Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Sprawdz wtedy hali obok, Centrum GD itd. Tam duzo Wietmanczykow i Chinczykow sa. O jakoscie nie gwarantuje, ale cena moze ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Oj nie nie - chiński towar mnie nie interesuje. Co z tego że jest tani jeśli jest do niczego. Wybiorę się niedługo do Wólki, bo mam już zaufanie do tureckich ciuchów - może uda się coś fajnego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nocka 73 W EACC w hali A na lewo od głównego wejścia jest ciekawy butik z ciuchami dla dzieci. Ogólnie w EACC widziałam kilka takich butików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toscie zmienili temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ymmm, napisałam Ci wieczorem maila i opisałam znajomość z moim Turkiem jeśli znajdziesz chwilkę to odpisz proszę, pozdrawiam wszystkich i gratuluję nocce udanego związku, ja jestem dopiero na początku znajomości poznajemy się dopiero i jeszcze nie wiem czy nasz związek przetrwa ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do InzynieraNocnego co myśli Turek zapraszając dziewczynę do swojej rodziny? Bo w Polse dopiero jak chłopak myśli poważnie o związku przedstawia dziewczynę rodzinie i ewentualnie mówi o ślubie. Ja jestem zaskoczona, że chłopak, którego poznałam na wakacjach chce mnie przedstawić swojej rodzinie jako przyszłą żonę czy to nie za szybko? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od osoba... I zalezy od 2ga osoba. Zalezy od situacji. Np. ja bym powiedzial od razu \"ok to jest moja kandydatka\" po 1. spotkanie decydowac o slub albo kolejny spotkanie zeby niej poznac. Spotkanie z rodzina moze znaczyc nie tylko jedno. 1. Mama, to moja kandydatke 2. Mama, patrz, jaka dziewczyna jest, jak myslisz? 3. Mama, dzis przyjedzie moja kolezanka. Przygotuj cos fajnego. Poprostu zapytaj w jakim celu to jest spotkanie. Ja znam kogos, zostal zaproszenie od \"niej\" do przestawienie rodziny. Ale jako kolega / przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wiem czy kogos to bedzie interesowalo co napisze... ale chcialabym sie tym podzielic.. jak napisalam wczesniej... mialam nieprzyjemne spotkanie z dziewczyna mojego chlopaka.. postanowilam,ze po tym wszystkim zapomne o Nim.. ale jednak serce kazalo mi dac jemu szanse.. i wysluchac tego co ma do powiedzenia.. okazalo sie,ze laska jest psychicznie chora, nie chce dac mu odejsc.. wydzwania do niego.. wysyla na niego rodzine zeby on z nia.. byl .. ale on nie chce.. zaluje tego wszystkiego co zrobil.. laska mnie oklamala pod wieloma wzgledami.. i sama do tego doszlam.. postanowilismy ze bedziemy z Huseyinem.. i zobaczymy co z tego wyjdzie.. lecz niestety laska codziennie do mnie wydzwani i do niego.. i pyta sie czy mamy kontakt.. sorry jakos to taak od dupy napisane.. ale chcialabym wiedziec, co Wy o tym myslicie jezeli czytalyscie moje inne posty.. paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inzynier Maagdziarce chodzilo o to , ze chlopak juz jej powiedzial ze chce sie z nia ozenic i teraz chce jescze przedstawic ja swojej rodzinie.. ja mam bardzo podobna sytuacje i nie wiem czy po tak krotkim czasie znajomosci moge brac jego slowa powaznie czy on juz naprawde moze chciec sie zenic i poznawac mnie z najblizszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Turk Kizi :) myśle, że dobrze zrobiłaś że dałaś mu szanse! Zobaczymy co bd dalej, narazie jest wiadomo że cholernie mu na Tobie zależy i że jest zdania że ta druga dziewczyna tylko przeszkadza. Mam nadzieje że w końcu się od Was odczepi jezeli zrozumie ze wybrał Ciebie. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeznaje ze my jestesmy barzdiej emocjonalni z niektorych nam. Nie jestem pewny ze oni wymyslaja o przyslosc. Czego tolerowac czego nie. Jesli oni nie wymysla, wy wymyslecie. Bo jesli bedzie rozwod, to szkodzliwy dla obie stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Dokładnie. Lepiej się rozeznać w sprawie żeby pózniej nie żałować, bo można sobie i drugiemu człwiekowi zniszczyć życie. A także niestety po rozczarowaniu pozostanie uraz i niestety pozniej całemu tureckiemu narodowi się obrywa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o to czy my sie zdecydujemy wyjsc za nich zamaz tylko o to czy oni moga traktowac nas powaznie czy to raczej tylko takie gadanie zeby nas bardziej zbajerowac..... ja chce wierzyc mojemu turkowi ale juz sie tyle zlych zeczy nasluchalam o turkach ze poprostu sie boje ze to wszytsko okaze sie nieprawda, ze on nie kocha mnie tak jak twierdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Ymm :) wiesz, nie wiem dlaczego ale ja w te bajki o złych Turkach nie wierze. Wszyscy zwalają wine na nich ale dla mnie kobiety które miały z nimi do czynienia io brzydko mówiąc się przejechały równiez są winne. Myśle ze szkoda stracic wszystkiego tylko przez to ze komuś nie wyszło...słuchaj serducha i bacznie Go obserwuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołeczek
uciekaj od turka, uciekaj kobieto. To jest zupełnie inny świat. Świat, w którym nam nie sposób się odnaleźć.Moja dobra znajoma też kochała turka, urodziła mu dwójkę dzieci, a teraz jest koszmar. Znam kilka takich przypadków( jeśli miłość mozna tak określić). Az się o ciebie boję.Uciekaj, to jedno co ci moge poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
To nie ma sensu. Wszyscy się straszą na wzajem. A jednak wiele kobiet próbuje związku z Turkiem i są bardzo szczęsliwe. Każda osoba jest inna...Jezeli to prawda co piszesz, to nie znaczy ze Ymmm się nie uda, a żałować można do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Cichutko tutaj :p no nic uciekam :) Dobranoc wszystkim! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobie najwieksze gupstwo w zyciu, ale zaryzykuje i zaprosze go do polski a potem co bedzie to bedzie............ nie chce niczego zalowac, naprawde mi na nim zalezy i musze sie przekonac dzieki za rady dzieki silverek podnioslas mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Ymmm :) wg.mnie to najlepsza decyzja jaką mogłaś podjąć ;) daj znać jak już coś nastąpi! pozdrawiam! 3m się cieplutko :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silverek dzieki:))) naprawde podnosisz mnie na duchu kto nie ryzykuje nie zyje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję InzynierNocny za wyjaśnienia czas pokaże co mój znajomy Turek miał na myśli. Zaprosił mnie do swojej rodziny mamy się spotkać w październiku. Na razie muszą mi wystarczyć jego maile i smsy. ymmm pewnie, że dobrze robisz popieram Cię w 100% jeśli nie zaryzykujesz teraz będziesz żałowała, że nie spróbowałaś! A może Twój znajomy z wakacji okaże się miłością Twojego życia...??? Powodzenia, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
I o to chodzi dziewczynki ;D razem damy rade :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Ymmm:* nie musisz dziękować, cieszę się, że mogę Ci pomóc:) Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzie jestem szczesliwa zobaczymy co dalej czas pokaze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
a TY silve Rek masz chlopaka z turka :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie
a ja sie spotykam z turkiem od kilku lat...mieszkalismy razem ale musialam niedawno do polski wrocic....on do mnie przyjezdza lub ja do niego ale niebawem bedziemy mieszkac razem tu w polsce...jest ok ...nie wiem o co chodzi ludziom ktorzy uwazaja ze z wyznawcami innej religii jest zle....nie ocenia sie ksiazki po pokadce tak i ludzi po wyznaniu....akurat....jedno wiem...moje dzieci beda zyly tu w polsce w katolicyzmie i nie mam sie czego bac...turek tez czlowiek...i akurat moj szanuje zarowno mnie jak i moje wyznanie i moje przekonania....pozatymmm co do bicia to polak tez potrafi....jeszcze mi sie nie zdazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do iviarzenie a Ty jak poznałas swojego turka? teraz mieszkacie razem w turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ymmm że tez zaglądasz na forum może się coś ciekawego dowiemy o naszych Turkach. Napisz proszę iviarzenie coś więcej o Twoim związku z tego co przeczytałam to jesteście szczęśliwą parą od kilku lat. Ja mojego Turka poznałam niedawno piszemy do siebie od 2 miesięcy On twierdzi, że jest zakochany mnie się wydaje, że to trochę za szybko ale zobaczymy co będzie. Mamy się spotkać w październiku. Zaprosił mnie do swojej rodziny do Istanbułu. Trochę obawiam się sama tam lecieć. Czy coś może grozić Polce samej w Istanbule? Są różne złe opinie, nie chcę się nimi kierować ale czy to nie jest ryzykowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Hehe no wiesz ja narazie z Moim turaskiem jestem na etapie poznawania się :) mam nadzieje że cos z tego bd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Jak się poznaliscie SilveRek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×