Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość turk
czlowiek ktory sam sobie zgotowal taki los,nikt mu przecierz do gardla nie wlewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż nie ma sie co rospisywać o turasach i ich niewolnicach już tyle na ten temat napisałem. Dla mnie miłość jest głównie siłą człowieka a nie tylko doznawaną przez niego przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmay
A właśnie Crusader , Odnośnie "a pijak to nie człowiek?" równie dobrze mogłabym zapytac "a turek to nie człowiek?". Zastanow sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje ze niektorzy
nie odrozniaja popedu seksualnego od milosci :P Owszem laczy mnie z moim turkiem cudowny sex, ale poza tym laczy nas wiele innych rzeczy. Dodam, ze kiedy bylam chora, to sie mna opiekowal, wozil do lekarza, wykupowal leki. Zawsze pilnuje, zebym nie wychodzila z domu z mokra glowa, nawet jesli jest cieplo, bo przeciez moze mnie przewiac, moglabym wymienic jeszcze wiele innych rzeczy, ale dla was nietolerancyjnych zasciankowych maluczkich to i tak bedzie pociag seksualny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAAHA jak czytm twoje posty to myślę że to jakies żarty są.. po co takie głupoty pisac na forum, co on ci robi, jaki on mądry jest, jki dobry...kogo to obchodzi?? to chyba twoje życie prywatne ...matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocher babka a po co pisac
ze sa brudasami itp? Ja tylko odpisalam na jeden z postow, wiec spierdzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmne86
czy w polsce czy gdziekolwiek indziej zawsze sa jakies mendy przez ktore zmienia sie zdanie o calym narodzie przez jednego czlowieka albo kilku ludzi ktorych tylko w rakiete i w kosmos....ja tez widzialam a nawet znam nie jednego turka ktory jest zwykla szmata ale sa tez tacy na ktorych nie moge zlego slowa powiedziec i w ogole jak mozna oceniac ludzi o ktorych nie ma sie zielonego pojecia? ciekawe czy ci wszyscy "anty caly naród turecki" chcieli by zeby ich ocenil jakis obcokrajowiec [nie koniecznie juz nawet turek] po tym jak wlasnie widzial zataczajacego sie w sztok pijanego polaka [jakich widokow z pewnoscia nie malo w naszym pozadnym kraju bo tu jest polska i tu sie pije nie?!] ktory pozniej gdzies lezy we wlasnych wymiocinach?hmmmm....czasami trzeba sie puknac w glowe i nie pieprzyc co slina na jezyk przyniesie bo nie tedy droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irish polka
A ja wyszłam za Irlandczyka i mamy dwuletnią córeczkę. Niczego nie żałuję. Na początku nasze rodziny się nie tolerowały bo nie potrafili się z sobą dogadać itd. Babcia powiedziała że nie chce go znać bo jest nie wierzący. A teraz???? Uwielbiają Jasona i chcą żebym jak najczęściej z nim przyjeżdżała do Polski. Więc ja sądzę że to nie narodowość świadczy o miłości a uczucia między dwojgiem ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
jasmne jesteś gupia ,gupia ha ha ha obciągasz turasowi ,obciagasz turasowi ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncini
A ty myslisz,ze jak turasy postrzegaja Polakow? Mieszkam w DE i tutaj teksty do Polakow(facetow) sa takie:Polska kurwa,jak tylko uslysza polski jezyk. No ale oczywiscie o polskie dziewuchy dbaja i "wykupuja im leki"jak sa chore-bo maja z tego zyski,nie rozumiesz? Wiec nie mow mi nic o tym czy my mamy prawo wrzucac ich do jednego worka,tylko otworz oczy. Turasy bardzo dobrze znaja nasz narod,dzieki takim dziewczynom jak ty-i zdanie swoje juz na nasz temat maja.Tak jak my na ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
jasmne jesteś pojebana pojebana ha ha ha bierzesz do mordki całego całego ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
jasmne już wyobrażam sobie jak bierzesz do ust 4 tureckie pały 4 tureckie pały hahahahahahahaha na raz hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harry poryp lepiej 4
tureckie niz chocby cm twojej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do harry poryp wiesz co takich jak ty ze zrytym lbem sa 100000000000000000000 i jeszcze wiecej ktorzy mysla ze jak polka jest z turkiem to mu tylko obciaga i nic innego nie robia jak sie widza tylko bzykaja i tak bez konca a wez ty sie facet odwal bo gowno wiesz na ten temat i chyba masz spore kompleksy chlopcze wiec moze wizyta u odpowiedniego pana lub pani by se przydala co pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
wchodzac na to forum najbardziej obawialam sie tego ,ze wszystko co jest w tym temacie sprowadzimy ostatecznie do korestwa (opluwajac te wszystkie dziewczyny)i do chamstwa, ktore wylazi z niektorych yzytkownikow.I co jeszcze moge dodac sa to nasze cechy narodowe.mimo wszystko dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
o jest nas aż trylion? Jasmine ale jesteś "fajna" - tureckie penisy rzadzą na kafe rządzą rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
nie jestem patriotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
kurcze fajne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
to idź do swojego tutasa i targaj mu jego brudnego qutasa!!! fajnie mi sie zrymowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
nie jesteś patriątką ,a to czemu miła dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
dziadzia ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do hary poryp: tysiąc piencet sto dziewiencet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
dziadzia co wstydzisz sie swojego wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
to znaczy byłam patrijotką ale jak mi turas zasadził pałe to mi to przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
o nie spodziewałem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
one im płacą aby oni tylko je wzieli do turklandu a pózniej to 4xturecka pała w gębie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do galatasaray: co ty pierdolisz??? napierdalałem w Iraku muslimów takich samych jak te z Turcji, dokładnie takich samych jacy dobierali się do Europy od setek lat... i niestety im sie udało bo takie jak ty wypinają im dupy do jebania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
oj temat rośnie rośnie jak turecka pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
to ty widocznie juz Turecka pale mialas miedzy nogami skoro tak dokladnie wiesz czy jest brudna czy nie. Ja jestem od 12 lat z Kurdem,jestesmy sporo lat po slubie i lepszego meza nie mogla sobie wybrac. Jezeli chodzi o higiene osobisto ,to niejeden Polak moglby sie duzo do niego nauczyc. Nie rozumiem dlaczego nasz narod jest tak pusty i nietolerancyjny. Teraz zaoszczedzcie sobie wszelkie komentarze,bo na wasz poziom sie nie znize.Zal mi jest was,bo intelektualnie nie grzeszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×