Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

maadziarka co my sie mozemy dowiedziec o naszych turkach? my juz tak sobie wbilysmy ich do glów ze nic nie spowoduje ze zminimy zdanie, poprostu same sie na wlasnej skórze musimy przekonac coz tego wyniknie:)) ale na forum lubie zagladac:)) pocieszam sie ze nie tylko ja jestem taka wariatka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
A wogole co wasi znajomi na to ze chodzicie z Turkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko nie leć sama! Ja jestem w związku ze Włochem,ktory od lat mieszka w Szwajcarii ,przylatuje do mnie co 3 tygodnie i planujemy slub.Nigdy u niego nie byłam i wiem ,że pierwszy raz polecę do Szwajcarii z ojcem bo po prostu się boję,wolę dmuchac na zimne.W styczniu mam leciec do Wloch ,do jego rodzicow i rowniez sama nie polecę,wezmę brata albo tatę,musze się upewnic by wziąc slub i na stałe wyjechac do Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
ja kochane moje kobietki poznalam go przez net....tylko pisalismy i jakos wyszlo ze bylam na wakacjach ze znajomymi w turcjii i spotkalismy sie....cos zaiskrzylo i tak wyszlo....jest dobrze juz dlugo i dlatego ciesze sie ze i inne dziewczyny uwazaja ze zwiazki z turkami sa ok.... znam takich co z domu sa nauczeni dominacjii to racja ale jakos na tyle znam mojego i wiem ze odszedl od nacisku kultury ze jest ok...zycze kazdemu tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to narazie ciezko nazwac zwiazkiem, to zalazek zwiazku poki co ale żywię głęboka nadzieje ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Maadziarka ja poleciałam do mojego Turka znając Go tylko z inernetu, mnie się udało i wszystko było pięknie i wspaniale, ale... Powiem Ci, co powiedział już po tym fakcie mój Hasan: dziękuję że mi zaufałaś, ale jesteś odważna dziewczyna... Wielu Turków wykorzystałoby taką sytuację (jechałam wtedy na zakupy - miałam przy sobie dość dużą sumę dolarów) i mogłoby Ci się przytrafić coś bardzo nieprzyjemnego... To są słowa Turka... Popieram to, co napisała Meg: kochaj ale bądź ostrożna - to napewno nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu powialo chlodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Meg 1985 i Nocka73 będę ostrożna ale muszę zaryzykować, umówiliśmy się na lotnisku więc nigdzie sama nie będę wychodzić, pewnie, że łatwiej mi lecieć do Antaly tam już byłam 2 razy i się nie obawiam ale wizja jazdy 12 h przez całą Turcję żeby dostać się do Istanbułu jakoś mi nie odpowiada (będę w Turcji tylko 7 dni i szkoda mi czasu), Nocka73 z tego co czytałam Ty latasz do Istanbułu na zakupy i jest wszystko dobrze, jeśli możesz to podaj mi prosze jakieś wskazówki z Twojego doświadczenia na co mam szczególnie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje ze ten istambul mi nie po drodze, bo chetnie bym z toba poleciala:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ci maila, mi to lepiej bylo by doleciec do Antaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta ja bede zalatwiala zaproszenie dla mojego kochanie, niech on sobie polata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
A ja dziewczynki Mojego (mam nadzieje) poznałam u mnie w mieście ponieważ załozyli restauracje z kebebem koło Mojej sql i tak sie zaczeło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
hej dziewczyny ......jesli chodzi o TURKOW to powiem ze dajcie sobie spokoj to inna religia inny swiat ...na poczatku zawsze jest ladnie ..kochajacy mily opiekunczy dziewczynek nie uwazaja .... synowie sie licza bo sa WOJOWNIKAMI ..do 3 roku zycia matka wychowuje dziecko poznie natomiast toprzejmuje ojciec i zaczynaja sie klopoty ....wiekszasc TURKOW nieszkajacych w niemczech nie rozwodza sie bo ich na to nie stac a jesli chodzi o pieniadze to ich zrujnuje .....wszyscy potem wyjezdzaja do TURCJI zabieraja tam swoje kochanki i prowadza podwojne zycie a od nich ni etak latwo sie ucieka scigaja cie cale rodziny MLODE DZIEWCZYNY TURASY cos w sobie maja ze do nich sie lgnie ale nie wierzcie im naprawde bo on mowi ze kocha a jego rodzina poza jego plecami kombinuje jak by sie do Ciebi dobrac nawet groza zabiciem wiele dziewczyn znika na zawsze POMYSCIE .... Turki niech prowadzaja te swoje chustki za reke ....i to najlepsze co ma tym swiece moze byc ....ale jezeli ktoras z was chce sobie narobic klopotow to PROSZE BARDZO niech sproboje a potem bedzie bardzo bardzo zalowac NAPRAWDE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście miła
yavrum, większe zakłamanie, i picowanie farmazonów, i opowiadanie sobie jaki to islam postępowy, i udowadnianie, że okaleczenie kobiety poprzez obrzezanie, to dla dobra kobiety, nie będzie się ruchać, bo gównoo bedzie czuła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Nierozumien naszych kobiet. Mieszkam 3 lat w niemczech, gdzie turkow jest bardzo duzo. Oni tylko sex maja w glowie, jak hodzi o polki. Znam sporo turkow i kazdy z nich mial kiedys polska dziewczyne. Dla nich to latfy towar. Oni sie smieja z polskich kobiet. Widzialem bardzo duzych mlodych par, ale ile widzielscie starszych par? Ja zadnych. A co myslicie, czemu nie????? Hyba wiadomo czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Sorry, od 23 lat mieszkam w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się zastanawiać czy wszyscy są tacy sami...??? Aster7 dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony do Turków? Gdzie mieszkasz ? Masz z nimi do czynienia na co dzień? Ja mam mieszane odczucia z jednej strony krążą stereotypy o Turkach z drugiej strony piszą tu kobiety, które są od kilku lat w udanych związkach z Turkami. Jeśli mojemu Turkowi nie dam szansy nie dowiem się czy chodzi tylko o chwilową przygodę czy o coś więcej. Zaprosił mnie do swojej rodziny do Istanbułu. Czy to coś znaczy? Jak czytam Twoje Aster i Realisty opinie to obawiam się, że ja sama kuszę los i pcham się w kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna az tak generalizowac??? sa rozni ludzie... pewnie w polsce sami katolicy przestrzegajacy 10 przykazan zyja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy przestrzegają 10 przykazań, zresztą islam też je ma, ale w Polsce nie wychowuje się ludzi w duchu , że kobieta jest gorsza od męzczyzny i ma służyć chłopu, a tam to jest norma i zalecenie, a więc dla Polki wychowanej w tolerancji, przejście w stan wora na spermę, bez prawa głsu, może być nieco szokujące, jesli nie jest z natury masochistka, lubiącą jak ją mąż woli po mordzie, dlatego, że jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije, co jest pierwszym przykazaniem w islamie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego polacy wychowywani w duchu koatolicyzmu tez potrafia znacac sie nad zonami? sa ludzie i ludzie a islam sam w sobie tez nie jest zly, zalezy od interpretacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm i znow to samo sie zaczyna LoL ... Ja to powiem tak, kiedys rozmawiajac z moim Turkiem opowiedzialam mu o tym forum i tych postach.. powiedzialam jak to ludzie pisza, ze Turcy bija zony i w ogole.. Chlopak mi odpowiedzial, nie wiem .. jak to jest.. U mnie w rodzinie to sie nigdy nie wydarzylo, byc moze w Turcji tak jest (nie wie, bo byl maly kiedy do Turcji pojechal, a urodzil sie w UK). Sam mi powiedzial,ze to nie zalezy od religi czy narodowosci, to zalezy wszystko od czlowieka jaki jest. Zapytal mnie,..\'\' a czy to nie moze sie zdarzyc w polskich rodzinach? Jestem przekonany,ze tez takie cos moze sie przytrafic kobiecie bedacej z Polakiem. Wiec to nie robi duzej roznicy..\'\' Ile bylo faktycznie przypadkow gdzie to mezczyzni katowali zony a przy tym dzieci? nie wiem slyszlalam, ze Turcy bija zony, ale zeby dzieci katowali? Sorry, ale polowa to sa stereotypy.. Dlaczego nie ma starszych par np Turek z Polka? Bo Polacy dopiero od niedawna wyjezdzaja duzo iloscia za granice.. znam pare starszych par i sa do dzisiaj szczesliwi.. Do maadziarka .. sluchaj glosu serca.. poznaj swojego Turka.. jezeli masz jechac do niego to pojedz z kims!! chocby z jakas dobra kolezanka, nie mowie ze on jest zly,ze cos zrobi bron Boze! Ale dla Twojego bezpieczenstwa ;-)) Zycze powodzenia!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymmm zgadzam się z Tobą, że islam sam w sobie nie jest zły znalazłam pewien cytat z islamu, który mówi jak mąż powinien traktować swoją żonę: Abu Hurajrah (radi allahu anhu) przekazał, że Prorok (sal allahu alejhi wa salaam) powiedział: Najlepszy z wierzących jest ten, kto jest najlepszy z nich w zachowaniu, a najlepsi z was to są ci, którzy są najlepsi dla swych żon. !!!! I jak to się ma do tego co piszecie o biciu i wykorzystywaniu kobiet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa dziewczyny.... zalezy na kogo sie trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obejrzałaś sobie filmik z Kabulu, jak talib strzela prosto w głowę z kamacha kobiecie, czort wie za co, a potem te zwłoki leżą w słońcu i gniją? A przecież talibowie są tacy prawowierni i tak przestrzegają Koran, że się mało nie posrają, od walenia łbami w ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nigdy nie widzialas w tv jak mowia o polakach katujacych zony? poogladaj uwage albo interwencje ... wszytsko jedno, zrozum w kazdym narodzie sa dobrzy i zli ludzie..... jakos ciezko mi uwierzyc w to ze w turcji nie ma jednego pozadnego faceta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×