Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Sibel, ale przecież kochające żony są też zakochane czyli i tak się załapałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jednak , rozmowe przelozylismy na inny dzien ;) tak chyba bedziej najlepiej ;P Jakie prosiaczki o czym Wy gadacie , bo nie w temacie znow jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz już lepiej nocka ;) aha i naucz sie czytać ze zrozumieniem tłumoku pod nickiem mella, bo napisałam że wikipedia to 'źródło naukowe na Waszym poziomie' czyli ani naukowe ani na przyzwoitym poziomie. zatem jednym sprytnym zdaniem ośmieszyłam i Was i wikipedie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no super Turk Kizi noi dziewczyny wreszcie jakies pozytywy noi pozdrowienia nawet heh ale sie nam rodzinnie zrobilo a co do szarańczy to racja trzeba ignorowac :-))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, ale ja mam dzisiaj wybitnie bojowo-szyderczy nastrój ;) za krótko sie kłóciłam z panem mężem i za mało piorunów było i musze nadrobić ;) pozatym KRÓLESTWO ZA PAPIEROSA, a na głodzie nikotynowym moge zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sibell musisz uzywac prostszych okreslen..... przynajmniej nie bedziesz musiala tłumaczyć wszystkiego od pocztku:-))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Kizi u mnie ok a nawet lepiej dzieki gdyby cos to na gg prosze bo tym na poziomie wikipedii nie bede komplikowac w glowach heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
monosylab albo szlaczka jak w przedszkolu co Ty na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1980
oj jak się dzisiaj rozszalał tag tureckich kurwiszonów :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke ;)Chcialam sie przywitac i zyczyc iyi geceler ;)) Sibelle jutro przesle ci ksiazke . iyi geceler arkadaşlarım

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do Ciebie Kiz pisze na gg :P i Ty mi wcale nie odpisujesz:P ja nie wiem co sie to z Tb dzieje;) A gdzie reszta panien? Sprawiedliwa i reszta ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest wg Ciebie tag? bo jakoś znaczenie znane powszechnie zupełnie nie pasuje do kontekstu wypowiedzi ;) u Nas wszystko ok a co słychać u Ciebie? jak to miło że wykazujesz zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ja nawet jak nie pisze to biernie jestem ;-)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie obraziła a może zniechęciła, nie wiem :) ja chce papierosa :/ tragedia poprostu ja nie wiem jak ja rzuce :/ o czym pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej byś sie przydała jako inżynier budowlany, żeby przesunąć mój balkon nieco bliżej komputera i jednocześnie cały dom jakoś w ciepłe kraje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
jestem,nie obrazilam sie ani pogniewalam,zniechecilam ....myslalam,ze z A nawet jka nie bedize zwaizku cos wyjdzie na tle przyjacielskim-ale on sie nie stara...zadzwoni wtedy kiedy wysle mu smsa...a mnie nie zalezy aby dzownil...moglby czasem cos sam z siebie napisac i tez byloby dobrze :| a ta glucha cisza mnie przeraza :| ja juz nie wiem....macie racje ze ejstem jka choragiewka na wietrze....nie przecze....ale tyle oinii ile ludzi i trudno byc konsekwentnym no i ja wlasnie taka jestem...do dupy z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz puszcze dymka wychylając sie z okna, z tej desperacji ;) podła pogoda :/ dziewczyny pytanie za 100punktów: co najśmieszniejszego/najgłupszego/najbardziej szalonego/najromantyczniejszego zrobiłyście dla Waszych turków ;) lub oni zrobili dla Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no ale cos mnie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sibelll wow niezłe pytanko tylko sie zastanawiam czy powiedziec bo niechce dac satysfakcji wiernym parafianom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×