Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

zgubiłam sie, która kiz to właściwa kiz? ;P lepiej szybko sobie zastrzeż ten nick bo inaczej ciągle będą takie podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
dziewczynki :) napiszcie coś o tureckich penisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sibell tam byla 1 wypowiedz nie moja cos ze ja wole schaboszczaki a innych nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak załóż lepiej konto. najlepiej gdyby wszystkie stałe bywalczynie założyły to przynajmniej sie ustrzeżemy przed takimi podszywami :) chyba czas najwyższy na papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
sibellllle - jakiego kopulatora ma twoj mąż? dużego? obrzezanego? ciemnego? pochwal sie nam My schaboszczaki chcemy porównać nasze narzędzia z tureckimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakieś cienkieeee długie i mentolowe- takie delikatne że nie czuje że pale ;) to dobre przygotowanie do rzucenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
ale zanim zapalicie odpowiedzcie na pytania dotyczace penisa :) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
wy mnie zlewacie, a to dla mnie bardzo ważne, sam mam dylemat - zastanawiam sie czy sie nie obrzezać, ale nie wiem czy dziewczyny w polsce byłyby zadowolone... jeszcze wziełby mnie za żydka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
wy mnie zlewacie, a to dla mnie bardzo ważne, sam mam dylemat - zastanawiam sie czy sie nie obrzezać, ale nie wiem czy dziewczyny w polsce byłyby zadowolone... jeszcze wziełby mnie za żydka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniorki
nie jestem zboczeńcem :( powiedzmy że jestem człowiekiem który pożąda..... prawdy o obrzezaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibell dodalm stopke heh a co do fajek to 3mam kciuki ide palic i chyba jesc :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre
Hej dziewczyny! ja jestem z Turkiem od nie dawna....Kocham go nad zycie,i nie wyobrazam jzu sobie zycia bez Niego :D Jak chcecie to odezwijcie sie na maila, chetnie porozmawiam z laskami, ktore sa "w podobnej sytuacji" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre
Do pieniorka: Ale sie usmialam z Twoich wypowiedzi! hahaha Ale wiesz co..masz zcesciowo racje nie ma jak obrzezany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Do pieniorka: Ale sie usmialam z Twoich wypowiedzi hahaha:D A co do obrzezania to powiem Ci ,ze masz czesciowo racje,bo ja sobie teraz nie wyobrazam z nie obrzezanym:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqa32
do Sibellle Juz spieszę z wyjasnieniem, po prostu ja jestem w Polsce a on w Turcji. Nie mamy za specjalnie kasy aby któreś przyleciało , ja mam studia więc tym bardziej się nie przeniosę tam. I dlatego świat wydaje i się beznadziejny i nie wiem co mam ze soba zrobić. Czy zawsze musi być pod górę ?? Hmm tak tylko szukam słów otuchy :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88.
mam problem mój kebab rano nie dał rady ja go ekstra obłużyłam jak przystłao na kobietkę wziętą w jasyr a ten brudas nawalił czy powinnam go zamienić na białaska ???? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
no i poleciał... a było tak cudownie....moja CAłA (a często dośc zacofana) rodzina jest Nim zachwycona, że o sobie nie wspomnę;) byliśmy na ślubie i weselu mojej kuznki i było naprawde wspaniale. No i dostałam śliczny pierścionek z białego złota i terz nikt mi nie chce uwierzyc że to NIE jest zaręczynowy....tylko że w zasadzie sama nie mam 100%pewności czy nie jest;)a teraz do lutego....jaki ten dom pusty, wszystko nim pachnie, wszędzie porozrzucane(przez niego) przedmioty, nawet mój laptop za nim tęskni bo coś disiaj wariuje;) może takie "odwiedziny" po 2 tygodniowej wakacyjnej znajomosci i 2 miesiacach "wirtualnych" faktycznie były ryzykowne, a nawet napewno, le chyba warto bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze...
..jest cudownie...romantycznie .spędzamy razem mnóstwo czasu...kochamy się...w niedziele wyznał mi że jego rodzina nigdy mnie nie zaakceptuje...jak zyć i dalej cieszyć się tym związkiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolei ;) niqa- czasami bywa pod góre, a czasami trzeba rzucić wszystko w diabły żeby być razem. a czasami sie okazuje że pare miesięcy rozłąkiwystarcza żeby zrozumieć że to nie była miłość justys- ile on jest starszy od Ciebie? jazze- czemu Cie nie zaakceptują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ryzykowne rzeczy czasem oplacalne gratuluje a co do tej akceptacji dla mnie by to nie mialo znaczenia chcesz byc z nim a nie z jego rodzina a co on na to???? zeby byc szczesliwym nie potrzeba błogosławieństwa rodziców napisz coś wiecej o tej sytuacji i uszy do góry;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM :) Co tam u Was? Ja niedawno wstalam i jestem rozleniwiona hehe a tu mnie nauka czeka:( Wlasnie co do tej akceptacji , moja kolezana jest z kolesiem z mauritiusa .. i jego rodzice rowniez, nie zaakceptowali tego zwiazku bo on jest Muslim a ona Catholic .. moze dlatego Nasza kolezanka ma ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
Odpowiadam: ja mam 18, on prawie 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×