Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sarisin
nie znalazłam jeszcze dobrego słownika polsko-tureckiego w sieci, w Stambule byłam z siostrą H w jakimś centrum handlowym i w ich "empiku" zobaczyłam słownik Lehce-Turkce i ona mu go natychmiast kupiła :D ja wcześniej się zaopatrzyłam w mały, ale całkiem fajny słownik angielsko-turecki Berlitza :) ale ostatnio w empiku widziałam całkiem duży i chyba fajny słownik pl-tr, tylko że stwierdziłam, że na co mi dwa i że lepiej na co innego wydać 40 zł :D loty z Bratysławy? a za ile są? i za ile jest autobus z Krk do Bratysławy? ja latam z Berlina i ostatnio była promocja za 108 euro w obie strony ze wszystkimi opłatami, przejazd ekspresem z P-nia do Berlina to 19 euro w jedną stronę, ale można jakoś taniej kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Turk Kizi to pytanie jest dobre, bo moj H. zdecydowanie woli zebym ograniczala kontakty z kolegami... na gg najlepiej zebym z zadnym nie gadala a jak juz cos to tylko o zajeciach i egzaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aa .. wiesz co ja Ci powiem taak .. nie wiem jeszcze .. jestem jeszcze mloda.. mysle juz o Nim powaznie.. nie chce zmieniac facetow jak skarpetki ... jest mi z Nim dobrze.. moge z Nim o wszystkim pogadac .. traktuje go jako chlopaka i przyjaciela.. rozumiemy sie w wielu kwestiach ;) Ale moja mama twierdzi,ze to jeszcze nie ten.. nie wiem przekonamy sie w przyszlosci;) moze.. mozee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ale oczywiscie nie jest tak jak on chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
uuu sprawiedliwa, aż tak?:D to ostro zazdrosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom sprawiedliwa.. ja mam to samo.. co prawda moj Huseyin nie srawdza mi telefonu, tak jak to robil moj ex .. ale jest strasznie zazdrosny .. gdzie idziesz, z kim gadasz itp.. ja mowie,ze to kolega to go nie interesuje.. bo on go nie zna.. pytalam sie go dlaczego tak jest, przeciez jestem z Tb i nic zlego nie zrobie.. ale on mowi,ze to respect.. i faceci potrafia zrobic wszystko.. nie wiem .. wkurza mnie to.. ale wole to uszanowac.. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga mu dac wize albo nie.... kolega z jordani powiedzial miz e to zalezy od widzimisie tych z ambasady czy im sie moje kochanie spodoba czy nie.... slyszalam ze pewn\ien procent podan odrzucaja niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z 2 storny .. ja wiem.. ze jak on ode mnie wymaga nie gadac z facetami to on nie gada z dziewczynami.. i zawsze telefony od facetow dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ja jestem z moim zareczona ale narezie jeszcze slubu nie planujemy pytal mnie ostatnio czy juz bym nie chciala ale powiedzialam ze mamy przeciez czas ale od niedzieli to bade ciagnac temat napewno a co do dzieci to on by chcial najlepiej odzaraz mi dzo dzieci sie nie spieszy a jemu sie nie dziwie jest starszy sporo odemnie tez jest zazrosny ale jak narazie to w zdrowych granicach czasami mnie pyta czy ktos mnie irytuje bo z niego taki typ ktory odrazu nakladzie troche nerwowy mialam juz sporo takich sytuacji to wiem jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ojej to ja mam jakieś szczęście, przynajmniej na razie :D mój mi wyjątkowo ufa i nawet w przeciwieństwie do mojego byłego nie robi mi afer o mojego odwiecznego przyjaciela - miłe zaskoczenie :D hahaha chyba że to wszystko chwilowe, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymmm : O lol ... To jak im się nie spodoba tzn jak nie dadza mu tego pozwoleniea to co nie bd mógł niby do mnie przyjechać ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
sarisin ja zaplacilam 155 euro w 2 strony to widze ze z berlina jest taniej:) chociaz to zalezy tez od terminu ja jak szukalam to ten byl chyba najtanszy jest zazdrosny ale ja tez jestem:) wiec tu sie zgadzamy:) po prostu jesli chce sie czegos wymagac samemu trzeba to dawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOm jak pisałam z moim A i sie pytał z kim pisze to powiedziałam że z kolega a On a z jakim ? i zaczoł tak wypytywać .... itp Ehh ....mówił że jest zazdrosny : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak moja droga:( w wiekszosci przypadkow chyab daja ale jest jakis procent ze nie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Turk Kizi no znam to powiedzonko respect tez duzo rozmawialismy o tym moj mi nie zaglada do tel.ja jemu tez nie nigdy nie dal mi podstaw zebym mysla ze powinnam go skontrolowac bylo tak ze on sprawdzil moje gg i mielismy wojne bo ja pisalm z gosciem ale z drugiej strony nigdy bym nie pomysla ze jest na tyle sprytny ze oczai polskie archiwum z naszym gg dobre nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
dziwczyny jak wyslecie zaproszenie to na 99% przyjedzie ale musi czekac na dokladny termin nie kupowac biletu w slepo musicie sobie zastrzec na ile to zaproszenie czym dluzej tym lepiej dla was bedzie dobrze nie martwcie na zapas lepiej dobrze pogadajcie w urzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niee ...eee to jest bez sensu ..Bo jakby akurat jemu nie dali... ee no przecież oni nie moga se tak poprostu nie dać bo im sie tak chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u mnie nie ma taak,zeby moj wszedl na gg czy mojego msn .. na szczescie.. ale jak z kims jestem na telefonie . nie wazne czy po polsku czy ang.. to juz .. kto to jest .. kiedys wzial mi nawet telefon .. i zobaczyl ze Dennis ze mna gada .. i taak sie wkurzyl jego kuzyn nawet mi zrobil awanture.. ze nie powinnam.. ja mowie no kurde ..zadzwonil w pilnej sprawie.. Huseyin sie pogniewol.. Kuzyn mowi .. wiesz czemu tak jest, bo jest zazdrosny o Cb .. nie rob tego przy nim.. i faktycznie on nigdy nie gada przy mnie o swojej ex .. czy nie gada z panienkami.. DOBRA RADA.. nigdy nie gadajcie o swoich bylych.. kolegach czy w ogole o jakis innych facetach.. najlepiej tego w ogole nie wspominac.. to mi kiedys kolezanka powiedziala, co jest z muzumaninem.. bo niby jest tak jak laska miala powyzej 3 facetow to ja uwazaja za dziwke.. nie chodzi o lozko .. ogolem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiz 88 : Ale ja jak nie mam 18 lat , to jak miałabym mu wysłać tzn.. hmm przez moich rodziców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
hehe oo dobrze wiedzieć ;D przydadza się te wskazówki ^^ ściskam skarbieee :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo racja Turk Kizi : ja raz wspominałam mojemu A o moim ex bo coś sie zgadaliśmy to był zazdrosny bardzo .....i robił fochy...przez jakis czas tak dziwnie pisal...To ja lepiej nie bd mu juz nigdy mowić o chlopkach moich byłych ...Ale naprawde jest tak ze jak laska miała 3 chłopaków to że niby dziwka? Lol xD :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem .. czy taak jest ale taak slyszalam od kolezanki ktora jest z muzumaninem.. z Iranu . i taak oni okreslaja panienki.. lepiej nie mowic ile sie mialo partnerow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
podejrzewam ze moszesz Ty ale z potwierdzeniem ze Twoji rodzice sei zgadzaja bo to Ty musisz mu zapewnic mieszkanie jak wysylasz zaproszenie jak sam zalatwia wize to musi sobie hotel zabukowac i raczej w nim zostac a co do tego gadania to tak zeby odrazu nie pomysleli ze jak przyjedzie to na stale zostanie urlop i tyle ale to tez zalezy od urzednika bo czasem trafisz na takiego przepisowego ze ciezko bedzie najlepiej to z kims doswiadczonym pogadac takim ktory Ci pomoze a nie zbalamuci i nie dajcie sie dziewczyny bo trzeba jasno sprawe postawic nie czaic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
haha to ja się Mojemu przyszłemu nie przyznam ilu miałam wcześniej xD :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiz88 : O nie ;/ to żebym ja mu wysłala zaproszeni to raczej nie bo rodzice by się napewno nie zgodzili ....;( Ale jakby On przyjechał do jakiegos hotelu ....I bym się z nim spotykała... TYlko co On by powiedzial ze chce wize na odpoczynek w moim miescie ?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
moj jest zazdrosny zwlaszcza oo bylego .........ale ja mu to juz na poczatku wytlumaczylam bo miedzy innymi dla niego z ex zerwalam on tez mial laski przedemna i mielismy kilka rozmow na ten temat ja wychodze z zalozenia ze raczej ciezko bylo by przyjednym cale zycie zostac trzeba troszke poprobowac i jak by mi kos tak powiedzial ze dz.... bo mila tylu i tylu to bym go wysmiala bo kazdy jakas tam przeszlosc ma. a laski sorki ze jak tak bez skladu i z bykami pisze bo troszke mi sei naszej ojcowizny przez ostatni rok zapomnialo ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Edunia Ty mu polecisz jakis hotel i on sobe zabukuje w kazdym razie przyjezdza turystycznie i tyle reszty on sam sie dowie musi zabrac z ambasady polskiej taki druczek i go wypelnic a pozniej to czekac a spotykac sie mozecie juz wszedzie byle by przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziex kiz 88 : I myslisz że dali by mu wtedy te głupie pozwolenie bez problemu ? :D hehe^^ I ile to czasu....MASAKRA ! Tyle czekania :(( Tylko nie wiem czy miałabym starszym moim powiedziec? chyba tak co ? Chociaż jak oni zareaguja starch sie bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×