Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Turk Kizi u mne spoko dzieki!!! mialam kilka godzin na msn z moim wszystko ok tylko licze dzionki do spotkania juz nie dlugo na szczeście zapodajcie jakis topic dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibelllllle
jednak zwiazek z Turkiem nie przynosi szczęścia polskiej dziewczynie :( Dziewczyny znajdzcie polskich chłopaków i bądżcie szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibelllle a rozmawilascie juz o tym z mezem? to jest odwazna decyzja ja mialam podobna sytuacje z moim tylko ze mowilam o tym od poczatku naszej znajomosci ze mam takie plany zeby wracac do szkoly tyle z tego wyszlo ze i tak mial zal do mnie typu ze mi sie znudzil, i ciagle pytal co zlego zrobil ze go zostawilam i wyjechalam, smutne to bylo chociaz potrzebane bo teraz wiem jak ciezko mi bez niego i jak bardzo jest dla mnie wazny wiec poki co planuje pogodzic te dwie sprawy jeszcze nie wiem jak mi sie to uda ale bede próbowac bo zdycham z teskonty:-((( zycze słusznych decyzji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibell cieżko bedzie ale szanse na przetrwanie sa u mnie najgorszy byl pierwszy miesiac pozniej juz z gorki z tym ze wazna rzecza jest ustalenie daty najblizszego spotkania!!a reszta zalezy od Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibelle .. kurcze zaskoczylas mnie swoja decyzja .. a to juz tak na 100 % ?? pomysl z 2 storny,ze dla niego zostawilas wszystko .. a teraz chcesz ...no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może odważna decyzja, może kontrowersyjna ale co zrobić. całe życie robiłam tak jak czuje. wtedy czułam że chce rzucić dla niego wszystko, teraz czuje że powinnam rzucić jego dla rzeczy które straciłam. i jeszcze nie jest za późno żeby nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduuardo
sibelka w końcu jakaś wypowiedź za którą cię można pochwalić a wy kizopodobne wydrukujcie to sobie i czytajcie codziennie w gruncie rzeczy w polsce większość szowinistów głosi swoje prawdy za plecami (lub na forum) i pewnie też większość nie ma nic przeciwko takim związkom (tylko nie lubimy afiszacji) a jak wymrze jeszcze jedno pokolenie to "kolro" będzie w polsce równie normalny jak kolry samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoge kazdemu
cosz moze pierwsze go pzonaj porozmawjai jak juz sie dowiesz wrzystiegomoze sprubujecie zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssąca SONIA
привет!!! Ты откуда, как тебя зовут ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Oj szkoda, ze nikogo nie ma na forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eduuuardo może póki co wez lekcje czytania ze zrozumieniem bo widze ze niewiele zrozumiales z tego co zostalo tutaj powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduuardo
o matko kolejna chodząca mądrala się obudziła jeśli nie masz jeszcze dzieci to planij sobie w łeb żeby nie były takimi kretynami jak ty gdybyś ty rozumiała co za głupoty tu piszesz to byłby cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
kto mi przetłumaczy bende hakkin kaldiysa eger hak ini helal et pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
to proste i oznacza w wolnym tłumaczeniu jestem głupia mała kiz i czy słońce jest czy chmurka to ja myślę tylko o tym jak tu zwabić sobie turka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
sibellllle a podjelas jakas konkretna decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. rozwód, praca i szkoła. spóźniłam sie troche, bo już teraz za późno żeby pójść na studia, dawno po rekrutacji, ale znalazłam już szkołe dla siebie a nawet dwie do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hmm rozumiem ze na studiach i pracy Ci zalezy, bo ja tez z tego nie potrafilabym zrezygnowac nigdy i dla nikogo... nigdy nie wiadomo co sie w zyciu wydarzy, po prostu umiesz liczyc, licz na siebie ja dlatego wlasnie studiuje i wcale nie oczekuje ze ktos mnie bedzie w przyszlosci utrzymywać (jak niektorzy twierdza) sibellllle, ale rozwod? moze to nie bedzie konieczne? moze Twoj maz zdecyduje sie przyjechac do Polski? rozmawialas z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×