Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Związek jak każdy inny oznacza że nie ma w nim nic ZADZIWIAJĄCEGO NIENORMALNEGO niż w związku polak-polka. Oni naprawde też są ludźmi, takimi jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yakamoz, moje pytanie "Co wam dał związek z Turkiem?" było właściwie bardzo trudne, bo o ile jest to związek udany, można by odpowiedzieć jednym słowem- miłość. Jeżeli postawiłem takie pytanie, to chodziło również o to, jak postrzegacie Turków jako mężczyzn z południa. Mnie się wydaje, że jest podział w podejściu do kobiet północ/południe, że ludzie z południa, zwłaszcza z kultury śródziemnomorskiej mają jakiś rodzaj czaru, którego nam facetom z północy brak. Z drugiej strony północ wydaje się być bardziej cywilizowana wobec kobiet, to znaczy traktować je bardziej po partnersku. I gdzie właściwie na mapie południa należałoby umiejscowić Turcję? Że jest kraj muzułmański dość cywilizowany? Że jest kraj ludzi przywiązanych do laickości, ale o mentalności ludowego islamu? Że jest to kraj ogromnych, także mentalnościowych, kontrastów (co sugerowała zawsze Zuzanna)? Oczywiście każde z tych trzech pytań to także pytanie o stosunek do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może odpowiem inaczej. Mieszkałam długi okres czasu w turcji. Większość czasu spędziłam w ankarze. byłam także w istanbule antalii alanii. Nie ma co porównywać np. istanbułu z mniejszymi miasteczkami czy wsiami, istanbul jest bardzo i w szerokim znaczeniu pojęciowym europejski, patrząc na to miasto nie odczuwasz w ogóle inności, ale będąc w mniejszych aglomeracjach inność ta jest zauważalna gołym okiem. To czy facet jest z dużego cywilizowanego miasta czy z zakutej dechami wsi MA ZNACZENIE!!!!! Na wsiach ludzie myślą inaczej, zachowują się inaczej. W dużych miastach większość ludzi zachowuje się po europejsku. Inna mentalność jest ludzi z mista inna ludzi ze wsi, w samej ankarze w znacznym stopniu widać zmiany, starsze społeczeństwo "myśli po staremu", wśród młodych widać znaczną zmiane, dziewczyny bądź kobiety młode praktycznie nie noszą hijabu, mało tego duża część z nich nosi normalne ubrania!!!!!!! Krótkie spódniczki, dekoldy, itd. Jeżeli chodzi o kurorty wypoczynkowe to jest zupełnie inna bajka, tam wszyscy nastawieni są na podryw....taka jest prawda. Faceci slinią się na widok roznegliżowanych europejek i czarują. Stosunek do kobiet według mnie zależy od tego gdzie dany turek się wychował, jakie stosunki panowały w rodzinie, co wyniósł z domu, jak traktowana była matka czy siostry, to wszystko wpływa na późniejsze traktowanie żony. Zgadzam się z tym, że ich mentalność jest inna, inaczej postrzegają świat, inaczej podchodzą do pewnych spraw. Do wszystkiego potrzebny jest kompromis. A co mają turcy takiego w sobie czego nie mają ludzie z północy? Przede wszystkich inaczej wyglądają, ich inność, egzotyka, kultura to wszystko jest ciekawe i nieznane. Dodam tylko, że mój turek o dziwo w ogóle nie wygląda jak turek, nawet skóre ma inną, nie jest ciemnoskóry ani nie ma czarnych włosów.....toż to może nie turek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając ciebie tylko dwa słowa cisną mi się na usta: zakompleksiony prostak.... nie będę odpowiadać na twój post bo na wymioty mnie ciągnie.... i ty nędzna kreaturo reprezentujesz POLAKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Powiem że troszkę się zszokowałam po wypowiedziach niektórych panów!!! Możecie mi wierzyć, że będąc z Turkiem nie trzeba "ściągać majtek i obciągać" ! Normalnie nie wyobrażam sobie bycie z takim kimś, chyba przemawia przez Was rasizm! A ta piosenka :"Słysząc obcy hymn" w życiu nie słyszałam gorszej .. A już wiele lat pracuje w branży muzycznej! I mam ochotę podesłać takiego linka wszystkim nietolerancyjnym: http://www.youtube.com/watch?v=z2hosUq6t_A Nie da się Was czytać, umiecie tylko wstawiać przecinki typu k***a itd.. tak ma ten typ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Wertyp- akurat chodziło mi o bardzo- DOSŁOWNIE- "intieligiętną" wypowiedź BSA.. Wiadomo każdy ma swoje zdanie, i liczę się z tym ale niekoniecznie muszę się zgadzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Polak w Szwecji tak, wiem, ale tak naprawdę to nikt nie wie ile Islamu jest w Turcji ;) (tej praktykującej) wszystko idzie do przodu w przyszłość, i uwierz mi że w Turcji też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam z tobą gadke nie rusz gówna bo śmierdzi coś w tym jest a to czy obciągam czy nie to jest tylko i wyłącznie moja sprawa więc odpierdoool się ode mnie w delikatny sposób :) lepszy turas niż takie gówno jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam nadzieję zpłodzić tyle tureckich dzieciaczków ile się tylko będzie dało.....a niech cie chuj strzeli....:) a jak masz problem to weź sznurek i się powieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spłodzić powinno być ...:) spłodze tyle turasków muzułmaninów że krew cię zaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
BSA: z małymi, ale jednak sam napisałeś że "różnice" ! gubisz się sam w swoich wypowiedziach, wystarczy Cie delikatnie ruszyć jak napisała YAKAMOZ i zaczynasz "śmierdzieć" ! Żal mi Ciebie, a wiesz dlaczego, bo moi rodzice pragną mojego szczęścia, a czy to szczęście znajdę przy Turku, Polaku, Niemcu, czy Murzynie to już chyba moja sprawa gdzie lokuje swoje uczucia- nawet gdyby to wierz mi, płakała po nikim nie będę! "KAŻDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU" Dziwi mnie i szokuje twoje słownictwo, znajdź jakieś dobitniejsze argumenty, a nie tylko siedź przy seksie..hmm, a może Ty miałeś jakieś problemy seksualne?! że tak gdybasz i gdybasz.. I wierz mi, od obciągania facetom najlepsi są faceci, ja stanowczo wolę się kochać z wzajemnością. yakamoz- o tym obciąganiu itd to raczej do mnie kierowane było- więc się nie przejmuj, a tym że tak piszecie to tylko bardziej mnie utrwala w tym, że chce z nim być, nie dla czegoś- tylko pomimo wszytko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta48, nie ściągnęłam gg dzisiaj, wyskakuje bład mam nadzieje że później będzie tamam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
yakamoz- jesteś zajebista! normalnie bardzo dobrze ! wole płodzić dzieci kochanemu Turkowi niż być z polskim impotentem :D BSA: a co do religii jeszcze , to dodam że Cemil nie jest religijny, podobnie jak ja, owszem szanujemy swoje religie, ale życie jest życiem a każdy chce je przeżyć tak, żeby na starość (daj Boże) albo (Insallah) niczego nie żałować a wspominać z pieprzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz adres buraku? :) może numer telefonu? normalnie rozbawiłeś mnie do łez ojjjj biada ci biada gdybyś na swojej drodze spotkał mojego turaska zrobił by ci z mordy jesień średniowiecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
wertyp, bardzo Cię proszę, zadaj mi pytanie, bo ja nigdzie nie widzę skierowanego do mnie pytania! I błagam użyj pytajnika (?) bo od tego on jest ŻEBY go używać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie gadać dzieci płodzić żeby polskich patriotów krew zalała!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Polak w Szwecji ma racje i bierzcie z niego przykład.. Wertyp, zdziwi Cie to, ale wyobraź sobie że NIE, oprócz namiętnych pocałunków, nie było i długo jeszcze nie będzie nic,bo to ja decyduje- jak już wspomniałam wcześniej- jestem Baaardzo silną kobieta, i to ja rządzę w naszym związku! Ja nadaje związkowi rytm i ja decyduje praktycznie o wszystkim.. Jestem kobietą wyzwoloną i znam swoja wartość. A Ty, najwyżej mógłbyś zostać moja wycieraczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać kiedy będę regularnie lana :) mam nadzieję że zrobi mi małą gromadkę ciapatych terrorystów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Wertyp, przyznaję się że nie przeczytałam Koranu dosłownie, uważam że jest mi to do szczęścia nie potrzebne. A swoja rodzinę szanuje bardzo, myślę że z mama kłopotów by nie było, z tatą gorzej- ale jeśli byłaby to miłość, to powinieneś wiedzieć, że.. Jak napisałam wcześniej, szanujemy swoje religie, ale nie przywiązujemy do niej ogromnej roli! NP w polskim Kościele księża nie mogą zakładać rodzin, to wytłumacz mi dlaczego "jeden ksiądz" ma rodzinę? dzieci, auta, dom itd.. żyje sobie z jakąś tam babą i przy okazji spowiada, rozdaje Komunię św.,a przecież nasze Pismo św. tego zabrania! Nie bierz życia za poważnie bo nigdy nie będziesz Wertyp szczęśliwy... a "miłość góry przenosi.. jest potężna, ale nawet śmierć jej nie rozłączy." :) PS osobiście nie mam nic przeciwko, kiedy Polacy wyjeżdżają za granicę i przywożąc sobie mulatki, Niemki, Dunki za żony i są szczęśliwi, że jedna ma duże usta i tyłek, druga ciemną karnacje (zaoszczędzi jej na solarium) :D:D:D a trzecią nie będzie wiecznie boleć głowa i przyniesie mu papcie i gazetę choćby w zębach :) (pisałam trochę pół żartem pół serio) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nieodparte wrażenie że BSA i wertyp to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
BSA ja Ci powiem że jesteś na równi inteligenty co Wertyp.. i ktoś już zauważył to samo co ja.. :D a ta opowieść o Kebabie, o łysych itd.. naprawdę już przechodzi Twoją skrupulatną inteligencje.. powiedz mi skończyłeś chociaż podstawówkę? Bo ja nie wiem czy chce mi się pisać z kimś kto pokazuje swoja wyższość nad słabszymi..tylko tyle umiesz i potrafisz widocznie.. jesteś żenujący.. aż mi się mdło zrobiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Dziewczyny, dajcie sobie spokój z odpisywaniem tym palanotom, bo jak widać to zakompleksione, nazistowskie nieudaczniki. Nie wspominam nawet o tym, że pisząc to co piszą wystawiają "świetne" świadectwo Polakom. Napewno tylu Polaków będzie im "wdzięcznych" za te wpisy, że sobie panowie z Turcji nie będę musieli rąk takim czymś jak w/w brudzić, bo zarówno wiercitrep jak i BSE - Gąbczasta encefalopatia bydła (a to już wiemy dlaczego takie durnoty pisze na tym forum - jednak choroba postępuje, ciekawe kiedy zaatakowany na nią padnie) dostaną wpiernicz od samych Polaków "w ramach wdzięczności" :)) Także nie ma się czym przejmować NICZYM czy też brakiem jakiejkolwiek kultury ze strony tych podgatunów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×