Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość beta48
Wtedy chętnie cię zobaczę tam gdzie twoje miejsce i gdzie, hmm, jakimś cudem, staniesz się dziewczynka dla innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatka22
Wracam na forum, jak obiecałam,,, dziewczyny trzymajcie sie z daleka od Arabów, i wogole muslimów, minął maj czerwca połowa już:P Wstyd mi że byłam z Arabem, oni nigdy sie nie zmieniają, kłamczuchy i tyle..ich mentalnosci nie zmieni nawet najpiękniejsza kobieta na świecie, a miłóść to dla nich tylko słowaaaa, jest mi bardzo bardzo wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_ewelina
rezygnuję chyba z tego forum, człowiek chce się czegoś dowiedzieć to się musi przedzierać przez obelgi, już mi się odechciało szukać informacji w tym całym bełkocie, nie możecie się po prostu ignorować? Przynajmniej jeden dzień, bo jeszcze chciałabym uzyskać odp. na pytanie: Martarta, maszyneria5 i ciasteczkowa pani - a co z pieniędzmi i targowaniem się, wszędzie się targują? w sklepach też? i jak to robić skutecznie, żeby nie przepłacić? jeśli ktoś jeszcze mógłby odpowiedzieć ale bez dodatków to będę wdzięczna dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martarta
Ewelina, na bazarach, nie płać więcej niż 60% ich ceny. W normalnych sklepach, centrach handlowych nie targują się, może dostaniesz zniżkę 5%. I jeśli jesteś blondynką mów od raz, że jesteś Polką, oni Polki mylą z Rosjankami, które często płacą pierwszą cenę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_ewelina
dzięki Marta Lili :) - 100% racji a wertyp - ja tylko jadę na wycieczkę do Turcji, więc spokojnie. dzięki dziewczyny, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_ewelina
aha, jakie tureckie forum ??? czytamy ze zrozumieniem mariolka no dobra to juz teraz na serio pa dziewczyny :) i miłych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Ależ mnie rozbawiacie. Jeden jakiś transwestyta albo gej robiący za panienkę, nawet widać jak twój ukonych do ciebie mówi :D drugi tchórz totalny, który jeszcze wiele nie wie, ale ja lubie sprawiac niespodziewajki :D Miłej wycieczki Ewelina. No a z Rosjakami będziesz mylony. Ja też byłam, ale jak mówiłam, ze nie jestem z Rosji i powiedziałam, że z Polski, hmm, robili się mniej nachalni. Pisze teraz o Grekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta naprawde?
i tu sie mylisz turczynki ktore znam sa muzulmankami a polaczki katolikami jednak nie znasz zycia prezesie swoich majtek. chyba ciebie leja po pysku. nie wiesz to sie nie udzielaj. takie jest rozumowanie polaczkow wiesniaczkow ze turek,arab bije i zdradza a polak pije i kradnie tylko ze roznica polega na tym ze dziewczyny wola turkow i arabow od nedznych polakow smierdzieli. i co teraz napiszesz cieciu? czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta naprawde?
tak sie sklada ze nie jestem w zwiazku z turkiem ale mam duzo znajomych turkow i wlasnie turczynek bo pracuje z nimi. sa muzulmankami 100% znam jedno malzenstwo wlasnie turczynki z polakiem takze nie wyzywaj mnie od szmat bo sobie nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra brata!
jezeli mowa o turczynkach to pozwole wtracic kilka slow. to nie prawda ze nie ma takich zwiazkow. obecnie moj brat jest w zwiazku z turczynka muzulmanka sa malzenstwem 4lata i sa szczesliwi rodzice zarowno jej jak i moi nie mieli nic przeciwko powiedzieli ze to ich zycie i oni nie moga im nic zakazac. moj brat jest katolikiem ona 100% muzulmanka. wiec jednak sie da i nie piszcie glupot typu nakazy,zakazy. poznali sie w turcji jak moj brat pojechal na urlop ona pracowala w hotelu i tak sie to zaczęlo. dziewczyny ja tez znam duzo turkow i turczynek chociazby ze wzgledu na bratowa i uwazam ze kazdy ma prawo do zycia z kim chce i nikomu nic do tego. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta naprawde?
teraz juz nie pracuje z nimi ale w tamtym roku bylam w turcji u znajomych i zalapalam sie na prace sezonowa w restauracji stad pisze ze znam zreszta w turcji bywam czesto i mam kontakt z tymi z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra brata!
to bylo tak ze hotel w ktorym moj brat nocowal nalezal do jej ojca i bratowa mu ze tak powiem pomagala jak mieli duzo turystow i tak sie poznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta naprawde?
ja mieszkam w polsce bywam czesto w turcji tu niestety jeszcze nie pracuje niedawno skonczylam szkole 2 lata temu i tak sobie podrozuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta naprawde?
dlaczego sie tak wsciekasz pisze jak jest i jak ja to znam ze swojej strony nie wiesz ze to co jest zabronione jest dozwolone przepisy sa po to zeby je lamac. daj juz spokoj niech sobie kazdy bedzie z kim chce ja tam jestem sama i narazie mi z tym dobrze moja kolezanka ma meza turka i jest ok ja tam wole wolny stan jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepciu nam sie wkurza, bo nie ma argumentów, zresztą niczego nie ma. Chciał się powyzywać, tylko aktualnie stoi na przegranej pozycji no to gryzie jak zaszczute zwierzę, bo tylko to potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepciu, wkurzony? W koncu administracja zobaczyla, ze to nie przelewki i rowniez serwer, konktretnie ich włascicieli można podciągnąć pod paragraf za propagowanie rasizmu i nazimu, ponieważ przyzwalają na twoje posty więc je w końcu usunęli. Ach te zrzuty ekranu :D Co do mariolka to wiesz, ty masz jeden zwój mózgu więcej niż kura a resztę sobie dopowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Mariolku musisz wziąć poprawkę na to, że linków od ciebie i trepka nie otwieram, bo przeciez i tak tam nic mądrego nie znajdę więc mozesz je sobie wstawiać. Mnie one lottają :D Pozdrowienia dla chłopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
mariolku bardzo mi twoja pisownia przypomina pisownię, w szczególnosci ortografia, gramatyka, interpunkcja ale także styl, piosownię trepcia. Czyżby ktoś miał tu rozdwojenie jaźni? Będę miała czas to sobie sprawdzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
W Koranie jest napisane, że mężczyzna który ma więcej niż jedną żonę stoi jedną nogą w piekle. On powinien między nimi zachować idealną równość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
między nimi, czyli między swoimi żonami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Turkiem od 4 lat.I jest super, bardzo dobrze mnie traktuje, kocha mnie.Dlugo trwalo oz uslyszalam od niego ze mnie kocha.Po 2 latach dopiero mi to powiedzial, bylam wtedy najszczesliwsza osoba na swiecie.Polacy to od razu gadaja ze kochaja, oczywiscie klamia tylko po to zeby cos osiagnac.A on przynajmniej szczery jest.Wlasnie planujemy zalozyc rodzine, bardzo chce miec z nim dziecko.Przez 4 lata zdazylam juz go dobrze poznac, moze jedynie tylko troche za bardzo zazdrosny jest, ale juz sie przyzwyczailam.Poza tym zadnych wad nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQwaWit
anusia 83-------zrob sobie dziecko skosztuj tego miodu,mialam kolezanke zyla z turasem na tych samych zasadach co ty ale dala sie przekonac ze to nie czlowiek do zycia.powiedziala mu ze skonczyla z nim,pewnym wieczorem po pozorem zwrotu osobistych rzeczy weszla do jego samochodu,facet przylozyl jej spluwe do glowy wywiozl do lasu pobil zgwalcil i w lesie zostawil,powiedzial do niej-za kare ty nedzna dziwko-sprawa w sadzie.nawet adwokat sie dziwi jak mozna z brudasami urzedowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu pisalam pod innym
widze ze ten frajer zmienia ciagle nicki i sie podszywa to jednak nic sie tu nie zmienilo. dziewczyny szkoda waszego czasu i tak jakbym chciala popisac to zaraz na nas by naskoczyly psychole z tego forum. beta, kasia i inne dziewczyny moze zalozymy nowy watek bez tych frajerow jak beda nas wyzywac i sie wpiepszac to zglosimy do admin. a jak nie to moze na innym forum normalnie sobie popiszemy. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajne forum :) jest zamkniete i nie latwo tam dostac sie ludziom pokroju wertepa i innych.. jesli ktos chce podajcie meila to wysle adres nie chce tutaj na forum pisac.. pozdrawiam :) ps.. admini wiedza co tutaj sie dzieje :) w koncu wertep dostal bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Oj trepciu to wpierw cię scigneli na forum :)) No cóż, potem cie jeszcze prokuratura pościga, ale pozwolę ci na jeszcze troszkę szaleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Z tego co wiem to głosowania są tajne, prawda? Nie sądzę żeby któras z nas miała Tobie pisac na kogo kto i czy bedzie glosował :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXXXXXXXXXx;)
357 strona. Widzę, że administracja usuwa twoje posty :) Szkoda, że nie zostawili tych, w których się płaszczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×