Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość beta48
Zapomniałabym, oczywiście wszystko dla Twojego dobra, więc nie denerwuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Nauczyłam się od mistrza nędznych postów - znaczy się od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
beta48 dlaczego Ty w ogole reagujesz na jego zaczepki ? niepotrzebie dajesz sie sprowokowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... :)
sluchajcie trzeba napisac do "Uwagi" w tvn to co tu czytam to bardzo mocne ataki w strone cudzoziemcow osoba o nicku wertyp zasluguje na to by zajac sie jego przypadkiem bardziej dokladnie takie rasistowskie ataki sa coraz czestsze w Polsce i nie przechodza bez eha w mediach jestem dziennikarzem nie myslalem ze tu takie cos przeczytam chyba sie tym zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... :)
kolego poczytalem Twoje posty podasz swoje namiary ? bardzo odwaznie wypowiadasz sie na tym forum bedziesz tak samo odwazny i pokazesz kim jestes ? czy mam sie tym zajac sam by Cie odszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo, jeszcze chwile i skoncza sie czasy anonimowosci w internecie wiec dziecko tu najbardziej krzykliwe probuje sie wyszalec, co mu to da, niewiem, tak to jest jak rodzice haruja po dwie zmiany a dziecko samotne nie wie co ze soba poczac jak dla mnie czy turek, afrykanin czy polak, to bez znaczenia jest narodowosc, tak naprawde liczy sie charakter bo bywaja i polacy gorsi od niejedengo turka na poznanie drugiego czlowieka niestety trzeba wiecej czasu anizeli 3-mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... :)
oczywiscie ze tak narodowosc sie nie liczy , liczy sie czlowiek i jego charakter , bedac kobieta majac do wyboru takiego kogos jak wertyp lub dobrego Turka czy Afrykanczyka wiadomo kogo bym wybral jestem zszokowany wypowiedziami tego kolesia musze juz spadac mam duzo pracy jednak zajme sie nim nie spodobalo mi sie to co tu przeczytalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
ale danych mu nie podal tchorz :D ta krowa co duzo ryczy malo mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
hehehe no ta nie zapominajmy ze to bezmozgi kibol nie ma we lbie ale w nogach na pewno, zamiast pracowac mozgiem i myslec woli sie bic i obrazac innych smieszne :D :D :D (moze sie przelec na dwor pewnie gdzies pod zabka spotkasz meneli z piwem za 2 zl w reku na pewno skonczysz jak i oni to lec z takimi sie pobij durniu :D) z drugiej strony ktos tu ci postawil wyzwanie ujawnij sie podaj kim jestes, latwo pisac ze mozesz sie spotkac w realu zeby sie bic itd bo wiadomo ze do tego nie dojdzie slowa slowa slowa :)fujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
akronimo, przecież ja nie reaguje na zaczepki tylko mnie to śmieszy więc się gościem bawię. On jest jak kukła, gdzie go popchnąć tam poleci, więc specjalnie zniżam się do jego poziomu, raz, że zobaczę jak to jest jak podgatun jest z patologicznego środowiska a dwa to mam ubaw. Kolejna kwestia ustawki ect. już ze mną się chciał spotykac na ustawkę, ale tylko w gębie, bo jak zaproponowałam to nagle, ze nie i pełno wykrętów, zwykły tchórz i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
hahahahahahahahahahahaha ale to ty miales podac swoje dane nie odwracaj kota ogonem lalusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Iznowu cię ruszyło. Oj jaki ty żałosny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
Sluchajcie, znalazlam ten watek o ktorym pisala anka skakanka 32 :) beta 48 akronimo i wszyscy inni normalni poszukajcie i chodzcie do nas wolicie tu siedziec zeby ten typ was obrazal ? chodzcie nie jest tak ciezko znalezc a mozna tam spokojnie sobie porozmawiac jak dolaczycie do nas ten typ zostanie tu sam nie bedzie mial kogo obrazac a my porozmawiamy w milej atmosferze :) ja tez juz tu nie przyjde szkoda czasu ( jak bedziecie sie tam logowac zmiencie nicki ktore macie tutaj choc troche bo on moze w googlach po nickach tez szukac zmiencie na takie podobne zeby wiadomo bylo kto jest kto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimo
patologia w pelnym tego slowa znaczeniu to TY dlatego nawet nikt nie chce z toba rozmawiac tak jak juz wczesniej mogles przeczytac i chyba napisal ci to facet wstyd ze jestes facetem choc dla mnie i wielu stad jestes ciota nie radzaca sobie z wlasnymi emocjami :) odnalazlem strone dzieki za info w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha mycha 37
Witam, tak sie zastanawiam jak was czytam bardzo latwo oceniac kogos tak poprostu nie znajac nawet, mieszkalam w Turcji 6 lat zostalam tam wyslana z pracy na placowke, i chyba takie osoby jak ja moga cokolwiek powiedziec o zyciu tam o kobietach o mezczyznach, mieszkalam w duzym miescie ale maialam okazje bycia tez w malych.I jest tak-bardzo wielu Turkow to wyksztalceni zadbani faceci na poziomie maja normalne rodziny z Turczynkami lub kobietami innego pochodzenia pracuja wychowuja dzieci szanuja sie i kochaja zyja normalnie nie ma agresji przemocy jest milosc bardzo wielu Turkow naprawde szanuje swoje kobiety dzieci rodziny maja ogromny szacunek do ludzi starszych czego w Polsce nie ma,maja zasady wedlug ktorych zyja prawdziwy Turek odroznia co jest dobre w jego religii a co nie i naprawde kieruje sie rozumem ci o ktorych pisze naprawde nie zdradzaja zon sa bardzo wierni i lojalni dbaja o rodzine, sa rowniez tacy - to zazwyczaj prosci Turcy z wiosek lub malych miejscowosci ktorzy sa niewyksztalconymi ludzmi i tam czesciej zwlaszcza po wschodniej czesci zdaza sie przemoc i zle traktowanie kobiet ale czy w Polsce tego nie ma?W kazdym kraju tak jest ze w metropolii ludzie maja wieksza kulture i swiatopoglad a w malych sa bardziej prymitywni.Zauwazylam tez ze Turcy bardziej dbaja o swoja kobiete niz Polacy sa bardziej opiekunczy bardziej okazuja milosc szacunek itd , mniej niz polacy pija i pala, spotkalam wiele rodzin zwiazkow gdzie nie bylo alkoholu w ogole spotkalam tez takie gdzie facet byl Turkiem a kobieta byla innego pochodzenia i wyznania i naprawde to godzili nie trzeba bylo zmiany religii kultury itd wszystko zalezy od czlowieka i z kim mamy do czynienia, mieszkajac w Polsce czesciej widzialam zle traktowanie kobiet ublizanie bicie alkoholizm itd Tk jak pisalam mieszkalam w Turcji 6 lat i naprawde wiem co pisze, ci co tak bardzo krytykuja maja informacje z internetu lub zaslyszeli od kogos moze jedzcie tam choc na rok?wtedy bedziecie mogli wypoeiedziec sie obiektywnie poki co cytujecie to co wiecie od kogos-a bo brat szwagra kuzynki mojej przyjaciolki mowil ze...-oceniacie na tej zasadzie, ktos tu przytaczal statystyki -dosc smieszne zadne statystyki nie sa wiarygodne , jedzcie przekonajcie sie na wlasnej skorze a potem wyglaszajcie opinie.W kazdym kraju sa dobrzy i zli ludzie ale szczerze mowiac w Turcji widzialam duzo wiecej dobrego niz w Polsce, jesli kobieta spotyka dobrego Turka kochajacego dbajacego uczciwego to dlaczego ma z nim nie byc?A kazdy polak jest taki dobry????Pracuje teraz w polsce w dosc duzej korporacji slysze meskie rozmowy widze co mezczyzni robia z obserwacji moge smailo powiedziec ze 80 % z nich zdradza i oklamuje swoje zony widze to na wlasne oczy wiec Polacy moze spojrzcie na siebie obiektywnym okiem, wiekszosc z was nie szanuje kobiet-zon swoich dziewczyn wyzywacie je przychodzicie do domu pijani opowiadacie kolegom jaka jest w lozku ponizacie przynosiscie do domu marne pieniadze nie robicie nic a oczekiwan macie tak wiele,najpierw spojrzcie na siebie potem oceniajcie cos czego tak naprawde nawet nie znacie.Do tych krytykujacych - ile razy byliscie w Turcji ? Zaloze sie ze nigdy.Mam meza Polaka wiec naprawde jestem obiektywna,ja mialam szczescie i moj maz jest super ale widze co sie dzieje dookola, a do tych co uwazaja Turkow za jak to nazywacie brudasow kebabow itd nie widzialam bardziej czystszych mezczyzn dbajacych o swoja higiene stroj caly wyglad sa wyjatki oczywiscie ale wiekszosc to bardzo zadbani schludni faceci sa naprawde przystojni i wielu jest bardzo wysokich nieprawda ze sa mali niektorzy oczywiscie ale jest wielu postawnych wysokich podobaja sie kobietom bo umieja zadbac o siebie i o nia , wam Polakom naprawde duzo brakuje moze dlatego tak ich nie lubicie :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha mycha 37 zgadzam sie z Toba w 100 % wiekszac nie ma pojecia o ich zyciu a pisza takie glupoty wyssane z palca az zal niech kazdy spojrzy na wlasne otoczenie co sie dzieje a nie sadzi nosa do czyjegos zycia nie majac prawa ja jestem z kurdem wspanialy czlowiek nie sciemnia mi jak to robia polacy i nie obchodzi mnie opinia zacofanych rasistowskich ludzi bo to moje zycie niczyje inne moj wybor z ktorego jestem zadowolona teraz wiem co to szczescie i milosc gdzie wczesniej z tak zwanym polaczkiem moglam pomazyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
oczywiscie ja tez sie zgadzam w 100 % ale zeby to wiedziec trzeba mieszkac w Turcji lub miec z Turkami bezposredni kontakt ja bylam z dwoma Turkami oczywiscie zostalam tu przez to obrzucona blotem moje zwiazki z nimi rozpadly sie z innych powodow tak jak kiedys rozpadl sie moj zwiazek z Polakiem i jakos mnie Turek nie bil nie szantazowal nie zdradzal nie traktowal zle paszportu tez mi nie zabral nie ponizal bylam bardzo dobrze i normalnie traktowana ale dziewczynki pewnym osobom sie nie przetlumaczy oni nawet nie byli w Turcji ale wiedza wszystko najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
wiem wiem ty spales z malzenstwami tureckimi :) i polskimi i innymi i wiesz wszystko najlepiej kotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
oh i znasz mnie i mojego meza i moich ex i nas wszystkich i jestes wszystkowiedzacym bogiem :D a teraz wyobraz sobie jak smieje ci sie prosto w twarz robaczku przeslodki :D lalalalalalalala idz z bogiemmmmmmmmmm lalalalalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
i po trzecie bede tu czasem wpadac wiem ze sie cieszysz :) buzki skarbenku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp skad ty to wszystko tak wiesz ? nie masz zielonego pojecia o nich a wypowiadasz sie jakbys h*u*j wie kim tu byl.twoj poziom rozumowania jest tak niski ze ludzie z uposledzeniem maja wiecej rozumu niz ty i zal to bylo by z toba byc a nie z nimi czlowieku zajmij sie swoim zyciem a nie wciskasz nos tam gdzie nie trzeba i tyle te twoje komentarze sa zalosne zreszto jak i ty nic nie wiesz o nich a wypisujesz taka bzdury ze az smieszne daj sobie spokoj i zajmij sie soba i swoim otoczeniem i rodzina a jak nie masz o kims pojecia zamknij sie i tyle bo wrazenia zadnego nie robisz!Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
lili09 zalosny typ nie? on przeciez na pewno nigdy nie byl w Turcji i na pewno nie zna zadnego Turka osobiscie :D jego zycie polega na sledzeniu jakich statystyk z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka skakanka 32 hehe:) dobre :) niezle napisalas zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
wertrepie ta kebaba to ty moze jadles ale to tyle z twojej znajomosci Turcji i Turkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .1.1.1.1.1.1.1.1
jezeli wszystkie tak kochacie, to badzcie z turkami. ja za tydzien mam samolot. do polski. ulozylam plan. wracam do domu bo oferowali mi pomoc. moze i kocham, ale gnoic, ponizac, bic sie nie dam. a gdy dziecko moje sie zapyta gdy bedzie dorosle czemu odeszlas od taty, powiem: bo z ksiecia stal sie bestia i pomylil mnie z workiem bokserskim. dziewczyny prosze - ja nie sluchalam, ale prosze, wrecz blagam - nie dajcie sobie zrujnowac zycia. u mnie tez bylo pieknie na poczatku. czasami posluchajcie tych osob, ktore przeklinaja ten narod. nie wyzywajcie a sluchajcie. mnie nie przekupia pieniadze i wyznania milosne MOJEGO turka. juz za pozno. nie chodzi tu o rasizm, o Allacha, o inna mentalnosc bo ja rasistka nie jestem, ale nikt nie odbierze mi mojej tozsamosci i godnosci zycia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp jestes smieszny sam jestes totalnym zerem nie wart czyjej kolwiek znajomosci nie znasz mnie i nie znasz ich takze daruj sobie ta uwage nie czuje sie ponizana ani inna oni maja szacunek a ty nawet tego nie masz piepszysz glupoty i powtarzasz sie wes zjezdzaj i tyle wstyd mi za polaczkow takich jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.1.1.1.1.1.1.1.1 przykro ze ci sie nie ulozylo ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo kazdy jest inny mi sie nie ulozylo z polakiem byl chamem a teraz jestem szczesliwa i uwiez mi on mi nie slodzi nie klamie jestesmy szczerzy wobec siebie i ufam ja wiem ze kazdy jest inny jeden dobry a inny zly ale trzeba oceniac indywidualnie piszecie ze oni sa zli a polak to jaki jest zneca sie bije poniza zdradza itp i jakos tego nie krytykujecie ale tak to jest cudze sie widzi a swego gdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
za duzo cie w dupe ruchali i ci sie w glowie poprzewracalo wetrypciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
1.1..1.1..1.1. to podszyw wertrepa ta jak zawsze chlopak pisze te swoje historie z dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×