Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Ja dbam tylko o swoje interesy. Milosc miloscia,ale inne sprawy sa tak samo istotne. Wbrew temu,jak mnie obrazales trepie,ja nie jestem naiwna idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
nie przywoz nam tutaj do Niemiec jeszcze jednego brudasa mamy ich na kazdej ulicy juz zanadto, po cholere nam jeszcze jeden.Jak tak ich kochacie to zostancie u nich a nie zwozcie to do Polski to do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Polki ty również "zwiozłaś" swój tyłek do Niemiec ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jak zawsze wesolo:-) Safiii U mnie wszystko dobrze Wróciłam cała i zdrowa Teraz trzeba trochę popracować Było fajnie ale za szybko zlecialo Za to turbencje dały mi popalic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stambulem jestem zachwycona Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć trepku, tobie rownież polecam:-) Goraca cay o świcie, zapach pieczonego simita, szum fal nad Bosforem ajjjj I wszystko o 4 nad ranem. Bogatsza o jedno nowe doświadczenie wróciłam na nieszczęście wielu w jednym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wymagania wobec męża? dobre żart, ktoś wierzy w to że on je 'wykona'" Czyli rozumiem ze przysięga małżeńska w kościele katolickim rownież nic nie znaczy ? Slubujesz miłość wierność i uczciwość małżeńska więc co to dla ciebie oznacza? Myślisz ze twój katolicki maz dotrzyma owej przysięgi ? Jesteś w końcu katoliczką czy nie? Jest to dokładnie identyczna sytuacja. Nie wiem co cię tak dziwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Ale jaja,poloczki czuja sie w Niemczech jak u siebie i przeganiaja innych cudzoziemcow ! To nawet niemiec tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrakt małżeński jest właśnie taka przysięga małżeńska. Tylko zamiast regulki miłość wierność i uczciwość małżeńska spisujesz czego oczekujesz od męża. Jeżeli nie dotrzyma warunków kontraktu ślub jest nie ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku doucz się trochę zanim kolejny raz coś palniesz:-) Brak podstawowej wiedzy się klania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Simit Słońce ja jestem tym "kwiatuszkiem" ?? jeśli tak, to może i masz rację zero podstawowych informacji, ale to tylko dlatego bo nigdy się tym nie interesowałam.hmm ale dziękuje za rady co ja bym bez Was zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Nela88 nie, chodzi o twoj brak mozgu i instynktu samozachowawczego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Goraca cay o świcie, zapach pieczonego simita, szum fal nad Bosforem ajjjj I wszystko o 4 nad ranem." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"wiem,ze temat poruszany sto razy,ale jestem rozbita na milion kawałków:/ Wy dziewczyny pewnie macie w tym większe doświadczenie. Wyjeżdzam do Niemiec na Erasmusa i chcę zaprosić mojego chłopaka z Turcji. Tylko czy spełnię wymogi osoby zapraszającej?Bo wiecie jak jest z dochodami na studiach... załatwiać wszystko w Pl a w sumie będziemy mieszkać w Niemczech... Eh... Co robić?" ty juz lepiej nic wiecej nie pisz, zabijasz mnie swoja glupota i naiwnoscia :O twoj "chlopak z turcji" juz zaciera rece i z wypiekami na ciapatej gębie wyczekuje az mu wszystko zalatwisz, a on przyjedzie na gotowe, zal mi takich jak ty, pozniej polki maja opinie jaka maja.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@polki masz racje, naiwniaczki zważą nam brudasow na potege to nie dziwota ze europa jest zalewana islamem, powinni ich stad wykurwic do azji i do afryki skad przyplyneli na swoich tratwach zrobionych z bambusa czy bananowca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Nela 88 no masz racje tez zawiozlam swoj tylek do Niemiec, ale nie jestem Brudasem ktory siedzi w chacie i klepie bachory na skale masowa, na tych dzieciorobow trzeba placic podatki z naszych pesji,i w odroznieniu od nich nie smierdze i nie zaczepiam i nie groze na ulicy ludzia,jak ich tak kochacie to rwijcie do nich do ich kraju a nie bierzcie tego czegos do Polski lub do innych krajow, tam siedzcie u nich i patrzcie kim oni naprawde sa,na oczach macie pomidory i nic nie widzicie,ale przyjdzie czas ze przepatrzycie na te wasze oczeta, oby nie za pozno, kochajcie ich robcie co chcecie,ale w ich kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - jakim prawem mówisz że nie mam PODSTAWOWEJ wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - jakim prawem mówisz że nie mam PODSTAWOWEJ wiedzy? kontrakt tak samo jak przysięga - dokładnie tak jak mówisz można wiesz co sobie tym podetrzeć. Ja nie wierzę w ani jedno, ani w drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Polki ty również "zwiozłaś" swój tyłek do Niemiec ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Polki Mój chłopak nie jest brudasem, jest wyksztalcony, nie śmierdzi, nie pije alkoholu, kiedy jestem u niego mam zawsze wszystko podsuniete pod nos. jestem bardzo szczęśliwa :) proszę nie mierz wszystkich jedną miarą tylko dlatego że Turek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Neli 88 piszesz ze twoj chlopak wyksztalcony i stawia ci wszystko pod nos,powiedz jak dlugo on jest w Polsce, wyjdz za niego zobaczymy czy bedziesz miala wszystko pod nosem, no i ilu Turkow znasz ilu mieszka w twoim miescie, dziewczyno mieszkam tu ponad 20 lat na kazdej ulicy mieszkaja, Turcy, Marokanczycy, Arabowie,Jugoslowianie,Egipcjanie itd, gdziebys czlowieku sie nie przeprowadzil tam wszedzie sa jak ta epidemia, sprobuj tylko zeby sie mu cos nie spodobalo to z chaty nie wylaz, bo to nie ten Ali ci leb urwie tylko jego bracia ziomale, codzien obserwuje ich mimo woli, sa wszedzie i zawsze jak bole, siedza za darmo w domach, lub pieknych mieszkaniach, produkuja tylko dzieci, robia oczywiscie nic, utrzymywac trzeba ich te wielodzietne rodziny, a taki jeszcze powie"DEUTSCHLAND IST SCHEIE" jak my tu chcemy miec to co oni maja za darmo od panstwa to musimy zapieprzac az pot po dupie leci, a swoj podatek na nich placic zeby zyli w luksusie, jeszcze na ulicy beda zaczepiac normalnych ludzi, co na nich zapierdalaja, jak taka Pani Turek dostala sie do rzadu tu w Niemczech to pierwsze co zrobila to ze szkol posciagala nam krzyze, pytam po cholere, ale oni to chca meczety,ramadan/ w szkolach, a Rutkowskiego ogladalas(Detektyw)a Ewe W rozmowach w toku, dziewczyno przejzyj ty na oczy co nie ma dobrego kochajacego Polaka czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do ASHKYMM ksywke masz chyba rodem z Turcji a skad ty mozesz wiedziec co mowia etoniczni Niemcy o Azylantach, pracujesz z nimi mieszkasz z nimi,jaka jestes wszystko wiedzace Boze wielki narzekania innych Niemcow slysze prawie codziennie w pracy, sama tez moj podatek 40% oddaje, i skoncz mnie od POLACZKOW wyzywac moze ty jestes POLACZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Pani Turek :D ale ogólnie Polka dobrze prawi. ja bym tych wszystkich dzieciorobów ...... wiadomo co zrobiła, choć wole w dobie ACTA nie pisać publicznie gróźb :D za takiego panoszenie się w nieswoim kraju - kiedyś pogniewałam się nawet ze swoim chłopakiem o to, bo on twierdzi że kazdy kraj powinien szanować tradycje innych ( w sensie przyjezdnych osób), a ja mu na to, to czy w takim razie mogę w Turcji wybudować kościół, a on zaczął dawać mi jakieś pokrętne wymówki. Rozdzielmy jednak typowych bumelantów, on porządnych, normalnych ludzi chcących szczerą pracą żyć normalnie, nie wadząc innym. P.S. Mój facet nie jest emigrantem i nawet tego nie planuje, jest Turkiem żyjącym w Turcji jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit tak raczej w Polsce, ale cywilny nie wiem kiedy chyba jeszcze trochę czasu, jemu bardziej zależy na tym muzułmańskim, dlatego ten w pierwszej kolejności.. mój chłopak jest bardzo religijny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze Pamiętaj o tym ze dobry Turek to dobry muzulmanin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×