Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz.88
taka "po turku" jest łatwiejsza do identyfikacji nie pomylisz jej na pewno z pizzą bo pizzę można zamówić bez grzyba :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK BYWA
DO BND ITD WIDZE ZE NAWET PSEUDONIMU NNI POTRAFISZ WYMYSLIC SOBIE. ZAL MI CIEBIE TAK MOJ PAWEL ZNA MOJEGO EX. NIE MA NIC DO NIEGO.PAWEL JEST WYKSZTALCONYM CZLOWIEKIEM (CZEGO NIE MOGE POWIEDZIEC O TOBIE) MOWI W 5 JEZYKACH I NIE WYZNAJE ZADNEJ RELIGII ( W BOGA WIERZY) POWIEM CI JEDNO NAWET ON KIEDYS BYL Z DZIEWCZYNA Z AFGANISTANU I JAKOS MI TO NIE PRZESZKADZA. NAJWIDOCZNIEJ MY JESTESMY SOBIE PRZEZNACZENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
apawełek jest obrzezany? bo turas, jak mnimam, na pewno nie miał naturalnego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
boże założyłam ten topik i teraz żałuję co się tutaj dzieje ??? powariowaliście ??? oficjalnie zamykam ten topik raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
takie własnie jest polskie społeczeństwo: nietolerancyjne, nienawistne, puszczalskie... Dlatego kocham Turka i chce zamieszkać z jego wspaniała rodziną w słonecznej Turcjii tak, turcy to wyższa forma człowieczeństwa niz polactwo ... a islam to naprawde religia pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
a dokładnie mówiąc dużego pokoju bo tylko tam pozwala wchodzić mi mój fatih w innym przypadku wp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
he he podszywaczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
hi hi podszywaczu podszywacza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
pisalam kiedys na tym forum ze jestem zakochana w turku, bronilam go przed oszczerstwami niektorych itd, ale niestety wiekszosc tych przykrych rzeczy ktore tu przeczytalam potwierdzily sie "moj" turek okazała się najbardziej wyrachowanym i zlym czlowiekiem jakiego mialam okazje poznac:( naszczescie to wszytko niezaszlo za daleko...... jak powiedzialm mu ze z nami koniec to uslyszalam tylko stos gróżb i wyzwisk........ a mialo byc tak pieknie dziewczyny nie wierzcie im, moze zdazaja sie i naprawde dobrzy ludzie ale ja jzu takiemu nie zaufam i nawet na takiego turka juz nie zwroce uwagi a teraz zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Witam wszystkich zainteresowanyc tematem. Nic nowego raczej nie dodam ale chce napisac,po pierwsze brzydze sie ludzi ktorzy za grosz nie maja wiedzy a wyrazaja swoje brudne opinie. Brudasem moze byc kazdy facet na tym swiecie to tylko i wylacznie zalezy od wychowania higienicznego. Turcy zazwyczaj zaraz po sexie udaja sie pod prysznic. Obrzezanie penisa rowniez wynika z hgieny, gdyz na skorce penisa ktora jest obcinana legna sie niezliczone bakterie. Wiec taki penis nie smierdzi po 12 godzinach braku prysznica, pozatym w lozku jest o niebo lepszy. Co do samych Turkow, tak ja na calym swiecie sa ludzie dobrzy i zli zalezy od szczescia, ja osobiscie znam wielu Turkow i moge powiedziec ze niektorzy sa bardzo falszywi i plugawi a w innych nie mozna znalezc lepszych przyjaciol. Osobiscie moge powiedziec ze jestem od 2 lat w zwiazku z Turkiem i poznalam wszystkie jego strony, kiedy jest dobry i kiedy zly, i nigdy nie zamienilabym go na 1000 innych polakow. Mialam szczescie bo trafilam na czlowieka o szczerym i wielkim sercu ale nie wszyscy sa tacy sami jak zreszta cala populacjia meska. Uwazam ze niektorym na tym forum brakuje nie tylko tolerancji ale i wiedzy. Poczytajcie sobie co nico a potem wyrazajcie opinie. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Jezeli ktos nie sprobowal to nie powinnien sie wypowiadac. Nie liczy sie wielkosc moi kochani o nie nie :-) najwazniejsza jest technika i obwod a oni w tych dziedzinach nie maja na co narzekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Przynajmniej moj nie ma na co narzekac :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Ilonko
ze masz krotkiego i grubego i ze Turcy takie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Przepraszam ale teraz to ja nie rozumiem, ze niby co ja mam??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka ja teraz szczęśliwa jestem... 3 lata u boku tego człowieka to było tak naprawde samotne życie. teraz widze jak bardzo sie z nim męczyłam i sama siebie okłamywałam, że on taki wspaniały. on musiał mieć zawsze racje, był uparty, kłótliwy, egoistyczny i przekonany o wyższości turków nad każdym innym narodem. jego rodziny nienawidziłam od początku- banda niewykształconych i źle wychowanych głośnych ludzi. zresztą on sam nie miał imponującego wykształcenia, jego angielski był niezrozumiały, ale i tak uważał sie za najlepszego i najmądrzejszego. teraz żyje pełnią życia i z lekkim niedowierzaniem czytam posty pań zakochanych w \'idealnych turkach\'. jeśli to prawda co piszecie to gratuluje, ale jeśli nie to radze szybko przejrzeć na oczy- 3 lata to za długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Droga Sibellllle. Przykro mi ze akurat trafilas na takiego faceta, powiem ci ze duzo masz racji sa strasznie uparci, czuja sie wyzsi madrzejsi i doskonale portafia manipulowac ludzmi a zwlaszcza kobietami. Ja jestem w szczesliwym zwiazku jak na razie i wierze ze tak zostanie, chociaz sa chwile dobre i zle, jednakze uwazam ze to dzieje sie w kazdym zwiazku. Trzeba brac pod uwage ze to sa dwa oddmienne swiaty, inna kultura i relgia. parterzy powinni odnosic sie do siebie tolerancyjnie. a poza tym do zwiazkow mieszanych maja inne podejscie Turcy mieszkajacy w krajach Europy a inne w samej Turcji. Goraco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
bylam w takim zwiazku... wspominam go cudnie... Ale nie miało szans... bo nie byłam dziewica... Był kochany i dobry... nadal jesteśmy w kontakcie, przez 5 lat nie miał po mnie nikogo.... a trwalo to 1,5 roku... nie żałuję niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najbardziej tego
ze nie mial nikogo przez 5 lat. Brzydal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
A ja dalej jestem w bardzo szcęśliwym związku, w jakim byłam na początku. Kocham go, szanuję. On mnie też. Przeczy stereotypom. To przede wszystkim mój przyjaciel, a potem narzeczony, kochanek. Im dłużej go znam, ty berdziej wiem jakie mam szczęście w zyciu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Fanie ze niektorym sie udaje. Chociaz sa to trude zwiazki ze wzgledu na religie obyczaje i kulture ja wierze ze milosc pokona wszystko, a drugiej polowki jablka nie powinno sie szukac tylko w rodakach. Swiat jest wielki, choc zarazem taki maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
IlonkaASK dziekuję serdecznie za ten filmik bardzo mi sie podobał masz buuuuuuuzi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Dziekuje dziekuje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsz niewielbiciel
ja byc z polska ja lubic byc bita i ponizana przez turka.dziewczyno dlaczego od niego nie odejdziesz bo on mnie wozic mercedes he he blond farba z pasemkami wszystkie polki tak hodzą po rotterdamie.no coments he he hasim gdzie nauczyles sie tak polskigo? -ja miec duzo kolezanka z polska - a jak k....a odejdzie to ja znajde i przykuje do kaloryfera,fajny partner życiowy i jak fajnie mysli o swojej partnerce Ps dwa tygodnie pózniej sprowadzila siostre do tego raju praca w marokanskiej knajpie he he. Jak was widza tak was piszą troche więcej szacunku do samych siebie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkkizi
Jo, widze ze juz tutaj nikt nie zaglada szkoa;( .. a tak w ogole wielbiciel czy jakos taam w ogole nie zrozumialam tego co chciales powiedziec.. ehrm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"IlonkaASK Widze ze ktos zacofany glupi, tandetny ma kompeksy!!! Pracowalam w policji i nie raz mialam do czynienia z ,,Dobrymi Polakami\'\' ktorzy maltretowali zony.Uwierzcie trudno cos takiego opisac, no ale po co oceniac rodakow skoro mozna Turkow prawda? Dla mnie takie opinie sa po prostu zalosne jak sam wlasciciel. \" Widać nie wiesz w Turcji ile jest takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bita nigdy nie byłam, ale jak miałam własne zdanie na jakikolwiek temat to kończyło sie to kłótnią. jak którakolwiek z Was jest w takiej sytuacji jak ja- odwagi, zakończcie chory związek jak najszybciej. ja usiłowałam sobie wmawiać że jest ok, taki wizerunek budowałam, a teraz widze że rozwód uratował mi życie... możecie wierzyć w moją historie albo nie, nie obchodzi mnie to. obchodzi mnie tylko satysfakcja i zadowolenie z podjętej decyzji. teraz dopiero wychodzi z tego turka sk**wysyn, grozi mi i nęka...bo odważyłam sie sprzeciwić... a dowcip o wybuchające muzłumance super hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
sibellllle podziwiam Cię za odwagę, że potrafiłaś stanąć twarzą w twarz z tym co Cie dreczy, przestałaś siebie oszukiwać. Podziwiam Cie że miałas na tyle siły obronić swoje JA, prawdziwą sibellllle , która zostałaby stałamszona do końca, jeżeli pozostałaby w toksycnym związku. Życzę ci duzo szczęscia w tym co bedziesz w przysz łości robić, mam nadzieje że spotka Cie prawdziwe spełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×