Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość jasmine 86
wielka turecka pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine 86
to niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym temacie widac
polska ciemnote, polska "tolerancje" i polska kulture, a nie wspomne juz o zakompleksionych facetach. Wiekszosc turkow uwaza, ze polscy faceci nie sa atrakcyjni a do tego maja wlosy lonowe dluzsze, niz to co im zwisa miedzy nogami i chyba cos w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co za glupia cipa poszywa sie pod moj nick ale wypierdalaj nie zycze sobie tkich tekstow ze niby ja napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
Przeczytalam wyrazenie "ciągnie pale" conajmniej 25 razy. Skoro ten ktos tyle o tym pisze moze jakas zazdrość łapie? "Jeden zbiera znaczki , drugi lubi jak mu but smierdzą" Nawet jakby miał brudnego.... to skoro ktoś to lubi to neich to robi. Ch*j Ci tdo tego ;/ I co wy sie tak do tych stereotypów odnosicie caly czas? Owszem, w Turcji kobieta jest mniej wazna niz np. przyjaciele, ale bądzcie z rozumem i nie wyklinajcie tak na nich bo to swiadczy tylko o Was a nie o nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
kulwa kto tu turkow wyzywa? Jak cie dopadne to ci wielbładem rozjade polski hamie bez szkoły. Ja i moja polska kobitka sramy na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
Do Mustaffa: A "brudas" to nie wyzwisko? Bo w pewnym sensie mysle ze tak... Odzywiajcie sie zdrowo i srajcie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mahbet
przecież tu o kasę chodzi-JEGO . kolejna biedna polka puszcza sie z turkiem. nie zasługujecie nawet na turków. choć to mogą być mili goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
Jasmine trzymaj sie wspólnie nie damy sie tym ciemniakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
A kto sie puszcza? Jakos nie widze zeby ktos to robił... Ewentualnie jest zoną turka lub dziewczyną. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mustaffa wiesz co ci co popisuja sie tu takimi tekstami chyba wlasnie tylko tyle potrafia wiec olej i sraj na to co mowia niedowartosciowani chlopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
dziewczyny które macie turka jesteście bardzo inteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
A co Cie obchodzi ich inteligencja? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddie Kruger
Mustaffa obetne ci jaja i twojemu wielbładowi dziś w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddie Kruger
będe z tobą w twoim koszmarze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaffa
no bo moja żona jest jest bardzo inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
A kogo obchodzi inteligencja Twojej zony? [pomijając ciebie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmay
CZemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto mamy nastepny przyklad kolejnego biedaka [czyt. pan kruger] ktory tak naprawde nic nie ma na ten temat do powiedzenia i tylko potrafi pisac "bardzo inteligentnie" naprawde pozazdroscic he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaXD
Też mam swego BOSKIEGO< CUDOWNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine 86
a ja to należe do elity intelektualnej narodu he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orkhan
no i ja sram z moja żonką na polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live
ktos podszyl sie i pod moj nic,ale nie jestem zla;) Harry poryp-any w dupe przez Turkow,odpowiadam na twoje pytania:)) -nie widzialam turasa w duzym fiacie,bo jak ty nim jezdziles,to on mial juz mercedesa -cejlonczyk tak samo jak ty nie jest nawet wart wspomnienia w przeciwnienstwie do turka i kurda -golfami takimi jak ty,to jezdza tureccy nastolatkowie i stac ich na to za kieszonkowe,ktore dostaja od ojca,a ty musiales gdzies na niego przez parenascie lat na budowie zapier****c -jezeli chodzi o wielbladzie paly,to ty ze swoim micro ptakiem mozesz im tylko pozazdrosci -ideal faceta,to nawet najgorszy turek byle nie taki polaczek jak ty,bo turek to chociaz obrzezany i nie ma pod naskorkiem syfu jak ty -turecka pala nie moze byc oslizgla,bo obrzezana,a ty skad wiesz jak wyglada obslizgla pala?Bo ty wlasnie masz taka -tyurek jest zawsze czysciutki i wygolony wszedzie,a od ciebie wali potem przez te twoje zarosty pod pachami i przy jajach -wole sie bzykac z turasem chocby na wielbladzie,niz z oblesnym,smierdzacym i zakompleksionym polaczkiem w porsche,ktoremu w zyciu nic nie wychodzi i jaki moral z tego?Taki,ze tycy faceci jak ty do niczego sie nie nadaja,nawet takie ku**y jak my,nie mamy ochoty na was:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Totale Versager I my nie niestesmy biednymi polkami ktore polecialy na kase turka,ale kobietami ktore sie cenia,a turek potrafi docenic nasza wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live
Orkhan wszyscy na nich sraja,ale oni sa tak pusci we lbach,ze nawet tego nie zauwazaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
Orkhan to ja Mustaffa to ja. Dzięki za odpowiedz. Obserwuje takie jak ty i wiele teraz wiem. Jak myślicie o Polsce o Polakach i jak bardzo jesteście zepsute ,pazerne ,zaslepione i głupie. Typowe myślenie pospolitej blachary i typowa wypowiedz Niezły mam z was ubaw Życze wam wczesnej i powolnej śmierci książe Harry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harry poryp-any w d**e przez Turka podtawiles sie po pseudonimy turkow,bo chciales chociaz przez chwile poczuc sie doceniony tak jak oni,bo wiesz,ze jak nedzny polaczek,to nie masz szans na to,aby kobieta na ciebie zwrocila uwage. Tekstu ze smiercia nie komentuje,bo nie jestes tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
No dobra nie powinienem ale jeszcze coś napisze. Otóż gdy przyłaczyłem sie do topiku od str. 43 to mogłem grac głupka a wy nagle zaczełyscie pokazywać swoja intelektualną przewagę jakbyście chciały coś tu Światu pokazać. W porządku Ale czy wy macie jakieś pojecie o Świecie który was otacza? Dla takich jak wy piramidy w Egipcie to może być składanka pudełek a posągi na wyspie Wielkanocnej mogą byc nawet z plastyku. Nigdy nie spojrzycie na wiele rzeczy z perspektywy wieku, kultury,ludzkiego geniuszu. Nie winie was za to. Waszym głównym zyciowym celem było dopaść sie jakiegoś śniadego turka i życie w dostatku. Rozumiem. Jak już wspomnialem obserwuje te "parki" i myśle ,że w wielu przypadkach jest tak,że te kobiety ,dziewczyny to głównie uciekajace przed biedą i nie pewną przyszłością panienki do wziecia z rzadko średnim wykształceniem. Inna grupka to przygodne babki. Jeszcze inna -rozwódki i żyjące na kocią łapke nieatrakcyjne po 25 roku życia. Tu pewnie któres pominołem Drwicie z innych jak proste chłopki którym sie wydaje ,że złapały Pana Boga za palec. Polska to dla was chłop z furmankom ,deszcz ze śniegiem i "spiepszaj dziadu" Żal ale nigdy nie zachwycicie sie w pełni brzmieniem V symfoni Bethovena, nie poznacie o czym tak naprawde pisał Rosseau ani też nie wyobrazicie sobie jak mała jest Ziemia we Wszechświecie. Oj mógłbym tak pisać długo tyle tego jest. Warto by było jeszcze napisać co nieco o patriotyzmie ale szkoda tłumaczyć. Moje motto: Są kobiety bezcenne ,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard ( i tak robią turcy) A teraz sie brońcie dla mnie ten topik jest skończony ,bo wasza obecność na nim to dno. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry poryp jednak potrafisz tez pisac jak normalny czlowiek,nie bylo trzeba tak od poczatku???Przeciez na kazdy temat mozna podyskutowac,wymienic poglady,ale jezeli ktos od samogo poczatku atakuje obelgami,to niestety i my czasami obnizamy sie do poziomu adwersarza.Niestety mylisz sie opisujac kobiety jakie wziely sobie turkow. Na swoim przykladzie moge tobie powiedziec,ze nie biegala i nie szukalam specjalnie Kurda (czy Turka),poprostu kiedys skrzyzowaly sie nasze drogi i sie pokochalismy.Tak samo mogloby byc z Polakiem czy z mezszczyzna innej narodowasci.W zyciu tak jest,ze milosc nie wybiera. Jestem z moim mezem juz kilkanascie lat.Oboje sie szanujemy,kochamy.Zyjemy sobie szczesliwie tak jak wiele innych par. Kiedy poznalam mojego meza,nie bylam jakas brzydka,zacofana poleczka z prowincji.Pochodze z rodziny lekarzy,sama skonczylam studia,pracuje w urzedzie celnym i moze nie jestem piekna,ale nie naleze takze do kobiet na ktore zaden mezszczyzna nie spojrzy.Moge nawet powiedziec,ze mezczyzni uwazaja mnie za atrakcyjna. Lubie teatr,dobra literature i jestem chlonna na wiedze. Mam nadzieje,ze kiedys zmienisz swoje poglady,bo my nie wszystkie poszlysmy na ta kase turka jak ty twierdzisz.Poprostu zwyczajnie sie zakochalam w mezczyznie,ktory jest dla mnie idealnym partenerem i nie ze wzgledu na jego zawartosc portfela lecz inne wartosci przewazyly na mojej decyzji.Moj maz jest wesolym czlowiekiem,sympatyczny,ma szcunek dla mojej rodziny i naszej religii,a przedewszystkim szanuje mnie jako kobiete,zone i partenrke. Oczywiscie,moze moglabym miec taki zwiazek z Polakiem,ale wyszlo inaczej.Nie wazne jakiej narodowaosci jest partner,wazne zeby byc szczesliwym,a ja naprawde jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×