przeszedł bezproblemowo oraz w sympatycznej atmosferze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony w jakim stopniu udało się skorygować ucho :). Podczas operacji jak i po nie odczuwałem żadnego bólu. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i każdemu jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek po operacji w tej klinice dziewczyna ma okropne komplikacje. Oddała sprawę do sądu i przegrała. Klinka wynajeła komornika zeby odzyskać koszty sądowe. To pierwszy taki przypadek, żeby klinika nasłała komornika na niezadowolonego pacjenta. Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Linea Corporis w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makina
jestem 5 dzien po operacji powiekszenia piersi u dr Łonia, jestem bardzo zadowolona, chociaz nie odzyskalam jeszcze sprawnosci fizycznej, nie odczuwam ani nie odczuwalam bolu, pan dr bardzo mily, zagladal po operacji pytajac o samopoczucie, pani pielegniarka rowniez sympatyczna, pomocna. klinika super, polecam serdecznie!! nie mam zadnych siniakow. dr Łoń to profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem 2 dni po lipsukcji bioder, bylo to nastepstwem usuniecia nadmiaru skory z brzucha w maju. Klinika nie wyglada tak bogato jak pokazuja u Szczyta ale nie oto chodzi. Dwie operacje za mna, w tym jedna duza ( skora i liposkucja ) a ja moglam na drugi dzien normalnie chodzi, bez zadnego wiekszego bolu. Opiekna swietna, wszystko oco prosilam bylo zalatwiane w kazdej chwili nawet o 3 w nocy ! Przemile pielegniarki, konsultacja konkretna, i bez owijania w bawelne i obiecywania bog wie czego ! a zapewne Panie ktore nie pochlebnie sie wypowiadaja nie mialy nigdy stycznosci z tego typu zabiegami, naoogladaly sie TVN style, ogladaja gwiazdy po operacja i mysla ze beda jak one, dziwia mnie wpisy Pan ktore pisza cos zlego, na temat dr. Stanczyka, zapewne same nie wiedza czego szukaja, i pisza zbedne nie prawdziwe informacje. Goraca polecam kilinike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, podajcie prosze adres mailowy do dr Stańczyka. Na stronie kliniki pidany jest tylko mail ogólny lc@lineacorporis.pl / rejestracja@lineacorporis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makina
Hej, mysle ze jak zadzwonisz do kliniki na pewno panie z recepcji podadza Ci email do dr stanczyka ;) ja mam tylko do dr Łonia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie polecam i to mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makina
Co bylo powodem tego że implant się rozpadł? Uważam że doktor Łoń jest naprawde bardzo dobrym lekarzem, blizny które mam pod piersiami, wyglądają jak zadrapania, a jestem dopiero 7 tyg po operacji. jesli mozesz to powiedz jakie implanty miala Twoja zona, bo troche się przestraszyłam gdy to przeczytałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makina, proszę podaj adres mailowy do dr Łonia. Mieszkam daleko od Wwy i zanim wybiore się na konsultację chciałabym wysłac zdjęcia lekarzowi, bo u mnie to duża asymetria pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makina
Prosze, email do dr Łonia. : slon@lineacorporis.pl .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mialam trzy operacje w tej klinice(plastyka powiek,plastyka piersi,plastyka brzucha z szyciem miesni prostych,odsysaniem tluszczu i wycinaniem nadmiaru skory)i moge zapewnic wszystkich ze nie mozna sie do niczego przyczepic.Personel, opieka SUPER.Co najwazniejsze efekt po operacjach zachwycajacy,co prawda nie odrazu,ale trzeba sobie z tego zdawac sprawe.Wiel osob decyduje sie na operacje nie majac pojecia,ze pozniej zostaja male blizny,ze po samym zabiegu troszke boli,no niestety nie ma cudow.Ja jestem w stu procentach zadowolona.Bardzo polecam dr,Stanczyka,jest supe!Polecilam klinike wielu moim znajomym i tez sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie nad operacja piersi w tej klinice.Najgorsze jest to ze czasami ktos cos napisze o zle zrobionym zabiegu nie uzasadni a potem sie czlowiek boi.chodzi o pacjentke ,ktora cos robila w tej klinice miala problemy a sprawa trafila do sadu............Co do drugiego postu,ze implant piersiowy sie rozpadl to straszne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na forum beautywpolsce. tam jest cala masa ich pacjentek, ktore zamieszczaja zdjecia, opisuja przebieg rekonwalescencji, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam odsysanie tłuszczu z brzucha i podbródka u doktora Łonia. Nikt mnie zle nie potraktował, ale kobitki jeżeli robicie odsysanie tłuszczu z brzucha upewnijcie sie, ze doktor nie ominie wzgórka łonowego bo wyglada to pozniej okropnie! Zwłaszcza jak zakładacie obcisłe spodnie badz bikini. Nigdy nie słyszałam, ze odsysającej tłuszcz z brzucha nie odsysa sie wzgórka łonowego wiec byłam zszokowana po zabiegu... Muszę powtarzać. Poza tym mam zostawione za duzo tłuszczu na brzuchu i na podbródku czyli muszę powtarzać wszystko, ale do linea corporis napewno nie wroce wiec drogie kolezanki upewnijcie sie na co sie umawiacie z lekarzem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji powiększenia piersi juz prawie rok, piersi sa idealne, nie za duze, miekkie w dotyku, implant nie jest w ogole wyczuwalny ani tym bardziej nigdzie widoczny. dr Łoń naprawde w moim przypadku wykonal kawal dobrej roboty i gdybym miala cos poprawic to wielkosc;) moglam sie skusic na troszke wieksze implanty. ale trudno , gdybym miala komus polecic dr Łonia do powiekszenia piersi bez wahania bym to zrobiła. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDomi
Ja robiłam u Dr. Stańczyk super facet mnie od razu przekonał do swojej osoby poprostu zaufalam mu, a wcześniej byłam u 3 innych i nie położyła bym się pod ich skalpel. Jestem rok po zabiegu są super i tak jak mi do radził jest idealnie. Mnie nic nie bolało zrobiłam 15 grudnia i na sylwestra już wywijalam. Opiekę miałam w klinice super po i przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Stańczyk jest bardzo miły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym odpowiedzieć na ten post: "Zastanawiam sie nad operacja piersi w tej klinice.Najgorsze jest to ze czasami ktos cos napisze o zle zrobionym zabiegu nie uzasadni a potem sie czlowiek boi.chodzi o pacjentke ,ktora cos robila w tej klinice miala problemy a sprawa trafila do sadu............Co do drugiego postu,ze implant piersiowy sie rozpadl to straszne...... " Na tym forum nikt nie napisał o źle zrobionym zabiegu, mąż pacjentki napisał że zawinił producent implantów a nie doktor, druga operacja była wykonana - jak sam napisał - za darmo czyli doktor wziął odpowiedzialność. Drugi przypadek pacjentka miała problemy i sprawa trafiła do sądu - tak ale ona sama ją tam skierowała i sąd uznał że nie miała racji czyli rację miała klinika, nic więc dziwnego że klinika zgodnie z prawem może wystąpić o pomoc do komornika jeśli ktoś nie ma racji i naraża klinikę na koszty sądowe, nie chce ich potem płacić, jest to moim zdaniem logiczne i jasne jak słońce że każdy ma prawo odzyskać swoje pieniądze, również klinika. A jeśli pacjentka nigdzie nie pracuje i nie chce dobrowolnie zapłacić swoich długów względem kliniki to pozostaje tylko komornik który bierze 25% więcej niż wynosi sam dług, ale sama jest sobie winna. Mam operację u doktora Stańczyka za parę dni, odezwę się, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija25
Witam. Za pare dni mam operację powiększenia piersi u Pana dr.Łonia. Jedna moja znajoma powiększała sobie biust u niego rok temu i jest ogromnie zadowolona. Mówi ze piersi są w dotyku jak jej i wyglądają bardzo naturalnie dlatego tez zdecydowałam sie na operację w tej klinice. Konsultacje miałam we wrześniu 2015r. Pan dr.Łon to bardzo sympatyczny facet nie wiem skąd te obelgi na jego temat. Mam bardzo małe piersi (małe B)dlatego zdecydowałam sie na anatomiczne aby wyglądały naturalnie a nie jak wielkie buły wciśnięte pod skore (koszt prawie 15 tys zł). Doktor powiedział ze przy moim kształcie piersi i sprężystości nie sa konieczne anatomiczne implanty ponieważ moje naturalne sa jędrne i kształtne tylko ze po prostu sa małe. Doradził mi allergan okrągłe 310 albo 330 cc (uzgadniamy w dniu operacji które wybieramy)o średnim profilu. Implant pod mięśniem wyglada naturalnie i przybiera kształt jak anatomiczny, czyli u gory nie odznacza sie jak wielka stercząca buła a na dole jest pięknie zaokrąglony, no i nie dość ze jest tańszy o 4 tys zł to jest łatwiejszy to włożenia i bardziej bezpieczny(jest ryzyko ze po jakimś czasie implant może sie delikatnie przekręcić, anatomiczny implant jest bardziej podłużny i kiedy sie przekręci to jest ryzyko ze bedzie to widoczne, a okrągły implant jak sie nawet trochę obkreci to i tak nic nie bedzie widać ponieważ w każdym miejscu jest taki sam). Operacja z okrągłymi implantami jest zawsze tańsza ponieważ okragly implant jest łatwiejszy w produkcji (dlatego jest tańszy) No i jest łatwiejszy do włożenia, cena wcale nie oznacza ze jest gorszy. Pan doktor mógł by mi bez problemu wcisnąć droższa opcje bo na nia byłam zdecydowana, ale wybral mi te tańsze implanty. Nie moge sie doczekać operacji, zawsze o tym marzyłam, ponieważ zawsze mnie to krępowało ze z przodu praktycznie nic mi nie odstaje. Jak będę po to napiszę jak się czuję i jak wrażenia . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem drugi dzień po operacji powiększenia piersi w Linea Corporis. Operacje przeprowadzał dr Łoń. Mam włożone wkładki 250 okrągłe o niskim profilu. Jestem bardzo zadowolona z operacji, nic mnie nie boli i nie bolało w ogóle, trochę ciągnie i niewygodny jest pas który nosi sie nad piersiami ale nic po za tym. Wiec w100% polecam kolinike, cały personel i oczywiście dr Łonia który jest bardzo racjonalnym lekarzem, dobrze doradza i profesjonalnie wykonuje zabieg. Ja zostałam jedna noc klinice co bardzo wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija25
Witam. Jestem tydzien po operacji. Zdecydowałam Sie jednak na 310cc i to był strzał w 10 bo wyglądają super. Bylam tak podekscytowana ze w ogole sie nie stresowałam. Operacja trwała lekko ponad godzinę, tylko co sie obudziłam odrazu zaczelam je dotykać, ból był bardzo mały po prostu czułam taki jakby nacisk na klatkę piersiowa. Wyszłam tego samego dnia, czułam sie tak swietnie ze kiedy stałam w korku z moim facetem to zaproponowałam zeby isc do promenady(nie zgodził sie na to) :D Noc była gorsza ale do zniesienia co 3 h moj chłopak podnosil mi głowę dawał leki przeciwbólowe i podsadzal szklankę z woda. Najgorsze sa pierwsze dni kiedy kładzie sie i wstaje z łóżka wtedy najbardziej boli, niemozliwe jest wstawanie samemu, musi pomagać druga osoba. Po dwóch dniach przestałam brać leki przeciwbólowe. Ja czułam sie swietnie ogólnie bo mam bardzo wysoki próg bólu, koleżanka z sali która miała operacje godzinę przede mna jęczała strasznie z bólu a ja leżałam cała w skowronkach ze nawet nie spałam po operacji i o własnych silach nawet poszłam do toalety. Miałam lekki obrzęk obok piersi ale juz zniknął. Cycuszki mam piękne i wyglądają naturalnie, za jakies min pol roku bedą wyglądały całkowicie pięknie. Nadal sa jeszcze twarde ale staną sie bardziej miękkie za pare miesięcy. Z bardzo malego B małego zmienilam na pełne 75C (mierzyłam juz w sklepie) W piatek miałam zdjęcie szwów co tez poszło jak po maśle nic nie czułam, blizna wyglada jak zadrapanie i ma ok 4 cm.Cały personel kliniki był przemiły. Wiec moge polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziś miałem zabieg powiększenia piersi w linea corporis .Polecam wszystkim atmosfera super dr Łon świetny personel również .Na początku trochę bolało teraz działają tabletki przeciwbólowe ale w sumie nie jest tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.08.2018 o 00:40, Gość gość napisał:

nie polecam

Bezsensowny komentarz... 😑 nic nie można się z niego dowiedzieć. Jak się nie poleca to powinno się chociaż uzasadnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze nie polecam!

niby w dzisiejszych czasach zadna filozofia włożyć implanty, ale ja mam je włożone za wysoko. miały zejść, czekałam, zaufałam, nosiłam pas i nic. doktor odmawia poprawienia - wynika z tego, że lepiej nie umie. dla mnie - szkoda cierpienia i pieniędzy:( moze kiedys sobie poprawię gdzie indziej, o ile dożyję uzbierania znowu tyle kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia

Ktoś robił nos w tel klinice? Proszę o informację. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×