Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Ilayda
tak, to prawda... skąd o tym wiesz? :) przecież o tym osobliwym zachowaniu nie wolno nam mówić, spałes z jakimś Turkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
tak mama przygode "turecką" za sobą, ale nie chcę o tym pisac na forum sorki, rozumiesz, to za intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do e-skin
napisales ze dostawales listy od nieszczesliwych dziewczyn ktore wyjechaly za swoimi patnerami do krajow muzulmanskich. Chcialam zapytac dlaczego dostawales takie listy, czy ma to jakis zwiezek z Twoja praca???? Czy o co chodzi. A, a tak na marginesie to Turcja nie jest krajem muzulmanskim tylko republika laicka. W Turcji zaciekle sie walczy z muzulmanskimi ekstremistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jaaaaaaaaaaaa.. To co napisałam do Twojej wypowiedz to nie mialo sluzyć temu ,żeby Cie w jakikolwiek sposob urazic jeżeli urazilam to przepraszam ,ja poprostu czytając Twoją wypowiedz mialam identyczne sytuacje przed oczami z naszymi rodakami i tylko dlatego napisalam to co napisalm ..polak czy turek to tylko facet ,a do nich trzeba miec dystans ...Ja teraz przekonalam sie co to znaczy przyjażń z turkiem ,musialam życ tak jak on chcial i to na dodatek na odległość,on nie rozumię slow "teraz nie " "niemam czasu ""za chwile"itp. ma być teraz jak on chce ...ale ktos tu napisal ,że zemsta jest slodka ,i dokladnie tak jest ..............:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widzialam polke z dwoma turkami,oni nia tak pomiatali a ona na sile wlazila im w du**.Przykry widok byl...Zero szcunku do samej siebie,nie wiem dlaczego polki leca na obcokrajowcow,wogole nie dziwie sie tez dlaczego maja taka opinie za granica czy w niemczech czy w anglii ludzie sie z nich smieja...Wiem bo mam znajomych za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Widzisz kiz.88 jakie twoje myslenie jest plytkie. Nie umiesz odpowiedziec na rozsadne argumenty to podszywasz sie pode mnie i prowadzisz sam ze soba te idiotyczne prowadzace jedynie do wymiotow monologii. Do wszystkich normalnych na tym forum: nie warto tu zabierac glosu, bo od razu zjawiaja sie debile podszywajacy sie pod waszego nika i bluzgajacy wszystko i wszystkich. Niektorzy maja bardzo dziwne poczucie humoru, bo nie wierze, zeby dorosly, inteleigenty i cywilizowany czlowiek myslal na serio takimi kategoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała żeby kiz.88 znalazł sobie wreszcie własny nick naprawde nie dobrze to swiadczy o Tobie wyglada na to ze jetses naprawde pustym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverley
do slubu dobrze ,pieknie i kolorowo ,a po slubie w ryj i pod miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
doprowadzimy w końcu do tego żeby tureckie szmaty nie zaśmiecały swoją głupotą polkich szlacheckich głów miejsce szmat jest na podłodze a nie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako pierwszy dałn kafe z dumą
inzynier 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna natka
Czesc wszystkim ja mam chłopaka Turka ale to już chyba koniec ;( jestesmy razem 7 miesięcy.Obiecał,ze przyjedzie do mnie i nie może dostac wizy?! Powiedział mi ze ja mam do niego przyjechac,ale ja sie zwyczajnie boję,mam nie całe 20 lat i nie podrózowałam nigdy sama. Mówi,ze mnie kocha,ze mu na mnie zależy (dzwoni od 7 miesiecy codziennie) Nie piszcie mi ,ze dla wizy jest ze mną,bo dobrze wie ze za 4 lata chciałabym wziac slub (jesli bylibysmy razem) Nie mowie o jego zachowaniu...raz anioł,mił,kochany,dobry,opiekunczy 1.Traktuje mnie jak swoja własnosc,musze umyc włosy i pokazac mu się na skype ze mam mokre włosy i ide spac ,zebym przypadkiem nie wyszła z domu 2.drugi przykład jego kontrolowania - puszczanie sygnałow z domowego,a on oddzwania(bo przeciez mama moze puszczac za mnie) 3.nastepny przykład to ze jak sie zdenerwuje to zdarza mu się powiedziec do mnie "fuck off" (potem błaga,przeprasza ze to byl ost raz,ze tak sie zachowuje bo mnie ma mnie przy nim i to wszystko z nerwów" 4.jak wychodze z kolezanką czy z mamą zaraz dzwoni i musze dac mu tę osobę zeby tylko sie odezwała 5.Broń Boże jak nie odbiorę telefonu chocby raz to juz sa setki pytan "gdzie jestes' z kim jestes"? 6.Koncze wykłady o 15 to o 16 jestem na skype i rozmwiamy,spoznie się 5 minut bo np autobus przyjechał pozniej...masakra,krzyczy,denerwuje sie,gdzie jestem itp 7.On nie rozumie ze swoim zachowaniem mnie rani,mowi ze to ja siebie ranię ...płaczę czasem godzinę a on rozłacza się i mowi ze mam nie beczec bo nie mam 5 lat. zalezy mi na nim,ale zastanawiam sie czy dwie osoby (tj ja katoliczka i on muzułmanin) mamy szanse byc razem? On nie jest złym człowiekiem ,ale nie potrafimy się dogadac...taka miłosc jest trudna i wymaga naprawde poswiecenia. jest to dla mnie bardzo trudne gdyz jestem wierząca,nie jestem zadna puszczalską,nie spałam z nim choc było 100 okazji,on widział to jaka jestem,nie nalegał na sex. ta sytuacja jest dla mnei bardzo bolesna,czekałam na niego zebysmy sie spotkali na swieta -jednak musiałam je spedzic sama bez niego ,byłam smutna,płakałam ... Boje się,ze to koniec,ale ja naprawde boje się jechac do Turcji ... boje sie ze wezmie mi paszport i ze nie wróce ,nie zobacze mojej rodziny a tak bardzo ją kocham powiedzcie mi co mam robic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z życia wziete
moze poprostu jedz z bratem albo z kims komu ufasz no sorry ale z tego co napisalas nie wyglada to dobrze mysle ze nie powinnas mu wierzyc a to fuck off nawet w nerwach pozostaje tym samym słowem tyle ze w przyszlosci moze dodac jakis rzeczownik po nim... badz ostrozna ale nic nie napisałas o jego wieku i jak sie z nim poznałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicencja
czesc ja jestem w podobnej sytuacij czytalam rozne sytuacje i tak jak ktos napisal czas pokaze ale nie o tym chcialam pisac mam pytanie czy wie ktos jak pisze sie zaproszenie dla turka zeby mnie odwiedzil i jakie sa dokumety potrzebne moze ktos przechodzil cos takiego prosze o pomoc jakis przyklad potrzeboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycja66
Witam wszystkich, przeciwników i zagorzałe zwolenniczki Tureckich mężczyzn.Nie jestem zainteresowana tego typu związkiem gdyż mam ustabilizowaną sytuację życiową- męża i córkę.Mamy również tureckich przyjaciół i troszeczkę znam zwyczaje panujące w Turcji.Wiem jedno, gdyby nasza córka chciała sie związac z Turkiem , jako pierwsza sprzciwiłabym się temu.Religia, zwyczaje , zupełnie inna mentalnośc, prędzej czy później , rozbiją taki związek.Może i są szczęśliwe związki Polki i Turka, ale jest to kropla w morzu przypadków. Niewiątpliwie musi to byc związek dwóch silnych osobowości, szanujacych się wzajemnie, zdolnych do ustępstw, zdolnych do przeciwstawienia się całemu światu, w tym rodzinie . Turcy natomiast do takich nie należą- rodzina, również matka , ma najwięcej do powiedzenia, jeżeli chodzi o wybór kandydatki na żonę , najczęściej to matka wybiera narzeczoną dla syna. Do kobiet, które nie potrafią zaakceptowac tego,że dzieci przyjmują religię ojca - gdzie na Boga wasze dzieci miałyby praktykowac religię matki, w Turcji kościołów prawie nie ma, jak wasze dzieci bedą traktowane w muzułmańskim społeczeństwie - jak odmieńcy? Radzę wszystkim Paniom , aby dobrze zastanowiły sie nad swoim wyborem, taki związek wymaga czasu, obserwacji , poznania siebie , swoich rodzin i panujących w nich zwyczajów. Każdą negatywna sytuację należy odebrac jako sygnał do zerwania związku, kobieca intuicja prawie nigdy nie zawodzi. Jeszcze jedno- Turek, który poważnie myśli o dziewczynie nie ciągnie jej do łóżka. Dla mnie Turcja to kraj pięknych kobiet, życzliwych i ciepłych ludzi ( przyjaciół), świetna muzyka i wspaniałe wakacje. Pozdrawiam i życzę powodzenia, a Panom trochę więcej kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycja66
Do vicencji - wejdź na stronę internetową swojego Urzędu Wojewódzkiego - Wydział Spraw Obywatelskich - tam znajdziesz dane i druki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo
witam:)jestem ciekawa jaka wsód pań jest tu srednia wieku?ale nie sądzę że przekracza 25.Poznałam dośc sporo Turków, uważam że żaden polak nie jest tak miły dla kobiety jak zarazem chamski i bezposredni!!!ich nastroje zmieniają się z minuty na minute,zdenerwowani bełkoczą pod nosem po turecku i mają nie wesole miny.Jestem bardzo przecietną dziewczyną,w zyciu bym nie przypuszczała ze taki turek się mna zainteresuje. Ale zaineresował się każdy z nich i kazdy chciał się umawiać,szok!!nawet potrafią robić sobie zlośliwosci wzajemnie przez co zostałam już z jednym skłócona.Patrzenie prosto w oczy to u nich norma,słucha cię wtedy kiedy chce!!inym razem mozesz mówić do takiego jak do sciany!!uważają sie za coś lepszego niż kobiety, a tak naprawde są dupkami i nic nie potrafią!!patrzą się za kazdą kobietą i czekają tylko na okazje az ta bedzie chatna.Mało ktoremu chodzi o kontakty koleżeńskie, wiekszości z nich ma ochote poprostu na sex,lecz robią dobrą mine do złej gry!Młode dziewczyny oczarowne ich komplementami i nie naganna urodą poprostu im ufają i wpadją w pułapke, ktora czasem się żle kończy.Wiek i stan cywilny nie jest dla nich przeszkodą, chcesz iśc z nim do łóżka to masz to zapewnione!potrafią idealnie flirtować, a czym jesteś mniej uległa tym bardziej dla nich atrakcyjna.Nie zrezygnuja za pierwszym razem ,przeczekają i zrobią nastepne podejscie.Są bardzo natretni i uporczywi. Znam ich nie dlugo ale poznałam bardzo szybko ich mentalność.Myśle ze młoda dziewczyna może szybko paść ofiarą tych złudnych obietnić!poczytajcie sobie troche wiecej o turkach a potem planujcie z nimi przyszlość, puki nie zapózno.Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimo
zgadzam sie z Toba w jednym wzgledzie, konkretnie w tym, ze trzeba faceta poznac zanim sie wpakuje w powazniejsza z nim relacje. Ale to dotyczy kazdego, nie tylko Turka. Swoja wypowiedz wydajesz sie opierac na doswiadczeniach z jednym, lub kilkoma Turkami z tego samego srodowiska. Nie mozesz na tej podstawie uogolniac na cala populacje tureckich facetow. To tak samo jakbys poszla do np. polskiej dyskoteki i spotkala tam jakiegos buraka oraz jego buraczanych kolegow i potem twierdzila ze wszyscy polacy sa tacy sami. Nie kazdy Turek belkocze pod nosem po turecku jak sie zdenerwuje, nie kazdy ciagnie od razu do lozka, nie kazdy prawi komplementy na lewo i prawo, nie kazdy ugania sie za kobietami. Ja znam i takich jak ty opisujesz i zupelnie innych. Za to musze przyznac ze znam wiecej porzadnych facetow wsrod Turkow niz wsrod Polakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna..
spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna..
spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1749
wiesz.....mam identyczna sytuacje jak ty.....on turek ja polka.... ogolnie nie jest tak zle ...tylko wlasnie moj jest strasznie uczuciowy i to potrafi dobiccc......ponad dwa miesiace meczylam sie .....spotkania po kryjomu tak zeby rodzice nie wiedzieli ....klamstwa...a za tym jeszcze rozne inne problemy.....dopiero po pewnym czasie rodzice zaakceptowali to ze przychodz i ze sie z nim spotykam.....teraz jest super wszedzie razem....juz 7 miesiecy i jest ok.....teraz twoja kolej dojsc do wniosku czy kocha cie naprawde czy tylko tak mowi..... w kazdym badz razie religia mi nie przeszkadza .......:):):):) powodzenia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molli
Kazda z was dostanie jeszcze nauczke, naprawde kazda...bedziecie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molli
Kazda z was dostanie jeszcze nauczke, naprawde kazda...bedziecie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudek
Witam wszystkich  widzę że dyskusja nadal trwa. Czytam sobie to forum od jakiegoś czasu i jestem przerażona ile jest negatywnych opinii  na temat Tureckich facetów. Sam jestem w takim układzie, który polega na tym że ja mieszkam w Polsce on w Turcji. Oczywiście jest to wakacyjne uczucie które trwa nadalczy to miłość mojego życia tego jeszcze nie wiem, wiem jedno że on sprawia że się uśmiecham. Piszecie że są bardzo zazdrośni a mi się to wydaje normalne każdy jest o każdego zazdrosny, choć mój mnie nie kontroluje ani ja jego. Mamy się zamiar przylecieć do Polski. Większość opinii które tu się pojawiają są negatywny i piszecie że Turek się zmienia po ślubie ??a polak nie ?? polak nie potrafi uderzyć obrażać, zdradzać … darujcie sobie takie wypowiedzi, bo jeśli w to wierzycie to wy jesteście naiwni. Rozumiem że niektórym sprawiają przyjemność rasistowskie zachowania, ale proszę zastanówcie się na tym co tu wypisujecie. Ponieważ jeśli któraś z polek będzie chciała być z Turkiem to i tak będzie, czy się to komuś podoba czy nie … Przecież nigdzie nie jest nap że polka musi mieć za faceta Polaka i to jest jej wybór jeśli tylko znajduje w danym człowieku to czego szukała … to po co te wszystkie chamskie odzywki… Wszystkim życzę dużo szczęścia i samych pozytywny spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelo
po co te chamskie odzywki? Bo nie kazda wie ze zycie z turkiem to jet inny swiat. W polsce tego wiele osob niewie, bo tam jest malo turkow. nie kazda wie ze dzieci musza byc wychowane po muzumansko. Czyli nie bedzie pieknych swiat jak do tej pory. Znam sporo Arabow i turkow. Oni nie sa wami zainteresowani, tylko waszym paszporten i tykiem. W turcij jest wszysko(ludzie) super bo tam turysci zostawjaja kase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co powiem
...Turki lubia szwabow prawdopodobnie dlatego ze szwaby uchodza generalnie za narod czysty (wysoki poziom higieny), logicznie myslacy, konkretny i rzetelny. Turek sobie te cechy bardzo ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44242424242424424242
A JA WYBIERAM SIE DO NIEMIEC DUZO TAM PODOBNO TURASOW:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Poczytałam sobie troszkę i chciałabym napisać dwa słowa do smutnej natki... NIE JEDŹ SAMA DO TURCJI !!! To po pierwsze a po drugie to nie bardzo rozumiem, na czym polega Twoja miłość... Mogę Cię zapewnić, że jeśli teraz Twój wybranek traktuje Cię w ten sposób to po ślubie czy też po dłuższym czasie razem takie zachowanie nie będzie łagodniejsze a wręcz przeciwnie - będzie się nasilać. Bycie z Turkiem wymaga niesamowitych poświęceń i wyrzeczeń, całkowitej zmiany stylu życia i ogromnego JEDNOSTRONNEGO kompromisu. Oczywiście są wyjątki, ale to są naprawdę WYJĄTKI, co raczej nie dotyczy Twojego przyjaciela... Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i nie pozwól, żeby ktokolwiek odzywał się do Ciebie w ten sposób - szanuj się, bo jeśli nie to nikt nie będzie Cię szanował. Mężczyzna, Twój \"partner\" mówi do Ciebie fuck off i co? I nic? Powiem szczerze, że do mnie facet mógłby powiedzieć tak tylko dwa razy - pierwszy i ostatni... Przykro mu potem? Ojej...biedny... Pamiętaj, że miłość to nie więzienie - żeby kochać naprawdę, żeby żyć pełnią życia człowiek musi być wolny!!! Co do tego co napisała tradycja66... Podpisuję się pod tym obiema rękami. Znam troszkę Turcję i Turków, w związku z moją pracą mam z nimi dość częsty kontakt, uwielbiam ich, potrafią być kochani, czarujący, uczynni, rewelacyjni PRZYJACIELE, ale... Ale to jest naprawdę inna bajka dziewczyny, wierzcie mi... I to nie o to chodzi, że on są źli - są po prostu inaczej wychowani, mają inne priorytety i całkiem odmienną kulturę, która dla nas, naprawdę, jest bardzo trudna do zaakceptowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie może jechać sama do Turcji? może jej się stać coś tam? może jej facet od tak zabrać paszport????????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×